Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
21. mar 2010

brumika som nedavala ja mala je najstastnejsia ked mam kukuricnu chrumku ani brumik jej netreba 😀 😀 konecne ju vie jest sama tak je stastna

sirinka
21. mar 2010

mimi ja som brumika az od dvoch rokov zacala davat klarke...

zuzkad
21. mar 2010

noo ja sa musim priznat..maly moj mal aj brumika aj kinder mliecne rezy miluje to a ten kinder rez bez problemu spapa cele 😅 😅 😅

zuzkaprofant
21. mar 2010

zuzkad take mu davas mne sa zda ze jej tam troska alkohol v mliecnom reze ale neviem
dievcata kuknite co som nahadzala an predaj a napisete mi ci som to neprehnala z cenami lebo ja nemam sajnu za kolko take veci idu na sk

ladywitch26
21. mar 2010

zuzkaprofant, alkohol v detskych, ale ani v inych cokoladach nemoze byt, ved aj v rumovych pralinkach by si ho asi marne hladala. maximalne tak rumovu esenciu. 😀

zuzkaprofant
21. mar 2010

lady no tak esensia🙂))

zuzkad
21. mar 2010

zuzkaprofant 😀 😀 😀 nieeee nic take v tom nie je 😀 😀 to by som mu urcite nedala...a urcite by ho mamincky nekupovali detom 😀 😀
inak ked som bola v poradni, hovorila som doki, ze maly je strasny papkac a strasne chce kostovat vsetko co jem ja...a ona mi povedala, ze kluuudne mu mozem dat kostovat, ze nemam robit nejake stresy samozrejme, ak nejde o nieco korenene, klobasku alebo pecienky 🙂 🙂 🙂 tak som kludnea, lebo ja som malemu dala papat aj mandariku, pomaranc, dokonca aj puding vanilkovy vareny s kravskym mliekom a klop klop klop uplne v pohode ziadne alergie ani nic podobne aj som to hovorila v poradni a zevraj v pohode, ze to len niektore maminky moc stresuju, tak v poho 🙂 🙂

zuzkad
21. mar 2010

Zuzka pozerala som album, teda bazar a podla mna mas v pohode ceny 😉 😉 😉

ladywitch26
21. mar 2010

no, idem ja do roboty, ale taaaak sa mi nechce. jedine,co ma tam drzi, je kolegyna, s ktorou si vzdy super pokecame a tie vyborne hranolky, ktore tam mozem neobmedzene pojedat 😀

mimi21
21. mar 2010

no som sa zabudla pochvalit co ta moja mala potvora robi
ked je v stolicke a dam jej pit cajik, tak ked sa napije, tak ho hodi na zem a zahlasi: Na, ba.. (to ako bac) a potom zacne kricat Da-da-da, to ako daj-daj-daj 😀 😀 😀 no bohovicna je
a ked jej poviem Ninka daj, daj - tak mi poda hracku co ma v ruke a uplne brutalne sa z toho tesi, uplne zvyskne a aj si zatlieska 🙂

inak uz spinkame, dufam, ze bude lepsia noc...

Zuzka a co Nicove sopliky? uz je ok?

mimi21
21. mar 2010

a neviem ci aj mna nejaka choroba neobchadza 😝

zuzkad
21. mar 2010

lady noo tu vecernu pracu ti nezavidim 😝 😝 ale tie hranolky aaaaano 😀 😀 😀 😀

mimi, dakujem za opytanie, sopliky tecu a tecuuuu odsavam malinko, lebo Nico dostane take strasne zachvaty, ze az je bordovy a straaasne place pri tom ...snazim sa, ale dvaja ho mame problem udrzat a to som mu aj na sebe ukazala, ze to nic nie je aj na srandu som to hrala, ale on sa az trasie chuda moje ☹ ☹ davam kvapky a dnes som mu teraz pred spanim dala nurofen tak uvidime, uz aj spinka, ale netusim aka bude noc, lebo predosla ...hmm casto sa budila bol nepokojny okolo stvrtej sa zobudil na straasny plac, tak som ho prebalila a dala mu mliecko a dala ho k nam, tak sa ukludnil a pospinkal si troska. Cez den nic moc uplakany den mal...uvidime aka bude noc 😝 😝
No ty si daj sup sup nieco aby si nebola aj ty chora ☹ ☹

mimi21
21. mar 2010

mne sa zda, ze Nina uz pochopila, ze kvapky a odasavanie jej robia dobre, lebo uz si pekne da odsat sopliky, vobec nebojuje, dokonca jej to v pohode odsajem aj sama...

iinuska
21. mar 2010

Ahojte
u nas sa uz spinka, aj ked Adamko spal poobede skoro 3 hodinky. No ale ved dnes bol hore veeelmi skoro, a doobeda spinkal ani nie pol hodinku
teraz vecer mal super naladicku, strasne mu bolo smiesne slovo alobal 😀

Inak na zdravicko, popijam vinko z Francuzska

mimi21
21. mar 2010

iinuska ja som rozmyslala, ci si idem naliat, ale si ma presvedcila, idem! 😀
a idem kuk na let´s dance 😉

ludmilabb
21. mar 2010

cukrovinky čierny princ, hah to bolo lepšie ako celé Pomajbovo číslo

mimi21
21. mar 2010

ludka 😀 😀 😀 aj ja sa na tom prave uchechtavam 😀

jamaat
21. mar 2010

No ludka, ty keď zavalašíš, tak to stojí za to 😀

iinuska
21. mar 2010

aj ja mam zapnutu markizu. Len teraz mi tam par ''tanecnikov" vadi 😝

mimi, tak na zdravicko 😉

kosska3003
21. mar 2010

tak aj my uz hodinu spime a kukam markizu a pijem cistu vodu 😀 😀 dnes mi volala aj z plavanie tak konecne po dvoch tyzdnoch ideme plavat hura konecne niaka zmena lebo doma mi uz sibe

iinuska
21. mar 2010

kosska, tak ty to mas naozaj na zadravie

zuzkad
21. mar 2010

kocky aj ja som sa pridala k vinku, prave mi moj pozorny milasik doniesol poharik, otvoril flasku vinka...tak som sa pridala ...na zdraviiicko 😉 😉 😉

ja nepozeram ani stv ani markizu, ale jojku...povinne, lebo moj Peto sa tesil na ten film, tak som ho nechala...ved tanecky si pozriem zajtra v archive 😅 😅 ja sa aj tak skor tesim na show dance co bude na jojke, take tanecky mam radsej ako tie na markize 😉 😉
mimi juuj keby tak aj moj Nicolasko chcel pochopit, ze odsavanie je len dobre ale on chuda sa velmi boji a pritom, ked bol malinky tak drzal spokojne a nic, to az teraz 😖 😖
u nas je inak velky rehot, ked piskam a napodobnujem nase morcata, to maly sa na tom strasne rehoce 😀 😀 a najnovsie si sam vylieza z choditka, cize uz ani tam nie je bezpecne pre neho 😖 😖 je to maly spekulant 😅 😅

jamaat
21. mar 2010

zuzkaprofant, na tie detské veci si dala super ceny. Po adidas súpravách sa ti určite len zapráši 🙂

emode
21. mar 2010

😀 ahoj 😀
my mame za sebou narocny den, boli sme u nasich gratulovat k narodkam a meninam, stretli sme 17m sesternicku Charlottku, ktora je uz riadny sibal tak sofia odkukavala co mohla 😀
inak pohoda, uz mam po nadche tak do konca roka ju uz nechcem ani vidiet 🙄

jamaat tiez nachladnuta? to mame asi z toho snehu 😝

mimi nina je riadne cislo, ved sme videli 😀 aj sofia pekne poda hracku ale netlieska si, hned si ju berie naspat 😀

jamaat
21. mar 2010

emode, nie som nachladnutá. Nádcha sa mi zatiaľ až tak veľmi nepustila, mám zapálené priedušky.

mimi21
21. mar 2010

no to sme tu pekny lazaret teda ...

jamaat
22. mar 2010

Dobré ráno. Prvá! 🙂
Ideme povysávať a so psom von a zmyť vlasy si musím a keď sa EMka vyspí, tak pôjdeme do mesta.

iinuska
22. mar 2010

dobre ranko, my sme hore od 4.15 ☹ ☹ ☹ Dobre ze??? A ja ze ma to moje dieta uz nemoze prekvapit, co sa vstavania tyka. No a v noci asi 7x hore-kojenie.Tak krasny den pred nami. Teraz cakam, kedy zaspi, aj ja si musim lahnut, lebo som HOTOVA.
Jedine, co ma tesi, ze ta moja svokra dnes odchadza 😵

zuzkad
22. mar 2010

Dobre ranko,
druhaaa 🙂 🙂
Jamaat dokonale vsetko naplanovany dnik 😉 😉
ja netusim co dnes budem robit ani kedy a ani co-....neviem netusim 😝 😝 uvidime ...
noc sme mali v celku kludnu, maly sa mi zobudil len o tretej spapal mliecko a spinkal dalej, spal asi do pol osmej, cize celkom v poho...ale sopliky mame stale, chvala bohu nemame teploty 😝 😝 😝

dnes som sa zobudila s mimoriadnou tuzbou po mori 🙂 🙂 ale tento rok nie je realna, cize nic ale o to viac sa budem snazit ist buduci rok 😉 😉 😉 a s malym to aj lepsie bude nebude treba uz kocik a dufam, ze ani kopec plienok 😉 😉

iinuska
22. mar 2010

zuzka, nemohli by sme si na chvilku vymenit deti? 😀 😀 😀