Majstrujúce žienky. Tiež ste jednou z nich?

pacna
31. máj 2008

ahoj babenky verim že je nas dosť tak sa pridajte.
včera som miešala maltu, nosila tehly, malujem zabradlie...

magg
31. máj 2008

😀 ja sa dnes chystam primontovat susiak na pradlo

pacna
autor
31. máj 2008

ja sa nechcem chvastať ale niekedy mam pocit že ten moj bezo mna ako generala nič neurobi aj teraz na mna vykrikuje tak sa tu kuknem večer 😀 😀 😀

paska
31. máj 2008

ja som si na aute čistila palivový filter 😀

aponchie
31. máj 2008

jeee tak to ja delam vsecko mozne pac bych se toho taky nemusela dockat 😀

nensy
31. máj 2008

já říkám manželovi že toho si teda poslat pro smrt tak se ji nedočkám taky si to radši udělám sama.mě to nevadí a mám to hotové dřív než se do toho odhodlá ten muj 😀 tak to jsi dobrá paska. 😀

alionuska
31. máj 2008

Ajaaaaj...Asi nas tu bude takych majsteriek viac.Ja mam tiez niekedy pocit,ze toho mojho musim do vsetkeho dokopavat.Nevravim,ze to robim kazdy den,ale nosenie tehal,piesku v tackach,alebo buranie priecok...tak to vsetko dokazem.Palivovy filter som teda este nemenila! 😅 😀 😀

dididi30
31. máj 2008

ja cistim potrubia v umyvadle, vsade kde pridem 😀 by ste neverili aky je tam humus 😝

tiki
31. máj 2008

Ja vcera brousila prkna na plot... 🙂

ivousek
31. máj 2008

Já delám skoro vsechno,ale me to baví od malováí zdí-sama jsem si tonovala i barvu.Ale i natírání plotku.Takové ty mensí upravy v baráku to je moje 😀 Spárování kachlicek,dotahování sroubku naklikách i panty u kuch.linky no proste co je potreba.Chlap je sikula,ale me to proste baví 😝
Ale do auta ,to bych se teda nepustila,já ho akorát tak umím umýt.

aponchie
31. máj 2008

jj ja si myslim,ze to takove drama neni par drobnosti udelat,vsak oni taky vozej kocarky a vari nekdy ne? 😀 me zase bavi renovovat stare veci ..treba si natru starou lavicku na zahradce..pro me neni uspokojeni jit a koupit ji novou za litr..navic priucim dceru necemu 😝 sroubky dotahuju vecne,zarovky menim,mazala sem si kocarek,malovala pokoje,smontovavala nabytek a nevadi mi to spis jak pise ivuska bavi me to a na co nestacim udela MM

pacna
autor
31. máj 2008

ste šikulky važne. nehovorim že muž je antitalent je šikovny urobi si vačšinou všetko sam ale ked niečo chcem podla seba alebo nie je doma urobim si sama. opravovala som si aj žaluziu ale ako?vypadla a ja aby držala napchala tam lepidlo, sadru aj silikon a čuduj sa svete nejde ani vytiahnuť 😀

ikke
31. máj 2008

sa kludne mozte pochvastat aj tu
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...
😅 😉

paska
31. máj 2008

😀 inak ja stale čitam ten nazov že masturbujúce žienky 😅 😀

pacna
autor
31. máj 2008

paska som sa zlakla že som to zle napisala 😀 😀 😀 😀

ivousek
31. máj 2008

paska.já zase nejdrív cetla ze -menctrujucí 😀

aponchie
31. máj 2008

hehe ja prvu taky 😀

xena22
31. máj 2008

Ja som zasa citala od rana,ze menstruujuce zienky 😀 Tak som nakukla,ze co na tom moze byt zaujimaveho 😀

Tak u nas vsetko robime rovnym dielom,ci muz domacnost a deti,varenie a ja malovanie,vrtanie...co treba,kto ma zrovna cas a chut...

DO auta sa tiez nepozeram 😅 nemam ani vodicak 😖

otrivinkajanka
31. máj 2008

ja robim u nas na baraku vsetko moj stary je od rana do vecera v robote tak je uplne vsetko na mne od srobovania srobov az po malovanie plota ked si s niecim neviem poradit tak tu je nastastie sused ten je taky majster a pomoze mi 😀

monkula
31. máj 2008

paska, aj ja som čítala masturbujúce... 😅

bubba
31. máj 2008

ja tiez urobim cokolvek okolo baraku dokonca som si vyziadala aby ma manzel naucil ako sa meni zaastrcka a ako sa to napaja....malujem,plavajucu podlahu sme si davali sami,no nemam problem.ja by som sa bez chlapa nestratila...i ked samozrejme ze s nim je to vsetko omnoho lahsie 😀 😀 a kedze je sikovny tak stiha vsetko ja mu sem tam asistujem naobed ked mala spi
PS:ja som precitala nazov temy spravne 😀

emily333
31. máj 2008

Ahojte mohol byt nazov ,,Domace kutilky,,lepsie sa to cita 🙂

liviky
1. jún 2008

tak u mě to zprvu byla nutnost,páč chlapa k něčemu donutit to je nadlidský výkon a po čase mě takové opravářské a výrobní činnnosti baví a moc,aspoň mám vše podle svého a hlavně mám ze sebe dobrý pocit,že jsem soběstačná 😀

aknela75
1. jún 2008

Tak u mne to nutnost taky bude. Protože manža dělá od nevidím do nevidím, tak si budu muset sama vymalovat obývák a natřít dveře, protože to tady vypadá děsně. děti malují po stěnách a loupou dveře. Takže hurá do toho.

ma_se
1. jún 2008

Prejem pekny den....takze aj ja sa pochvalim,ja som tiez uz robila vselico....zacnem po poriadku/pretoze mam 40-dcat rokov tak uz mam za sebou vselico/v prvom nasom byte som lepila z chemoprenom obkladacky do kuchyne,na linku a na kuchynsku linku, do kupelne som lepila obkladacky,presne na ten styl ako sa to robi teraz,malovala okna,izby,tapetovala-proste cely byt som zariadila podla svojej fantazie-bol to rok 1988.Tak som sa rozviedla/pre neveru ex-manzela/moja praca bola znicena....ked sme si s druhom kupili dom,tak zasa som zacala robit a to doslova vsetko..../bola som tehotna,ale aj tak som robila, co sa dalo/jedine do coho sa nepustam je elektrika,mam pred nou respekt...no a este som vela veci stihla aj na zahrade,plietka som,ked sa dalo sila som,strihala atd...ale bohuzial po porode som tak ochorela,ze postupne som zacala stracat silu a teraz toho casu uz malo co mozem robit,lebo sa velmi unavim a cele telo a kosti ma bolia...mam nejake zdr.probl.ale o nich tu pisat nebudem,lebo je to tema o inom....taraz ma vycerpa aj take pletenie...ked si predstavim,co vsetko som robila a teraz nemozem,ma ma to trapi,ale co uz narobim,musim sa s tym zmierit....peknu nedelu prajem.

pacna
autor
1. jún 2008

sme jednoducho šikulky 😀 do elektriky by som nešla ani ja na to si netrufam. 😖 😀

ikke
1. jún 2008

vie niekto vymienat zastrcky a vypinace svetla? potrebovala by som taky helpdesk 😅 - popis, ako na to. moj muz to ma v zozname uloh uz 15 mesiacov a zatial vymenil asi tretinu... 🤐

krista
1. jún 2008

Ahojky já se přidám, ještě ve 38tt jsem spárovala koupelnu, malovala ... 🙂 a myslim si, že sama si pomůžu, ale neni nad to mít i zdratnýho chlapa 🙂

bubba
1. jún 2008

krista teraz si povedala totalnu pravdu.myslim,ze vacsina zien by si z donutenia dokazalo pomoct....ale mat doma sikovneho chlapa............................... 😀 je super

pacna
autor
5. jún 2008

sikovny chlap je v dome super 😀 ale musi sa mu chcieť 🙄

nedavno som aj rozoberala nadržku na zachode totiz tam netiekla voda tak som si to popozerala a samozrejme že ide 😀

snehulienka
5. jún 2008

ja som sekala drazky na nove lelektr. kable, omietala, stierkovala, malovala, montovala kryty na zastrcky, zarezavala pvc v izbach, a montovala listy okolo parkiet...