Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
16. mar 2010

no a som dnes uz tiez a nervy. Od 11 ma nervy a len reve. Obed omietol jest, ked som mu dala nasilu, tak reval ale zjedol. Vykaslem sa na varenie a budem kupovat sklicka. Nema to vyznm varit, ked nic neje. Hrat sa nechce, oci cervene, ziva, ale v postielke vystraja 🙄 🙄 🙄 som hotova. Uz som aj zvysila hlas. Ja mam vycitky svedomia a jemu je vsetko jedno.

mystery7
16. mar 2010

vyhlasujem sutaz o najvacsie vrestadlo. Viem ze urcite vyhram 🙄 🙄 ked ho nahram, dam na fb. Teraz sa v postielke dobre vyreval a snad konecne zaspal.
Ja nechapem, co tolko vresti. Ved najedeny, prebaleny. Sam sa nepohra, len po mne sa stvera a sklbe vasy, skriabe ma po tvari. Opat mam zodrate celo, bude chrasta 🙄

kosska3003
16. mar 2010

mystery ako ta tak citam tak mozem byt rada lebo oproti tvojmu Mirkovi je moja Marika anjelik

mystery7
16. mar 2010

aj moj Mirko je anjelik, ale s poriadnymi rozkami.
Je to tazke, niekedy uz neviem co s nim.

zuzkad
16. mar 2010

noo Nicolasko este stale spinkaa 😅 😅 aj ked sa jedujem, lebo pod oknom stale niekto trieska, bucha a serka sa s autom...to by mi maleho mohlo zobudit 😠 😠 aj som lezala pri nom..ale spokojne si spinka a sem tam sa pozrel ci som tam a spal dalej, tak snad potiahne este daco 🙂 🙂

mys niekedy deti uz nevedia co so sebou a placu 😖 😖 verim, ti, ze trepzlivost dochadza...aj mne usi trha ked maly zacne plakat...ale na stastie je to minimalne...mate moj obdiv..mamicky co mate zive a placlive deticky...ja som maleho vyhrala v loterii...tak mi hovori moja sestra...ked porovnava svoje deti s mojim malym 😀 😀 ale este nemame ani jeden zubok, cize je mozne, ze si to este poooriadne uzijem 😝 😝 uvidime...

do certa vonku doost fuka a nerada chodim von s malym v takom pocasi, lebo potom mu strasne slzia ocka ..aj ked si ho otocim prosti vetru, ale ten vetrisko sa dostane vsade ked fuci uz ako besne 😠 😠 😠

sirinka
16. mar 2010

kosska k tym ranajkam...mozes skusat chlebik so syrom zerve, s maslom, nastruhanou zeleninou na jemno (napr. mrkva), ak vies robit natierky zo strukovin, obcas moze byt aj s domacim lekvarikom 😉...

mimi21
16. mar 2010

no ja som sa chytila upiect taky kolacik gastanovy co bola si pred mesiacom v plus7dni, tak som zvedava ako to dopadne, uz len ponatierat kremy a na vrch slahacka 😝
kto pride ochutnat??? 😉
aj kavicku vam uvarim 🙂

mala zaspala po straaasne dlhej dobe sama cez den v postielke, obycajne mi zaspi pri kojeni a ja ju potom len prelozim, no ale to bude asi aj tym, ze bola hore od 9
teplotu uz nemala, nastastie

sirinka
16. mar 2010

mys ono deticky vacsinou maju dovod na to, ze su placlive...niekedy sa tazko hlada a odstranuje pricina...niekedy to nemusi byt fyzickeho povodu, ale mozno nejaka trauma este po porode a preto sa teraz stale dozaduje tvojej pritomnosti a tvojej plnej pozornosti...mozno by skutocne potreboval nosit sa, v tomto veku uz mozes aj na chrbte, co az tak hrozne nezatazuje.
a ked niekedy uz stracas nervy a najradsej by si....tak sa skus preniest do stavu tehotnosti a tvojich pocitov (ako sme sa hrozne na nich tesili a verili sme, ze im aj modre z neba znesieme) a podla mna tam sa da nacerpat sila na dalsie boje z nasimi deturencami 😉

mirka_mt
16. mar 2010

Sirinka, odkedy sa môžu strukoviny? Nie je to priskoro?

iinuska
16. mar 2010

mirka ahoj

cervenu sosovicu mozes davat

mys, podla mna ho trapia zubky, tak ako teraz vascinu deti.Skus potriet dasienka, pripadne sirupcek od bolesti ked ma ist spinkat. No a pomojkat

mirka_mt
16. mar 2010

Ahoj, Inuska 😉 dakujem za tip 🙂 Ako sa darí Adamkovi?

mimi21
16. mar 2010

ja som minule hladala tu cervenu sosvicu a nevedela som ju zohnat...
a davala som fazulove struky - kupila som v bille a celkom malej chutili 😉

iinuska
16. mar 2010

mirka, ja sa stale chystam kupit tu sosovicu a vzdy zabunem. ale minule som si spomenula v tescu a zrova nemali. 😨 Adamko je v pohode, trapia ho zubky, zle mi spava, ale takto je zlaty.
A co Matko? Poslucha maminku?

dm1
16. mar 2010

mimi tu cervenu sosovicu som kupila v DM-ke ale mali len bio draha jak fras sacok 85,- SK 😲 ale zase sa nedava casto...

my sme boli v MC bola tam prednaska o prvej pomoci pre deticky. dobre to bolo. potom sme s babami este pokocikovali a isli domov. teraz konecne zaspal. poobede pride mama a potom idem na zumbu

nika ta tvoja torta je nadherna som ju pozerala. a super napad rozdelit to na pol na pol chlapec dievca to by ma nenapadlo. ja skusim hentych tucniakov a ak sa nepodaria tak bude klasika okruhla a nejake kvetinky povykrajujem a bude. robila si z cukrikov hmotu???? a farby si ake pouzila?

emode
16. mar 2010

mimi to znie super ale ja fakt chudnem ... 😕 aj by som prisla
rano som bola cvicit ale regeneracia po nedelnajsom snowboarde asi nebola dostatocna lebo som ako dolamana 😖

aj sofia je umrachtana 😢 ani nebudem pisat, stale len zavesena na mojej nohavici ... pisala som ide nam dalsi zub uz je na prerezanie 😒

mirka_mt
16. mar 2010

Dakujem za info, idem sa venovat, majte sa

mimi21
16. mar 2010

haloooo, kde steeeee ??? 😕 😕 😕

ja som už dokončila koláčik, je supeeeeer, čoko piškota, na tom krem z gašatnoveho pyre, karamelova šľahačka a ešte normálna šľahačka 😝 😝 😝 a vôbec nie je sladký, mňááááááááááám 😀

nikanika28
16. mar 2010

dani, dakujem.... to bola cista improvizacia 😀 😀 , povodne som chcela vlastne len ruzovu, pre Klarku..tak ale kvoli Lukaskovi, aby nebol smutny, som spravila dvojkombinaciu. Teda poviem Ti, dalo mi to zabrat dat tie farby do kopy, aby to drzalo 😅 ..tak nakoniec sa ako tak podarilo..ale je to makacka..teda na prvykrat, ked nie je prax 😀 . A ten potah je z cukrikov. Nikde som nemohla zohnat modru farbu, tak som si nakupila aj modre cukriky a v ten den, ked som robila tortu, som nakoniec aj tu farbu zohnala, tak som este prifarbila trosku. A farbu klasicku potravinarsku. Ruzove cukriky som ani neumyvala od toho ruzoveho cukru a pridala som trosku cervenej farby este 😉

sirinka
16. mar 2010

uuuuf, magdalenka zacala uz srackovat....takze ma virus...

nikanika28
16. mar 2010

mimi...uz letiiiiiiiiiim 😵 😵 😵

iinuska
16. mar 2010

my sme boli vonku. Keby nefukal ten vietor, tak by bolo celkom prijemne

siri, tak to je ten lepsi pripad. Tak Magduske rychle uzdravenie

mimi, dala by som siiiiiiiiii 😝

mimi21
16. mar 2010

siri snad to nebude rotavirus, tie su hnusne, sama som to chytila a mala som co so sebou robit 😝
magdalenke skore uzdravenie 😉

no sa uz tesim, lebo na koniec tyzdna hlasia oteplenie az na 16stupnov, tak to by bolo supeeeer, ale zase som nieco zapocula, ze ma aj prsat - tak to by uz fakt nemuselo
ja chcem jaaaaaaaaaaaaaar a teploooooooooooooooo
prechadzat sa po slniecku, kavicka na terase 😎 😎 😎 cely den byt vonku JAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ

sirinka
16. mar 2010

dakujeme...no podla vsetkeho to chytila od kamoskinych chalanov a u nich to trvalo jeden den...tak snaaaaad aj u nas to bude mat iba taky kratky priebeh...dnes ja mliekovej diete ale teda je hladna, kazdu chvilu by cucala...

ladywitch26
16. mar 2010

caute zeny, tak citam, ze norovirus je uz aj na sr? tu zuri uz dobry mesiac.

mimi, rotavirus je okrem ineho sprevadzany aj vysokymi horuckami, aj nad 40st, takze pokial nie je vysoka teplota, len zvracanie a hnacky, tak je to norovirus. ten je miernejsi, trva vacsinou len dva dni, ale u malych deti tiez moze byt nebezpecny, hlavne ked sa dehydruju. pri rotavirusoch byva aj krvava stolica, je to pekne svinstvo.

iinuska
16. mar 2010

no ja som dala Adamka proti rotavirusu zaockovat.

iinuska
16. mar 2010

lady, Stanke gratulko k vymesacniku 😉

ladywitch26
16. mar 2010

inus, dakujeme, stanka sa taaak tesila uz od rana, ze bude oslavovat, ze sa pre istotu zobudila uz o piatej... 😅

iinuska
16. mar 2010

lady, Adamko chcel asi oslavovat so Stankou 😀

ladywitch26
16. mar 2010

no tak to sa mal ale zobudit az o siestej, lebo my tu mame pat, ked je u vas uz sest 😀 nabuduce mu pripomen, este ti hodinku pospi 😉

mimi21
16. mar 2010

no my mame zase horucku 38,1 ☹
uplne mala triasku, straaasne plakala, zaspala mi na rukach
aj ja mam naladu na nic, uz som si aj vinko naliala 🙂