Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
5. apr 2010

mirko aspon celkom dobre papa (v poslednej dobe) a pije caj, vodu. Vie pit z hrnceka so sosacikom aj z flase so slamkou. Za den vypije 0,5-0,7 l .

jamaat
5. apr 2010

Tak to mne Emka vypije maximálne deci vody alebo čaju. Kojím 2 x denne pred spaním.

iinuska
5. apr 2010

u nas fuci a poprcha, je neprijemne, tak sa s Adamkom neda ist ani von. No a vsetci su u nas, resp. u svokry a sem k nam chodia do pivnice fajcit. V celom dome smrad, len vetram, co mi je uz zima 😠

kosska3003
5. apr 2010

ahojte ako ste sviatkovali my dobre vcera sme boli na gulasi dnes u mamy a teraz vegetime doma kedze von sa neda ist mala ma sople a prsi tak sme radsej doma a ja som unavena ale pri malej sa neda nam sa deru na svet dolne dvojky uz su skoro vonku tak mala bude mat uz 9 zubkov zubadielko moje ale sme si aj vytrpeli zase kym sa prerezali a mne mala vypije tiez deci caju maximalne

jamaat
5. apr 2010

No kde ste všetky, poďme, poďme! Koláče dojesť, sem nakuknúť a potom Borata pozerať. Teším sa, je to dobrá pakovina 😀

Asi som sa zabudla aj pochváliť, že dnes som spala do 9,30hod. Emka bola s tatom v obývačke. 😅

iinuska
5. apr 2010

no ahojteee

konecne klud. No veru, tych kolacov som pojedla. A teraz este parizsky salatik.

jamaat, zeby som aj ja nechala Adamka s mm spinkat? Mozno by ani prso nepytal 😀 . No kym zacne borat, asi uz nebudem o sebe vediet. Teda aspon dufam 😔

jamaat
5. apr 2010

iinuska, veď nie celú noc. Od 6,30 sa presťahovali, keď sa Emka zobudila.

kosska3003
5. apr 2010

no dnes je tu tichucko tichucko poriadne mne uz Marika spinka mm prepina ako sa da tak u nas asi tazko bude borat a ja sa chystam dat malu zajtra mm tak uvidim dokedy pospim

ludmilabb
5. apr 2010

ale Borat v slovencine je na guvno 😝

emode
5. apr 2010

ahojte po dlhej dobe 😀 sme prisli z donovalov, mala zalahla s placom lebo aj za 4 dni sa da odvyknut od postielky ...
ruplo nam magio tak sme len na nete a asi pojdem za chvilu spat ...

my dnes uz iba jeden spanok 😉

kolace mam pred sebou 😀 😀

mystery7
5. apr 2010

uff kolace nechcem ani vidiet
Prave som dopozerala film a markize, mali 18 deti 😝 ja mam len jedneho a ked zaspi hned oslavujem 😝
Neviem ci zvladnem pozerat borata, som hore od 5 ☹ maly krical cele poobede a aj ho trochu prehnalo (asi zuby) na noc som mu dala nurofen, ale uz 2x plakal zo sna ☹ to zas bude noc 😢

jamaat
5. apr 2010

ludka, šak uvidíme, mne sa celkom páčil ten dabing v upútavke. Ja som to videla s anglickými titulkami, potom s českým dabingom, lenže tam neprekladali, čo trepal v kazaštine. Tak som zvedavá ešte na tretiu verziu.

A Show dance je dosť na guvno. Nudaaa!

kosska3003
5. apr 2010

no ja kaslem na to mam to na dvd tak to kuknem tam som unavena dneska tak dobru noc

emode
5. apr 2010

telku nestiham ale borata som uz videla ...

dm1
5. apr 2010

zdravim musim sa podelit o zazitok..... uzasnu oblievacku som mala.......... prisli sme poobede k nasim a oco ma zacal striekat s flaskou plastovou a mal tam ten rozprasovac strceny. zacala som citit savo tak mu vravim nech prestane on mi este ale do ust dobre nastriekal a potom sme zistili ze tam fakt bolo savo........ teda mama mala vo flaske trochu sava a neviem ci to tato vylial ked to bral alebo len dopustil vodu kedze si myslel ze to je voda vo flaske a veselo s tym polieval. mamu polial este v posteli tak to nezistila a mne to schytalo tricko samozrejme zostali hned flaky zo sava.... tato vravi ze to vylial a nalial vodu ale keby bolo len v hadicke tak by tam uz nic nebolo ked aj mamu polieval............ a to som este maleho pritom drzala na rukach este stastie ze aj na neho nenastriekal. ja teraz stale citim v ustach savo a asi sa toho tak rychlo nezbavim 😖 😖 😖

jamaat
5. apr 2010

dm, no tak to poteší. Chlapi sú niekedy horší ako malé deti.

zuzkad
5. apr 2010

ahojte babulky,

dlhooo som tu nebola...ale to viete..upratovanie, pecenie, varenie navstevy a samozrejme moj Nicolasko....
nejak v poslednej dobe makam a makam...uz som si povedala, ze v prvom rade musim byt s malym a nie len makat doma, lebo cas s malym uteka ako voda, pricom upratovat a makat budem aj v starobe 😝 😝 ale ked vidim ten neporiadok atd tak mi neda a robim poriadky 😖 😖

Dnes moj chrobacik chuda vecer mal teplotu ...bol dost horuci tak som mu dala nurofen cez striekacku, ale chuda moje ho naplo z toho tak vsetko vyvracal aj rybku co papal proste vsetko islo z neho von prudom ☹ ☹ tak som ho na novo umyvala a prezliekala chuda taky bol vystraseny z toho, plakal a plakal potom sa az triasol od zimy a teplotky co mal...tak som mu dala aspin cipok do zadocku, lebo nurofen som sa uz bala mu davat, ked to vsetko vyvracal ☹ ☹

Sopliky uz nemame, len sem tam mu troska tecie ale len malo tu teplotu ma podla mna zo zubkov, dufam, ze uz nebude mat take trapenie...mojenko zaspinkal na rukach a potom ked som ho ulozila, bola som sa pozriet nanho a spinkal v postielke ..nohy zvesene z postielky cely odkopany na brusku a hlavicku mal podopretu ruckou mojenko male ☹ ☹

dnes bolo a este aj je hnusne vonku prsi fuka a je hnusnaaa zima...dufam, ze uz bude teplejsie, lebo ani von nemozeme ist ☹ ☹

ludmilabb
6. apr 2010

ahoje, dm fuuuj Savo v ustach, raz si moj synovec logol z nafty lebo bola vo flaske od Kofoly

ludmilabb
6. apr 2010

zuzkad aj ja dufam, ze sa to pocasie uz umudri

mimi21
6. apr 2010

ahojte
aj ja sa hlasim po par dnoch, tiez klasika - rodinne navstevy 🙂
prave sme sa vratili z kontroly na krcnom, uz je to lepsie, ale mame lieky brat az do pondelka a potom este jedna kontrola, stale odsavat poriadne sopliky a aj ked sa nam nezda ze by sme nieco poculi, proste cistit nostek, nech sa znova nieco neupcha
aj vyter z uska bol negativny, takze bacil tam nie je ziadny
Ninka teraz spinka
musim ju pochvalit, naucila sa zliezat z postele, pekne ritkou dozadu, no podarena je, velmi sa tesi ked sa jej to pekne podari
no ja idem riadit, lebo u nas spal jednu noc svagor so synovcami a po 4 chlapoch v dome ostal akysi bordel 😀

a k zubkom - nase ocne upirie stale nie su uplne vonku, mala zle spava, tak som aj ja grogy, stale place zo sna, dnes som aj nurofen dala, ale nepomohlo
Zuzka nech je malickemu co najskor lepsie 😉

kosska3003
6. apr 2010

ahojte tak mne plan vysiel a rano bavil malu mm a ja som si spala do 10,30 no aka som vyspata az mije dobre zachvilku idem dat malu spat a ja idem varit len zeleninovu polievku lebo sme prezraty po sviatkoch

zuzkad
6. apr 2010

cafte,

maly mi spinka od pol jedenastej, tak uvidime do kedy este potiahne...
Chcela som sa opytat ...ako varite rybku a spenat detom ?? Ja som mu chcela nejak pripravit ale ked spravim len obycko spenat s miekom nechce mi to..ale ked mu kupit hipp v pohari tak sa ide zadrhnut za nim...tak asi ja na prd varim 😝 😝
dnes chcem spravit brokolicovu kremovu polievku, tak dufam, ze bude dobra...budem mat premieru 😉 😉 a druhe bude morcacie prsia so syrom a sunkou a salat ...na obed mame este pecene maso, ale ked pride moj chlop z prace, chcem urobit este nieco na viac...lebo to sa doje teraz k obedu.

Maly je uz o doost lepsie na tom...klop klop klop, dufam, ze nebudeme zase vecer teplotovat.

Kocky co davate detom nurofen ..kolko davate ?? Mne sa zda, ze je to dost co mu davam podla davkovanie 2,5 tej odmerky co je k tomu 😖 😖

emode
6. apr 2010

ahoj
my prechadzame na jeden spanok za den ... uvidime, ako to pojde len sme zistili, ze ked ju vecer nacas ulozime do tej osmej a spi do siestej (samozrejme tak 2x sa kojime) potom vydrzi v pohode do nejakej poldvanastej a zvykne si aj dve hodky pospat a takto ju potiahneme do siedmej osmej a spi aj v noci ... svokra hovori ze je to este skoro ale podla mna ona bola len unavena z toho ze v noci spi tak 8-9 hodin max a ked potiahla 10 hodin tak ako vymenene ditko 😕

teraz cakam kedy sa zobudi a ideme na preockovanie 😒 a este ideme kuknut jedno opatrovatelske centrum lebo sa mi pritrafila taka robotka mensia ale s malou celu tu administrativu nezvladnem ... a nech si zvyka ked od septembra planujeme jaslicky ...

emode
6. apr 2010

zuzka nemas tam rozpis podla kil?

kosska3003
6. apr 2010

zuzkad 2,5 ml to je pol odmerky nie 2,5 odmerky to je vela nie ja davam trosku viac lebo vzdy nieco vypluje a uz sme hore spali sme hodinu a pol

mystery7
6. apr 2010

ahojky
Mirka dnes rano super prehnalo. Zobudil sa o 6:30 a zacal divne prdkat, tak som s nim utekala hned na nocnik. Tam poriadne nalozil a potom este hned do plienky. Noc bola celkom ok, par krat plakal zo sna ☹
Doobedu spal 2 hodiny a teraz spi 45m .
Vonku je hnusne, ale chcela by som ho poobede vziat trochu na vzduch. Snad nezacne prsat.

mystery7
6. apr 2010

na borata som sa vcera vykaslala a dnes som nestihla 😝
Co sa tyka nurofenu, davam mu 2,5ml co je aj vyznacene na striekacke.

mimi21
6. apr 2010

no ja som si podriemala, kym sa mala pri mne hrala a teraz som ju ulozila
u nas uz aj vykuklo slniecko, ale je zima a strasne fuka vietor
tak som si uvarila kavicku a dojedam velkonocne kolaciky, ktorych mame este stale velmi vela 😝 😝 😝

emode, podla mna je kazde dieta aj co sa tyka spanku ine, takze ked to je malej lepsie, ze spi len jedenkrat denne tk je to OK
keby sa trapila a bola unavena a omrncana, tak by si to asi takto nerobila ...

mimi21
6. apr 2010

nurofenu aj ja davam 2,5 ml

mystery7
6. apr 2010

ja tiez este dojedam babovecku a zapijam horucou cokoladou 😉