Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
9. feb 2010

Aukcia končí, keď už nie je v práci? Hmmm....no ťažko. Iba ak sa s ňou dohodneš, že to zoberie určite o jedno prihodenie drahšie, ako prihodí posledná. Ale musí to potom niekto za ňu prihadzovať. Ak už niekto potvrdil, nesmieš zrušiť aukciu.

dm1
9. feb 2010

zdravim!!!! maly uz spi vynimocne tak mam cas pisat

aj nas sa uz o vsetko stava je to hrozne lebo ako jamaat pise obcas sa mu rucky vysmyknu a je rana jak slak. aj dnes padol na roh obyv.steny a narazil si peru aj trosku krv tam mal ☹ a to som bola vedla neho..... este sa aj rozculuje ked sa da na kolienka a nema sa o co vytiahnut na nohy. dnes sme aj v MC boli a tiez stale by len sa stveral na nieco no hroza! uz aby sam chodil lebo toto je na nervy stale musim byt pri nom

mystery7
9. feb 2010

no tak poobede spal 45m, plakal zo sna tak som ho vzala na ruky a ucicikala.ale chcel potom spat len na rukach,lahla som si s nim,ale uz bolo po spanku.↲Ja som niekedy chodila 2x do tyzdna na aerobic a 2x do posilky +diskoteky. To bola postavicka 😀

mimi21
9. feb 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1795264

do kelu ja fakt neviem co mam robit... 😠

dm1
9. feb 2010

mimi a kolko ti povedala ze ti za ne da? uz bola zrusena aj aukcia kde bolo prihodene ale no nemalo by sa vraj...

mimi21
9. feb 2010

no a co by som povedala, tej co to vyhra... ona sa ma pyta kolko za ne chcem...

ludmilabb
9. feb 2010

ahojte my uz spime...dnes sme vdaka Janke mali prieskumnicke poobedie, Sofia studovala a plazila sa vsade kde sa dalo, na navstevach je vo svojom zivle, pospala si sice len polhodinku ale nebolo to najhorsie

mimi asi sa na to vykasli a nechaj normalne vyherkyni 😉

dm to co pises tak presne to iste dnes robila Emka a aj par padov som videla ale ona sa vie fest hodit dozadu 😅

mystery7
9. feb 2010

toto robi aj moj, vsade sa stvera a ked padne na zadok,spusti prekvapeny plac

kosska3003
9. feb 2010

ahojte tak kecate o cviceni aj mne treba ale nemam kde a teraz ked som sama tak uz vobec nemozem ja sa tesim na jar dam korcule malu do koca a mozem kazdy den frcat 14 km mame trasu pre korculiarov za domom tak super
ja kavu pijem tej som sa nevzdala ani v tehu vypijem dve bez mlieka a cukru ina nevypijem
baby co ste uz mali mrchu mali ste taku silnu lebo ja som dnes prala dve pyzama o 5 rano som sa sprchovala a okrstila som aj novy madrac tak som stastna prestastna ☹

jamaat
9. feb 2010

booože, nestrašte s tými krámami!

mimi21
9. feb 2010

jaaaj, tie pady aj ja poznam a potom ten srdcervuci plac ☹ ☹ ☹

kosska ja sopm mrchu mala ale nie nejaku brutalne silnu, da sa to porvnat s tou pred tehu...

mimi21
9. feb 2010

jamaat a ako to dopadlo s tymi tvojimi svadobnymi topkami???

jamaat
9. feb 2010

mimi, tak, že ich mám doma v krabici, ešte ani nepopísala poriadne ich stav - sú trošku oprskané - a keď som od nej pýtala naspäť peniaze, tak mi ponúkla menej, ako som za ne dala, a keď som pýtala plnú sumu, tak sa viac neozvala.

kosska3003
9. feb 2010

jamaat tak to riadna krava teda bola no ja neviem ja mam silne dufam ze tato noc bude lepsia nieze sa budem sprchovat zase o 5

ludmilabb
9. feb 2010

kosska ja by som sa inlinoch zabila 😀

jamaat
9. feb 2010

Ja som už na korčuliach nestála 2 roky.

kosska3003
9. feb 2010

ale nie ved to je lahke len sa do toho dostat treba a potom to uz ide nech uz je jarrrrrrrrrrrrrr boze zase hlasia snehy

jamaat
9. feb 2010

Hej, ľahké, len ručnú brzdu by mali vymyslieť na ne 🙂

mimi21
9. feb 2010

ha, ja som si tiez kupila inliny a teraz v nich v pivnici stanuju pavuky 😅

kosska3003
9. feb 2010

no to hej ja som zatial malo spadla a ja chodim po rovine a ked budem chodit s kocikom tak on sa oprem a ma aj na rucke brzdu keby nahodou

mimi21
9. feb 2010

ja som sa na jar vybrala s mm na skalku, do auta korcule a je tam nova draha a ked som vysla na kopcek, tak som mm volala nech donesie tenisky, lebo ja to nezidem 😀 😀 😀

mimi21
9. feb 2010

no tak ta baba co mi pisala za tu aukciu sa zaregistrovala len dnes na MMB, odpisala som jej ze aukciu rusit nebudem, lebo je to nefer voci ostatnym ucastnikom, a to uz mi to sleduje asi 28 ludi!!!
a nech sa skusi dohodnut s niekym kto ma pristup na net a nech mu povie do akej sumy je ochotny ist - aj ked ani toto sa mi nepozdava, lebo zase to riesit cez niekolko ludi... no ja neviem, cele mi to pride trochu divne...

jamaat
9. feb 2010

mimi, dobre si jej napísala.

nikanika28
9. feb 2010

cafte, hlasim prichod s posilky... 😅 Tak som trochu kosti ponatahovala, len sa obavam zajtrajska a este viac pozajtrajska.. 🤐 Snad sa z postele postavim 😀 😀
Mimi, ja by som na tvojom mieste nerusila aukciu ...ona ked je tam zaregistrovana jeden den, jej to hlasovat ani nepojde, to sa da tusim az po tyzdni, nie? Mas tam dost zaujemcov, co sleduju aukciu...

sssimi
9. feb 2010

Ahojte Kočky. Takže zajtra skúška. Držte pršteky-moc mi to pomáha 😉

Ja by som už tiež rada nabehla na aerobik, ale bojím sa že ma cecky prefliaskajú 😀 Najskúr si musím kúpiť poriadnu športovú podprdu... No aj tak to najskúr ako o 4 mesiace nevidím... Táto škola ma privádza do zúfalstva...

Lady ktorý deň je podla hviezd lepší na skúšku-13.2. alebo 19.2?

mimi21
10. feb 2010

ahojte
sssimi mas moj obdiv, studovat popri malej 😉 drzim palec na skusku 😉

tak story aukcia pokracuje - baba mi odpisala, ze nema nikoho kto by jej prihadzoval, a ze vzdy sa takto dohodne a oni jej tu aukciu zrusia a tovar predaju...a ona zaregistrovana vcera a pocet vyhratych aukcii je velka nula 😕 😕 😕 nerozumiem o co jej moze ist, divne je to...

jamaat
10. feb 2010

Dobré ránko. Noc bola dosť o ničom a deň nepokračuje o nič lepšie. 😒

Mimi, však jej to napíš, kde si dohaduje, keď sa len teraz prihlásila. Možno jej zrušili účet kvôli dohadovačkám a urobila nový. Alebo je to proste špekulantka. Ale nie je to s kostolným poriadkom.

jamaat
10. feb 2010

sssimi, myslím na teba. A otázka na lady bola dobrá 🙂 .....Len lady tu teraz nevídať. Ani na FB.

mimi21
10. feb 2010

no my uz mame prvy ranny pad za sebou 😒 zase si to hlavicka odniesla...

a mame dnes oblizovaci den...vsetko oblizuje...dlazku, skrinky...

zda sa ze u nas vykuka slniecko, treba mi ist do mesta, len peso sa mi bohovsky nechce, ked su vsade kopy snehu, autobusom to bude zas zabava ci mi bude mat kto pomoct s kocikom...u nas je tolko ochotnych ludi... 😠 😠 😠

mimi21
10. feb 2010

boooze aj upratovat mi treba...fest sa mi nic nechce 😝 😝 😝