Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
15. apr 2010

no idem hajat tak dobruuuu noc

iinuska
15. apr 2010

bambi, tak snad nebudu nejake komplikacie .Ale uz to uz mate aspon zasebou. 🙂 My mame termin na konci aprila

simi, nad plavanim som aj ja rozmyslala, kedze uz budem mat auticko 😵

iinuska
15. apr 2010

no tak sme pokecali 😀 dobru

ludmilabb
15. apr 2010

iinuska veru skecli 😝

juska3
15. apr 2010

u nas zase sa Alex prvykrat pustil stolika a chcel sa chytit stolicky, ale nedociahol, tak si sadol a viackrat som s nim skusala chodit, ale hned so mnou vybabral, zodvihol nohy do polohy sedenia alebo jak taka handerna babika sa len zviezol na zem a dnes som to znova skusala znova, ale tentokrat som kracala pred nim, teda cuvajuc, tvarou k nemu a presli sme takmer polku izby a vsimla som si, ze mi uz rozumie niektore vety, resp. slova

iinuska
15. apr 2010

juska, tie nase detusky vnimaju viac, ako si myslime. Dnes som sa s mm rozpravala o Petkovi, viackrat sme spomenuli jeho meno, a Adamko ze tete. On ho tak totizto vola 🙂

emode
15. apr 2010

sofia sa tiez len teraz velmi opatrne pusta okolo nabytku ... a za ruky vobec nechce co mna ale netrapi ... ked zacne tak zacne 😅

juska3
15. apr 2010

inuska 🙂 Alex malokedy povie mm tata a ten donho hustiii 😵

nas budu ockovat v pondelok, tak sa "tesim" ☹

zuzkad
15. apr 2010

Ahojte babulky,
ja som dnes nejak mala vela tohoooo, ale uz sedim a tlacim hrozno do seba 😝 😝
Maly nejak zacal kricat ale az tak, ze mi ide usi roztrhat a ked telefonujem, tak to nemam sancu nieco pocut 😅 😅 na nervy.
Ja som tiez uz zufala z toho pocasia, cely tt prsi 😠 😠 😠 😠 vsade je blato a voda...ked pridem domov z vencenia, tak moj psik vyzera akoby som ju namocila niekde do blata 😠 😠 s malym ani nechodim von, vcera ked sa troska vycasilo som hned vybehla von s malym, ale inak sme doma, lebo ja po dazdi teda kocikovat nebudem a ani maly by nechcel byt v kociku s prsiplastom ci co to je 😠 😠
nas ockovanie caka v maji, tak som zvedava, lebo maly vzdy strasne place, ked ho ockuju 😢 😢 a ja s nim 😝 😝 😝

katarinka151
15. apr 2010

ahojte maminky, vie mi niekto poradit nieco na zapchu u malej?

juska3
15. apr 2010

ahoj katarinka, ja davam surovu mrkvu, ked tazsie kaka, ale zapchu sme este nastastie nemali, a klasika jablko, broskyna, to tiez pomaha

zuzkad
15. apr 2010

katarinka pocula som, ze slivky su velmi dobre na zapchu, tusim kompot. Espumisan si neskusala, ten pomohol vzdy u nas 😉 😉

jamaat
15. apr 2010

Ja Emku za ruky len občas chytím, väčšinou len sama okolo nábytku cupitá. Ale púšťa sa sama aj stáť bez držania alebo opierania, no a dnes boli tie krôčky. Tvárila sa samozrejme, že o nič nejde, že ona to dávno vie, normálka, ne?! 🙂

dm1
16. apr 2010

baby prikladam foto dnesneho vytvoru 😝

ludmilabb
16. apr 2010

dm super dari sa to 😉

Janka no mne je jasne ze Emka je frajerka 😀

ludmilabb
16. apr 2010

dm az teraz som si vsimla ten cas 😕 ty aj spanok obetujes

jamaat
16. apr 2010

Dani, super, veľmi sa mi páči, že je to také iné. No neviem, či si ja neobjednám tortu u teba 🙂

Dobré ránko. Aj nejaké slniečko vykuklo na chvíľu.
Dokelu, mne sa teraz viac lepia tie čajom obliate klávesy ako predtým. ☹

nikanika28
16. apr 2010

dobre raaanecko, slniecko sa na nas usmieva, hned je den krajsi 😵 😵 😵 😵 .
Dani, tak ako sa ti pracovalo? Slo to dobre? Torticka je krasna 😵 ...ale to som uz pisala 😎 . Ja musim dnes dorobit tiez tu tortu, zajtra uz asi nebude cas...a to som chcela ist vecer cvicit..no neviem, ci pojdem 😝 . Dala som do nej mandarinky a jahody..mnamky, skoda, ze neochutnam 😀 😀 😀
Klarka uz zalahla, mohla by aspon do desiatej potiahnut a ja idem zarobit par odtienov ruzovej na kvetinky 😀 a neviem, co idem varit, pomoooc 😝 😝 . Co varite na obed? Potrebujem vymysliet nejaku rychlovku....dake halusky s vajcom, alebo este lepsie - cestoviny 😀 😀 😀 😝

iinuska
16. apr 2010

dobre ranko majovenky

Adamko uz len nedocahuje moj laptop, ale uz si k nemu aj pride. Tak teraz mi tu pomaha 😀

mimi21
16. apr 2010

ahojte
my uz spime svoj doobedny spanok
vcera vecer nam strajkoval net, tak som tu ani nebola

dm, torticka je uuuuzasna 😉 sikovna si velmi 🙂

Nina ma trochu sopliky, teploty nie, ani kasel, tak len dufam, ze je to zo zubkov, lebo inac ma fakt uz porazi

aj u nas uz vykuka slniecko 😎 😎 😎

nikanika28
16. apr 2010

No, hmoty nachystane, Klarka zobudena, slniecko zaliezlo za mraky 😖 ...a ideme asi von, trosku sa vyvetrat. Este stale neviem, co bude na obed 😝

mimi21
16. apr 2010

inak k tej vcerajsej zapche co sa katarinka na to pytala, tak nam pomohla hroznova stava, normalne som kupila Hami hroznovu stavu, dala pit a za par hodin bolo riadne nalozene v plienke 😀
alebo aj slivkova, ale neviem ci taku maju

jamaat tak Emka je uz frajerka, ked uz sama zacina bezkat, u nas zatial nist, ona vzdy rychlo zacne nieco robit a potom sa to akokeby zastavi
ale okolo nabytku uz riadne beha, normalne aj rychlost to ma 😀 aj sa obcas pusti ked pozabudne ale kroky sama este nerobi, to e-e

nika mraky odklon niekam prec, nieze aj k nam pridu 😠

mystery7
16. apr 2010

ahojky
Ja som mala vcera filmovy vecer. Pozerali sme pokrvnych bratov 2 bolo to super. Po dlhom case som sa pobavila.
My spime doobedny spanok, ale o chvilu uz budeme koncit 🙂
Dm torta je super 1* 😉
Tu uz aj slnko zasvietilo ale teraz sa zatiahlo, ved uvidime. Naobedujeme sa a ideme vonku, ak nebude prsat.
Ja som vcera urobila par reznov a americke zamiaky, dnes dojedam.

mimi21
16. apr 2010

boze mne dnes treba ist na poriadny nakup, lebo uz doma skoro nic nemame, asi by som si mala napista zoznam, ale sa mi nechce 😀

iinuska
16. apr 2010

my s kakanim nastastie problemy nemame. Adamko ma nalozene kazdy den, vascinou rano

Adamko zaspinkal, tak by som mala aj nieco porobit, ale nechce sa mi. Vcera som robila chlapcom modnu prhliadku, ze co si mam obliect zajtra na tu oslavu, vsetko na mne visi, no katastrofa. Ale uz nestiham nic kupit. No dost skoro som sa zobudila 😅

mimi21
16. apr 2010

mylsite ze mozem ist s malou von, ked ma sopliky? ale ani kasel ani teplota, nic ine... 😕

mimi21
16. apr 2010

my ideme buduci tyzden na svadbu, tiez neviem co na seba...asi si poziciam saty od kamosky, este uvidim
ja nemam taky problem ako ty iinuska, ze by na mne vsetko viselo, to nehroziiiiiiiiii 😀 😀 😀

my kakame rano a aj vecer

mystery7
16. apr 2010

vsetko ntebe visi????? Moj sen 😅
Mimi neviem. Ja pojdem asi do tesca, kupim nieco na vikend. Kurca? Asi 😅

jamaat
16. apr 2010

iinuska, nápodobne. Tiež mi je všetko veľké. Len na prsiach nie 🙂

Ideme my von rýchlo, kým je pekne.

iinuska
16. apr 2010

mimi, podla mna cerstvy vzduch malej nemoze uskodit. Pokial ma len sopliky. Snad jej to rychlo prejde 😉