Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
11. apr 2010

mne Sofia cim dalej tym viac spekuluje vecer pred spanim lebo o pol osmej je este vidno a ona po kojeni neodpadne ale sa rehoce, debatuje, chce este kukat po izbe a ked ma tmu sa nema ako rozptylovat. Kedze bola hore od jednej tak som cakala ze zalomi a figu, musela som pri nej lezat a pekne cakat kym uplne nezaspi inak by sa mohla strieskat z postele a to v ziadnom pripade neriskujem

sssimi
11. apr 2010

No baby dnes je to tu bída... Nikde nikoho a ja mám akurát dnes čas. Malá mi už spí, v telke hovno... Čakám kým mi mm zavola, že už dorazil do Nemecka nech som kľudnejšia. Dnes som vyupratovala.... Ja sa nudíííííííííím -po skoro 11tich mesiacoch... Chcela som ísť cvičuiť, ale mám také strašne silné krámy, že ani nemám veľmi odvahu sa postaviť bo som už dnes raz pretiekla a zasrala som gauč 😕 Takéto silne som nikdy v živote nemala. Dufam, že si zajtra nebudem musieť volať taxik, lebo ak mi takéto silne zostanú ešte deň tak mám veľký problém-už dnes mi je dáko slabo...

bambi7
11. apr 2010

cafte babulky co nove?
ako sa mate?ja som na nete malo stale nieco robim tak vas aspon pozdravim 😉

jamaat
11. apr 2010

Bože, ženy, nestrašte toľké s tými krámami!!! Po prvom pôrode mi zoslabli, tak sa aj modliť hádam začnem, aby mi teraz naopak nezosilneli. 😝

sssimi, tak ja som sa nenudila, ani nepamätám. A bordelov mám doma plno, čo by bolo treba odpratať.

bambi7
11. apr 2010

ako pise jamat aj ja mam slabe az podozrivo 😀 ale este si uzijem dovolenku uz je zaplatena 😀 a pridam sa k lady 😉 teda dufammmmmm

atima
11. apr 2010

ja sa priklanam k tým, ktoré maju problem s menzesom ja som v piatok bola u dokiho lebo už mam 11 dni a tak silno že sa normalne bojim ist do roboty. 😒 doteraz to bola parada ale tento mesiac hotova katastrofa

sssimi
11. apr 2010

Bambi bude miminko?

bambi7
11. apr 2010

ahoj ssimi no po dovolenke ideme na vec 😀 a ako sa mate?sarah je zlata ale to leti ze coskoro budu mat rok

sssimi
11. apr 2010

Baby tak ja som s menzesom mala vždy problémy. Za jedno som ich nemala nikdy pravidelné a za ďalšie trvali minimálne 7-8 dní. A to ich mám od 11tich 😖 No nikdy neboli takéto silné, ale zase dúfam, že sa to vyblázni a nebudú trvať tak dlho ako kedysi... Inak je to brutal takto. Šak sa bojím ísť aj niekam ďalej z domu. Vložky mením každé 2 hodinky-častejšie sa mi ani pri malej nedá a to len len tak a pritom som si už musela dať tie maxi allwaysky čo sú na noc 😠

sssimi
11. apr 2010

Bambi ďakujem. je to môj pokladík. A je to fakt neskutočné. Veď nedávno som ešte citila šťuchance bod rebrami a teraz už riešim tortičku k rôčku 😀

No tak dúfam, že vám to pekne pôjde a nebudeš mať také tehotenstvo ako u Dominiky. Či budeš musieť zase nabehnúť na inekcie?

sssimi
11. apr 2010

Bambi kukala som Dominiku. No to je slečinka prekrásna. A v tých šatách na krst je ako princezná. Koľko má zubákov?

bambi7
11. apr 2010

ssimi urcite injekcie budu a najlepsie je ze som bola u neurologa koli tomu sedaciemu nervu a zistil ze mam aj ze havarie co som mala este aj posunutu panvu a to som ani nevedela 😒 ale co dako to zvladnem
no aj domi je uz velka ved kuki album ak mas chut

bambi7
11. apr 2010

no uz si ma predbehla 😀 dakujem za pochvalu no ja som z nej hotova stale 😀 ma 6 zubkov a stale teraz ruku v puse tak uvidime ci nebude dalsi

bambi7
11. apr 2010

a sarah ma kolko zubkov?

kosska3003
11. apr 2010

ahoj konecne som tu po dvoch dnoch vcera sme boli na oslave a mala stale len pri mne alebo pri mm pri ostatnych plakala ako des potom sa jej zapacilo v pavuku aspon tak lietala po celej sale ale inac bola perfektna aj som si zatancila tak super za mesiac si to zopakujeme a hadam az nebude plakat

ludmilabb
11. apr 2010

bambi tak vy ste mali krst vo velkom style 😀 malicka je zlata

my mame furt len dva zuby nie zeby som mala z toho depku ale som si myslela ze ked jej prve vysli v 7 mesiaci tak sa to uz rozbehne ale takto je nervozna uz vyse troch mesiacov a prerezat sa jej nejde ani jeden, len presvitaju

bambi7
11. apr 2010

ludmila no jasne 😀 no ved s vyzdobou robim tak nech to ma pekne 😉

sssimi
11. apr 2010

Fuuuha tak ty máš riadne vaľa síl pustiť sa do ďalšieho tehotenstva. Budem ti držať palčeky. Ja po tom mojom úchvatnom pôrode potrebujem dať ešte psychiku do poriadku až potom môžeme začať nad niečim uvažovať.

Sarah má tiež 6 zubkov. Minulý mesiac jej išli 4 naraz-to bolo strašné, tak tajne dúfam, že zas bude na chvíľočku útlm.

A už mi volal mm, že šťastlivo docestoval, tak som spokojnejšia.

bambi7
11. apr 2010

no super ze volal , 😉

no ja mam jasne strach co zasa bude pocas tehu a ci nebudem musiet lezat ale zvladnem to ,ked vidim domi jaj tak este jedno chcem 😀

bambi7
11. apr 2010

no idem babulky tak dobru noc

zuzkad
11. apr 2010

ahojte...

tak ja zase pridem neskoro, ked nasa bambi sa tu ukaze 😢 😢 😢 ....bola som prec na jednom stretnuti a az teraz pred hodkou sme prisli, ja ze maly moj uz bude spat a on si veselo santi este aj teraz...naucil sa nejak moc kricat, tak mi idu bubienky prasknut 😅 😅 😅

ludka aj moj maly ma len dva zubky a to len teraz tento mesiac sa mu prerezali, cize ziaden stres, ved ich dobehnu zubacov...inak chcela som sa aj opytat ohladom zubkov, kedy ste ich zacali umyvat ?? lebo ten jeden ma vonku minimalne a ten druhy ..asi do polovicky...tak neviem 😖 😖

ja mam nastastie mrchu super klop klop klop...uz od novembra mam pravidelnu, bolesti nemam vobec, pricom pred tehu som skriabala steny od bolesti...a aj slaba je, teda taka normalna, 5 dni ako som mavala pred tehu, cize som v celko spokojna 😉 😉

bambiiiii tebe budeme drzat prsteky, aby sa vam podarilo cim skor zamiesat na surodenca...dufam, ze nas budes informovat 😉 😉

dm1
11. apr 2010

zdravim! my sme mali desnu noc od 10.zobudenia uz som nepocitala 😖

dnes sa maly uplne rozbehal s tym odrazadlom behal jak raketa s tym 😵 . a na obed som dala 1x len pomagane a spapal to ale strasne dlhoooo to trvalo ked to kusal. Ale zjedol len polku a vecer zbytok ked som bola na zumbe. ale bolo toho kopu takze ok.

zuzkad
11. apr 2010

som sa riadne nasmiala teraz vecer...ako som vam pisala, ze maly nie a nie spinkat a behal nam tu po izbe...zrazu pozeram a maly spi v choditku taky bol rozkosny, este sa nam to nestalo ...nedalo mi to a natocila som ho na kameru, hodila som to aj na FB 🙂 🙂 🙂 potom sme ho ulozili - odniesli do postielky. ...sranda krical krical a behal a zrazu bum a spinkal 🙂 🙂 🙂

mimi21
12. apr 2010

dobre ranko
baby poradte aku zeleninku k jahnacine? mam kusok pre malu, co mi mamina odlozila z velkej noci a chcem jej to dnes urobit
inak minule som na trhu kupila aj cviklu, ze aj to jej skusim dat....
vcera chcela svokra aby som jej dala take zemiaky co ona urobila vo fritaku, v podstate hranolky, to co uz akoze ma byt 😠 😠 😠 😠
minula 2rocneho synovca natlacila vecer hranolkami a potom sa cudovala ze co v noci tak zle spal

jamaat
12. apr 2010

Čaute, my sme dnes podriemali nezvyčajne dlho - do 7,30 🙂

Včera som zabudla zreferovať, že Emka si čmajzla mydlo a koštovala ho. Ale zjavne jej nechutilo, lebo sa ksichtilaaaa! 😅

jamaat
12. apr 2010

A práve koštujeme Lučinu, tá jej na rozdiel od mydla chutí 🙂

mimi21
12. apr 2010

u ná klasické raňajky, vianočka s masielkom, lučina nejako Ninku neoslovila
spala do 7, klasika, ale zaspala az vecer o pol10, lebo spala poobede do piatej

juuuj, ja mam dnes na cely den auto, a pocasie katastrofa, budem musiet daco vymysliet, kam pojdeme, o 12:15 mame kontrolu na krcnom a potom uvidime

emode
12. apr 2010

jamaat ochutnavku mydla mame uz aj my za sebou ...

dobre ranko 😀
ja som z toho magor, rano sa mi zdala nejaka horuca, tak som zmerala teplotu, mala po odcitani 37,8, teraz len 37,1 ako aj vcera. Je nesvoja bez nalady, umrncana ale asi zas zuby ... mam ist k dokine???

zuzkad
12. apr 2010

pekne dobre raaanko prajem 🙂 🙂

jamaat 😀 😀 😀 no ved ked Emke chudatku nedas jest tak aj mydlo spapa 😀 😀 😀

Mame od rana vzruso na skolskom dvore, kde ja v skolskom byte byvam...mame tu sokoliarov a maju kraaaasnych sokolov a cvicia ich tu na skolaku no kraasna podivana...ja som si najskor myslela, ze to dieta nejake place a to sokol tak pistal 😀 😀 svokra isla vencit toho nasho maleho psika a isla okolo nich tak hladne na nu pozerali...ved by bola jednohubka pre nich ved ona je mensia nez ten sokol 😀 😀

Maly od vcerajsieho zaspania v choditku sa mi zobudil az o siestej dal si mliecko a este stale spi 😕 😕 spachtosko moj 😅 😅

mimi21
12. apr 2010

emode anieco dalsie jej je?...sopliky, alebo kasel?