Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
12. feb 2010

Adamko spava vascinou na boku

mimi, to z toho cvicenia 😀

zuzkad
12. feb 2010

mimi, tak drzim paste, aby Ninka bola v poriadku a ziadny bacil 😝 😝

juuj zabudla som vam povedat aka som na seba nastvana 😠 😠 😠 dnes ako som maleho krmila...musela som odbehnut do kuchyne, lebo som piekla maso a musela som ho vybrat z rury...bola to naozaj ani nie minutka....prave ked som sa vratila do izby...stala som medzi dverami, videla som uz len ako sa mi maly prevratil zo sedacky FP co tu mate viacere co som videla foto to vybrovacie... 😠 😠 on sa tolko natahoval na zem az ho to celeho prevratilo a padol na zem a sedacka rovno nan ho kedze bol priputany 😢 😢 to bol plaaac...a ja stres a vycitky aka som hlupa a necham ho sameho, ked viem, ze v ted sedacke sa zacal nejak moc natahoval a predklanat...skoda, ze tam nie su popruhy aj na ramena ako na autosedacke 😖 😖 😖 tak mi je to luto 😢 😢

ladywitch26
12. feb 2010

huraaa, uz hodinu mi nie je zle. no uspech.

mne sa stanka do konca 7.mesiaca skoro vobec nepretacala v postielke na brusko, vacsinou spala na boku. ale odvtedy radikalna zmena, na brusku je skoro nonstop. a este aj ritulu vytrci dohora 😀 a potom obcas uprostred noci pocujem riadnu salvu.

inak stanka ma cez den na sebe len pancusky a tricko s dlhym rukavom, a ked lozi, tak jej obleciem este flisove teplaky a taku baranicovu vesticku, lebo v obyvacke mame len plavajucu a v kuchyni studenu dlazbu. ale rucky nema zas az take studene, lebo prelezie len kratke vzdialenosti a potom sa hned posadi alebo vyvali na chrbat a oddychuje.

a vcera stretla muza jedna mamicka z toho materskeho centra kde chodime, a vravela mu, ze vybavuje bazen v jednom hoteli na plavanie pre deti, tak nakoniec este aj nas mala zaba sa bude cvachtat v bazene. lebo co poslednu dobu doraba vo vani,to je horor. ceeeela kupelna zaspliechana a ona sa rehoce. len zavrie oci, zadrzi dych a spliecha aj rukami aj nohami sucasne.

iinuska
12. feb 2010

zuzka, to su fakt sekundy, mne sa Adamko skoro zrypal zo schodov. Priskocila som na poslednu chvilu. Ja davam maleho do vajicka. Ale mam pocit, ze uz aj odtial by sa prevratil, keby velmi chcel

iinuska
12. feb 2010

lady,no tak fajn, nech to tak este aspon hodinu vydrzi 😀

jamaat
12. feb 2010

fuu, zuzkad, keď som to kresielko skúšala, mala som pocit, že sa neprevráti. A predsa! No budem musieť teda aj ja dať pozor.

dm1
12. feb 2010

nas spi uz len na brusku alebo na boku. na chrbate uz vobec nie

nas sa zase zacal dvihat o stolicku a potom ju taha a keby tam niesom tak uz je na zemi a stolicka na nom.... vobec si nedava pozor to dieta moje. Nachvilu som odisla z obyvacky na vecko a pridem a mlady pan stoji pri stole, za obrusok si potiahol taku tazku vazu v ktorej mam vysypany ozdobny piesok a veselo hrabal ruckou v piesku....

iinuska
12. feb 2010

dm, esteze sa neponukol

kosska3003
12. feb 2010

ludmilla moja od malicka spi len na chrbte aj teraz sa mi vobec neotaca moja je taka leniejsia ani nelozi nic ked ju dam na brusko tak sa otoci na chrbat a konecna

kosska3003
12. feb 2010

a k topankam ja mam strasne vela podedenych hadam aj z 20ks tak neviem ci mam kupit a teraz jej davam take botasky ale to su capacky ani maju makku podrazku ked beha v pavuku a obliekam jej tielko body dlhy rukav a ked je zima tak estu a pancuchace teplaky ponozky a tie botasky

ladywitch26
12. feb 2010

ja som si dala dolu do obyvacky cestovnu postielku, tak ked potrebujem odbehnut na vecko, tak ju dam tam. inak za nu nerucim. jej staci par sekund a uz sa vyvala psovi v pelechu alebo bije morca hrackou po hlave. a najnovsie sa naucila otvarat ruru a pracku. dnes si tu ruru otvorila a vrazila do nej chodulikom, no a akurat trafila tu klapku, ktorou sa sklapa, tak sa jej zlozil. ona sice este chvilu stala a snazila sa ho drzat, ale potom capla na zem. ale bola zlata, jak tam stala a snazila sa a hladela pritom na nas, ze co teraz? 😀

ladywitch26
12. feb 2010

a potvora, jak uz vsetko dookola vnima a opakuje. dnes doliezla k telke, stiahla si za snuru joystick od playstation, sadla si, chytila ho do ruk a zacala stukat tymi gombikmi a pozerala pri tom na telku. no celkom ako ocko...geny nezapries 😀 😀

zuzkad
12. feb 2010

lady ako na potvoru som ho nechala v tej sedacke, inak je v tej postielke cestovnej alebo pri mne na zemi, ale som ho krmila a buum prevratil sa ☹ ☹ a ta stolicka je dost tazka a to ma mrzelo strasne ked padla rovno nanho

jamaat videla som tvoju foto Emky a presne take akrobacie stvara aj ten moj maly..mala som pocit, ze je pevna ale dnes som zostala zaskocena...uz ho v nej nesmiem nchat sameho ☹ ☹

dm1
12. feb 2010

lady ja mam tiez v obyvacke cestovnu postielku ale ked on tam voobec nechce byt ak tak len spat niekde lebo sa mu tam neda postavit je to taka sietova

nas sa najradsej hra s loptickou plysovou - hadzeme si ju. je srandovny ako ju chyti do ruky a hodi. alebo s tatom hraju "futbal" ked kope do golika po celom byte a strasne sa na tom rehoce

ladywitch26
12. feb 2010

dm, ja ju v tej postielke udrzim relativne dlho, lebo jej tam dam knizky. ma dve take krasne obrazkove leporela so zvieratkami, bucha po tych obrazkoch a vykecava s nimi, no strasne zlata je. tak uz mame zameranie jasne, tvoj bude futbalita a moja knihomol 😀

ladywitch26
12. feb 2010

no a uz ma zasa natahuje, takze zasa je nacase cosi pozut a zaliezt do postele. lebo este aj ked sa v noci o tretej budim, ked stanka zamrnci, ze ju treba pretocit z bruska nabok, tak aj vtedy mi je zle 😝 😝

jamaat
12. feb 2010

Lady, no máš to perné. Ja neviem, ako by som to zvládala na tvojom mieste. 😝 ....Tak sa len drž a prajem, nech ti to rýchlo prejde.

Tie cestovné postieľky majú aké dno? V čom je rozdiel oproti ohrádkam?

emode
12. feb 2010

co sa tyka papuciek len som napisala, co mi povedala fyzioterapeuticka ...

zuzkad ak si citala tvoj maly nebol jediny kto dnes takto cestoval ... musia aj tymto prejst ☹

mimi dufam ze nebudete aj vy chori .. drzte sa

my sme sice chori druhykrat ale vzdy to chytila od svokrovcov alebo od mm, a vzdy to bolo aj so zubkami tak si myslim ze to tiez nie je obliekanim, doma jej davam aj pancusky a ponozky, mame dlazbu a plavajucu, len v obyvacke taky hruby behun a hore body s dlhym alebo tielkove body a tricko s dlhym, ako kedy ... a to svagrina ma urcite ohovara ako slabo ju obliekam 😒

ladywitch26
12. feb 2010

jani, ja si uz nerobim nadeje, pri stanke to trvalo dva mesiace, teraz som stale dufala,ze mi zle nebude, ale v sobotu sa moje nadeje rozplynuli. tak si este nejakych 7 tyzdnov pekne uzijem 😝

inak ta moja cestovna postielka ma na dne taku asi 1 cm hrubu dosku a na tom je matrac, tiez taky tenky, aby sa to dalo zlozit lahko. ale zasa kamarat, oni maju dno len z tej sietky, cosi podobne, ako je na trampoline.

rybca
12. feb 2010

Ked pisete o tych urazoch, tak my sme boli v potravinach a maleho sme dali do vozika, uz ako velkeho a priatel sa len na sekundu otocil ku mne, nieco sme riesili a ja len kukam, zpoza neho hlavicka trci, no maleho sme v poslednej chvili zachytili, inac by uz kycol z vozika, aj v jedalenskej stolicke sa mi stavia, je tam sice popruh, ale len na pase, chcelo by to 5bodove upinanie.

jamaat
13. feb 2010

Ahojte. Tak my sme mali konečne dobrú noc, zobudila sa až o 4,15, napapala a potiahla do 6,30. Asi zabral Sedalia sirup. Aj zobudila sa v pohodičke, vysmiata. Len ja som zaspala zase pri kojení a tak nejak blbo, že som si zaležala chrbát medzi lopatkami. Musela som si to natrieť fastum gelom, lebo to hrozne pichá.

iinuska
13. feb 2010

dobre ranko

my mame cestovnu postielku ako pise lady. Je v pohode.

jamaat
13. feb 2010

Práve som chcela napísať tej svadobno-topánkovej cice negatívne hodnotenie. A zistila som, že si radšej pozastavila účet. 😎

mimi21
13. feb 2010

ahojte
jamaat co to mas za zazracny sirup???
a cica topankova je zbabela !!! 😅

no mala je poriadne soplava v noci sme boli od pol5 do 6 hore, ale aspon som nazivo videla zapalenie olympijskeho ohna 😅

no a prave si sama zapla vysavac, co mame v pohotovosti kvoli soplikom a tak sa zlakla!!!

no a o polnoci taky plac spustila, uplne taky brutalne lutostivy a asi polhodinu sme ju nemohli utisit, ked aj stichla a chcela som ju polozit tak spustila zase, susedia museli mat radost...

jamaat
13. feb 2010

mimi, no ešte uvidíme, či to bolo sirupom alebo náhodou 🙂

iinuska
13. feb 2010

Adamko je od pol 7 hore, a nejako sa mu nedari zaspinkat

mimi, tak Ninke skore uzdravenie

ladywitch26
13. feb 2010

jamaat, vsak cica si jedneho dna ten ucet zasa zaktivuje... 😠 😀

jamaat
13. feb 2010

Rozmýšľam, či kúpiť túto knihu. Páči sa mi, že sú tam klasické kresby. http://www.martinus.sk/?uItem=22570&rec_limit_o...

Americká výprava mala úúúžasné tepláčky....vlastne celkove oblečenie. 😀

sssimi
13. feb 2010

Ahojte.
Jamat potom mi napíš či ti dorazila tá záloha.

Ja sa pomaly pripravujem na skúšku. Lady dnes mi to ako sedí podľa hviezd?

U nás posledne dni divočina so spanim. Malá chce byť len na mne nalepená... Takže už druhy týždeň okolo 2hej putuje k nám a ani nepýta papať. Hneď ako ju preložím spí. Len mna to prekladanie večne preberie

iinuska
13. feb 2010

teplacky som si nevsimla. Ja som pozerala tych nasich a kabaty mali ako keby isli niekde na Sibir