Majstrujúce žienky. Tiež ste jednou z nich?

pacna
31. máj 2008

ahoj babenky verim že je nas dosť tak sa pridajte.
včera som miešala maltu, nosila tehly, malujem zabradlie...

bubba
5. jún 2008

ano to poznam,aj ja 🙂 dokonca mi ta stierka ani neopadala 😀

snehulienka
5. jún 2008

jaj a este lakovala som parkety..

expertka8
5. jún 2008

...a ja si lakujem nexty 😀 😀 😀

certica
5. jún 2008

ex, no dojdi aj mne, aspon na nohach 😀

expertka8
5. jún 2008

...certi...radsej by som Ti vystiiiiiiiiiiiiiiiiiiiskala Tvoj balicek opatreni 😀 😵

certica
5. jún 2008

dufam, ze nie moje kozy... 😀
boze, sme mimo temy, sorry

takze ja radsej demontujem, ako montujem, napr. ma bavilo sekat korkovu podlahu 😀

bbrita
7. jún 2008

já jsem asi úplnej tydýt, ale můžete mi ten název tématu přeložit do češtiny...? Dík.

Jinak já jsem poslední rok rekonstruovala byt, takže malování, spárování, lišty k podlaze,... nic mi není cizí. kolikrát je vážně lepší si udělat sama, než na někoho čekat. Je to hned a dle mých představ.

maca793
7. jún 2008

ja bežne si maľujem byt 1x za 2 roky, nik ni pri tom neponáha, len teraz budem potrebovať pomoc chlapa, na obývačku si netrúfnem. 😉

ma_se
8. jún 2008

bbrita,po cesky je to:majstrujici /ked niekto nieco majstruje,robi.../dufam,ze to pisem spravne po cesky 🙂 ,A presne ako pises,aj ja si to radsej urobim,alebo urobila som si to sama,ako cakat na niekoho,a mam to podla seba ako to chcem ja,a ked by som nieco pokazila,tak mozem byt nastvana len sama na seba,teraz ked vidim kolko fuserov je na svete,daju si zaplatit a odflaknu robotu.... tak nic moc... ☹

mokuska
20. jún 2008

mile domace majsterky,ja mam po 13 rokoch manzelstva celkom slusne vybaveny svoj majstrovský kufricek a vzdy po ruke nejaky ten sroubovak,kedže mam manžela intelektuála milovnika knih musím si vediet opravit skoro vsetko sama ,teda oprem spotrebicov a elektriny,takto som prerobila s jedným majstrom wc a kupelnu a potom celý byt,takže nieco drobne opravit mi teraz nerobí problem.zivot cloveka naučí vela vecí,ktoré sa mu možu zíst.Drzím palceky pri domacich mastrovských prácach.

janickabez
20. jún 2008

😀 😀 😀 ahojky hlásím se do klubu malířu natěraču 😀 , dlaždiču a obkaldaču 😀 a jiných ruzných kutilek 😀 😀 jo to je moje... doma mám za sebou několik montáží nábytku do obýváku, koupelny, předsíně, pokládku lina a koberců, o malování a natírání ani nemluvím 🤐 , lepení stropnic a jako vrchol svého umu , mám za sebou obkladačky v kuchyni a koupelně(i profík mi je pochválil 😅 ) a sádrokartonovou příčku (na té se podílel i manža, abych mu nekřivdila- byla jsem totiž už v 35tt 😀 )😀

Všechny vrtáky šroubováky a nevím co je taky moje, manža si nedonesl do manželství ani hřebík 😀 😀 😀

nobody
21. jún 2008

pardon, ale já pokaždý čtu jiný název tématu 😀

asi jsem debil

petrolejka
21. jún 2008

Taky už jsem párkrát malovala (a míchala is barvy), montovala nábytek, pokládala koberce, vrtala poličky atd. Na nic odbornějšího bych si asi netroufla, ale někdy je opravdu rychlejší si leccos zařídit sama než čekat na iniciativu partnera nebo na řemeslníky. 😀

petusko
21. jún 2008

nobody, tak aj ja som debil, prečítala som to správne až na tretí krát 🤐 😕 😀

ale ja vcelku rada kadečo montujem, malujem, šrobujem a pod., len mám problém, že nemám toľko fyz. sily, ako by niektoré veci pýtali 😅 tak to radšej nechávam na zdatnejšiu polovicu ľudstva 😅

katka27
21. jún 2008

tak moj muz urobi vsetko sam a rad, ale kedze je inzinier tak urobi z kazdej prkotiny hotovy projekt, napr zavesit obraz na stenu mne trva asi 30 sekund, desat obzeram miesto kam to dat, a zvysok je zabitie klinca a zavesenie obrazu. Moj muz si na to vytvori pocitacovu simulaciu, vlozi tam rozmery izby a trva to radovo hodiny 😀

nobody
21. jún 2008

petusko .... no to nejsi, ale skoro pokaždý to přečtu v jiným znění než má být 🙂

denisocka
21. jún 2008

bože baby,už to musím napísať 😝 ,vždy jak tu temu vidím na plochte tak čítam že MASTURBUJUCE ŽIENKY 😀 .........asi som už prekojená 😀

nobody
21. jún 2008

tak tak 😀

denisocka
21. jún 2008

jáj teraz spetne vás čítam a asi nie som sama čo vidí "zle" 😀

rose32
17. júl 2020

Baby, som tu prvý krát, chcem sa spýtať ci ste už dvere premalovavali?, či neskôr farbu neolupuje ci je lepšie dat dáku tapetu? (drevotrieska sú dvere)