Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. máj 2010

borocka, pomaly by si mala nejakú koľajnicu na seba uviazať, aby ťa vietor neodfúkol 🙂

katarinka1986
14. máj 2010

borocka tak to teda musis byt hrda na paťka 🙂 super 🙂

katarinka1986
14. máj 2010

a borocka este kojis? lebo ja ano, ale tiez mam vela stresov (o chvilu zase skuskove uff ) a na mne su veci co som nosila pretym ako na vesiaku.............ale mrcha zatim nevynechala

sssimi
14. máj 2010

Jamat ty máš čo písať 😀

sssimi
14. máj 2010

Katarinka ja za 3 týždne štátnicujem. No radšej by som brala skúškové 😀

Sarah sa tuším polavilo. Sice cez obedné spanie skoro hodinu prekašlala, lebo jej hlieny stekajú, ale teraz je nejaká podozrivo OK.

A neviem či už dávate drobcom rajčiny, ale moja sa ich nevie dojesť. Rajčinu zje celú a z jablčka si dá tak maxi štvrťku.

kosska3003
14. máj 2010

ahojte tak mala mi spi uz bola k.o zaspala zase po sediacky v postielke chudatko moje dnes bola akasi unavena ale nech sa vyspi zajtra mame oslavu svokor ma 60tku tak sa tesim plna chalupa ludi ☹ och joj ale prezijem no co uz
borocka ze 42 ja mam presne raz tolko nechces 20 kileciek dam ti neni problem 😀 😀

jamaat
14. máj 2010

Aj Emku chytajú sople, zatiaľ jej len také vodnaté začali tiecť.

sssimi, ja mám o 12 kíl viac ako borocka!! 🙂

borocka
14. máj 2010

katka, ja uz nekojim asi 4 mesiace, ale urcite som chudla aj vdaka tomu...

katka, simi... mne o skuskach ani nehvoorte. mne sa tak blbo podarilo otehotniet ze som poridla presne 2 dni pred bakalarskymi statnicami a na august som sa nestihla zotavit a naucit ( mna porod celkom odstavil, a tiez problemy kvoli mlieku 😠 😒 ) teraz si nadavam a neviem ci sa mi podari vratit do skoly:(

vecer k nam prisla sestra s dcerkou, budu u nas spat. a patko s nou hral nahanacky, no o dusu behali lietali po celom dome. som bola prekvapena ako mu to ide, lebo lucka je o 8 mesiacov starsia, ale drzal sa statocne

borocka
14. máj 2010

jamat, 54 je moja povoda vaha pred tehu 😖

jamaat
14. máj 2010

borocka, tak to si ozaj riadne schudla!

katarinka1986
14. máj 2010

simi tak drzim palce na statniciach....ja som mala tiez tento rok koncit len sa to zase tak zvrtlo ze som nestihla dolezitu skusku zo zimy,vela skusok...takže buduci rok budem mat jeden predmet v zime a jeden v lete...a bakalarka...........a snad sa dopracujem aj k titulu konečne😀
borocka urcite bojuj za tu skolu,urcite sa to bude dat daco robit s tym,ci? roky za knihami len tak zahodit to nie....ja som nad tym tiez uvazovala...mam gympel a teraz som sa tolko trapila...viem ze nemam najlahsiu skolu (studujem chemiu a medicinsku chemiu na FCHPT STU) ale zahodit to za seba to nie...minimalne toho inžiniera 🙂 niesom prva ani posledna ktora studuje s babom 🙂

borocka
14. máj 2010

jamat, no ano, ale ja sa nestazujem. je mi fajn, citim sa dobre, a konecne mam postavu modelky....neikomu to uz pride vychrtle, ale kedze meriam len 165cm, tak to nie je take hrozne..napriek tomu ako malo znie tych 42 kil.
akurat mm je zo mna na prasky, vraj som ako anorekticka, ze sa na mna neda pozriet....tak len dufam ze to su komentare len na oko kotymi ma chce donutit aby som pribrala lebo sa boji o moje zdravie 😖

katarinka1986
14. máj 2010

ja som mala pred porodom 58 teraz 54...🙂

katarinka1986
14. máj 2010

teda nie pred porodom,ale tehotenstvom 😀 😀 😀

iinuska
14. máj 2010

ahojteeee

simi, ja sa este bojim dat malemu paradajku, ma atopicky ekzem, tak som opatrna

borocka
14. máj 2010

katka, ved to.....ja som studoala psychologiu. tiez som z gympla,takze na hovno skola......ale na mojej skole nemaju externe triedy a neda sa mi dochadzat do skoly 220km a maleho nedam do jasli, a prisla by som o tolko veci keby som od neho bola prec......mozno o rok od septembra, uz bude starsi, ale tento september urcite nie.

katarinka1986
14. máj 2010

borocka takže psychologia v Trnave? ja nechodim do skoly externe,mam individualne,u nas to funguje tak ze nechodim na prednasky,len na pisomky a nejake osobitne konzultacie,drobca mi zatial strazia spoluziacky niekde vonku....som z Oravy,ale manzel robi v BA tak tu mame podnajom....

borocka
14. máj 2010

presne, psycho v trnave. tiez by mi dali indivindi plan, ale aj tak by som musela absolvovat 50% seminarov a prednasok.....a to pre mna znamena kazdy druhy tyzden v skole. vyucko nam rozvlacia na 4 dni. a ja tom am daleko, 4hodiny cesta tam, 4 naspat, posediet na vyucku....autom neviem ist, musela by som tam aj nocovat. a to s malym nejde:(
sna do rok v septembri nastupim.

jamaat
14. máj 2010

borocka, 165cm je dosť. Musíš byť ozaj vychrtlá.

Joooj, prúser je! Emka už má zapchatý noštek, budí sa a plače, lebo sa jej dýchať nedá. Pri odsávaní chytá hysák a z toho sa jej hneď nové sople urobia. No ide to byť úchvatná noc.

sssimi
14. máj 2010

Jamat ale tiež nie si na tom s váhou zle. Ja má teraz 68kg a mala som 57kg.... pri výške 164cm. Najhoršie je, že to nie a nie ísť dole. Celé dni nič nejem a večer len obieham do kuchyne. Už sa snažím začať jesť pravidelne, ale pri tej mojej princezničke sa to neda a nedáááá.... A aj keď sa mi podarí si stihnúť niečo pripraviť, tak to musím do seba nahádzať... No a ako bonus mi neprospieva ani zlý spánok keďže som sa už cez rok nevyspala dlhšie ako 3 hodiny v kuse.

Borocka, Katka ja študujem externe. Po pôrode som mala o 2 týždne skúšku a jednu som si hodila na september individuálne-tá bola keď som ležala v pôrodnici. Ostatok som naháňala ešte pred pôrodom, tak som toho veľa nemala. Ale teraz aj keď sa dokopem pozrieť do otázok a polovicu mám preštudovanú, tak mám pocit, že som to ešte ani nevidela...

jamaat
14. máj 2010

sssimi, no veď nie som. Už nechcem chudnúť. Skôr nejaké svaly nabrať.

A už zase Emka plače. ☹

borocka
14. máj 2010

jamat, mne sa paci ako vypadam, a ked ma niekto kritizuje ( a tych jeteda dost, pocnuc manzelom, cez rodicov, surodencov a kamaratky) tak ich len odpinkam, ze ak sa niekomu nepaci tak nech sa nepozera.
citim sa dobre, zatial som pri silach a mrcha mi teda vobec nechyba 😝

simi, ten pocit poznam....a potom pride skuska, daju ti otazku a ani nevies ako na nu spravne odpovies........alebo ostanes ticho a budes cakat kym ti dakt daco nenasepka

ludmilabb
14. máj 2010

jezis Borocka 45 kg ja mam o dvadsat viac, pomoooc a vyskovo sme skoro podobne no idem sa ja zahrabat niekde 😀

borocka
14. máj 2010

ludka, co si??? kym sa pacis sama sebe a svojmu mm, tak neries!!!!!!!

bambi7
14. máj 2010

cafte babule jaj vaha sa prebera.......tak idem 😀 ale nie 😀

ako sa mate? a cco zuzka d nebola tu?

sssimi
14. máj 2010

Borocka ale asi na tom niečo trošku bude keď ti už všetci na váhu niečo hovoria a aj s tými krámamy to isto suvisí. Viem asi ako musíš vyzerať keďže kamošká má 42kg pri výške 157cm a fakt sa jej dá každúčké rebro zrátať, tvár má spadnutú a ručičky a nožičky len kožou potiahnuté. Je super ak sa cítiš dobre, ale ja asi na tvojom mieste by som absolvovala preventívnu prehliadku u doktora. Odbery a tak. Aby v tom chudnutí nebolo niečo viac, teda ak normálne papaš.

sssimi
14. máj 2010

Bambi ahoooooj
Zuzkad dnes tuším nie, ale ja už sem tiež chodím tak postriedmo

iinuska
14. máj 2010

no tak ja mam o 5 kil menej ako ked som otehotnela, tak so so sebou spokojna 😅

bambi, ahoj

bambi7
14. máj 2010

a ako skola simi a co drobcek ako sa mate?

bambi7
14. máj 2010

ahoj inus 🙂