Make-up Acne Soft. Kde zoženiem?

pacna
5. mar 2008

baby nemate s touto značkou skusenosti? dnes som sa u nas pytala a nikde ju nemaju.možno zo dve lekarne som vynechala. 😀
vobec nic ani vzorka.

dominica
6. mar 2008

ja to isté v 26tich rokoch 😀 a už mi to začína dosť vadiť

dominica
6. mar 2008

musím ale naštudovať tú stránku, že ako sa to dá objedanť...

misicka455
6. mar 2008

I mě to docela s..e 😀

dominica
6. mar 2008

aj mňa, musím retušovať fotky... 😀

misicka455
6. mar 2008

Tak to je super, že to umíš asi se to budu muset taky naučit já se raději ze předu nefotím 😀

lendy1
6. mar 2008

no já teda nevím, ale co to je za make-up, když nemá několik odstínů? 😲
a pokud máte potíže s pletí, šup sem 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

když projdete pár stránek zpět, třeba najdete nějaké tipy.
Make-up nic moc nezachrání, to chce hlavně kvalitní péči zvenku a trochu také změnit určité návyky zevnitř 😉

misicka455
6. mar 2008

Lendy díky za info 😉

dominica
7. mar 2008

lendy1, ešte som to nepreštudovala, tak som ani nevedela, že nemá odtiene a to nieje teda bohviečo, pozrem link, čo si dala. Na moju pleť akosi nezaberá skoro žiadne kozmetika, už ma nebaví stále niečo kupovať a skúšať a potom to vyhadzovať, ale je zas pravda, že teraz sa o ňu až tak super nestarám, akosi si neviem pri malom nájsť čas/samozrejme na PC si čas nájdem 😀 / a zmeniť jedálniček by sa tiež dalo, ale neviem si predstaviť, čo by som jedla...

pacna
autor
7. mar 2008

dominica ja tak isto povyhadzovala som oriflame lebo mi nesedel a to tiež neni lacna zaležitosť.
mala som aj avon ten sa dal ale nepomahal tak som sa rozhodla najprv vzorky a potom kupim celu pikslu.
len nie všetko čo chcem je vo vzorkach 😠

dominica
7. mar 2008

veď to, že sú neni vzorky a mne napr. nevyhovuje žiaden krém, môžem kúpiť akýkoľvek...
ale mám pocit, že ak má na to niekto nábeh...tak sa toho tak ľahko nezbaví, jedine, žeby fakt zohnal super kozmetiku, ktorá mu sadne, poctivo, ale fakt poctivo si ju kydal na ksicht a jedol len zdravé veci a pil bylinkové čaje...

pacna
autor
7. mar 2008

dominica suhlasim ja mam krem Dove a je taky neutralny.ja pijem bylink.caje na ženske veci a už mi idu až ušami 😀

lendy1
7. mar 2008

jako rozhodně nepomůže kosmetika z drogérky nebo Avon a spol. - to je vše plné akorát alkoholu a dalších s...., co nadělá na pleti ještě větší paseku. Je lepší zainvestovat a pořídit si kvalinější péči buď v lékárně - Vichy, LRP, Bioderma nebo trochu dražší přípravky, které bohužel nejsou u nás k sehnání anebo chodit na laser, ale to je trochu dražší záležitost, nicméně hodně účinná.
A k tomu jídlu-stačí hodně pít, trochu jíst zdravěji a klidně zobat vitamíny určené na pleť. Bohatě stačí zinek, selen, B-komplex nebo Biosil plus (ten stojí cca 50,-Kč)
Když to všechno zkombinujete, tak to pleti rozhodně prospěje 😉

tak moje doposud osvědčené výrobky:
Vichy - make-up Dermablend - pěkně kryje a je na problematickou pleť (cca 500,-Kč nyní mají akci k make-upu štětce zdarma) kombinuji nyní s Dermacol Cover (cca 60,-Kč) -velmi kycí a nedělá efekt masky.
Bioderma- micerální voda pro citlivou pleť - výborná na odlíčení (cca 300,-Kč)
Vichy-Aqualia Thermal Serum - hydratační krém pro denní užívání (cca 520,-Kč)
Vichy - řada Normaderm - pro někoho ideál, pro mě moc vysušuje. LRP má také celou řadu kosmetiky na problematickou pleť a příjde mi, že je šetrnější (cca 500,-Kč/1ks-záleží co)
Queen Helene - maska na pleť (cca 100,-Kč - jen k sehnání na netu)
+ vitamínky (zinek a Biosil)

Pak používám něco z trochu dražší kosmetiky (Givency, Clinique, H. Rubenstein...) a mám na cestě přípravky, které nejsou v ČR k sehnání.

pacna
autor
7. mar 2008

lendy prosim ta a LRP je aka značka? 🙂

lendy1
7. mar 2008

pacna, LRP=La Roche Posay:
http://www.laroche-posay.cz/_cs/_cz/index.aspx

Vichy:
http://www.vichy.cz/flash/index.html

Bioderma:
http://www.bioderma-plus.cz/

Všechno to je kosmetika k dostání v lékárně nebo na netu. V lékárně dokáží poradit co a jak a mají od všeho vzorečky, takže člověk může vyzkoušet.

Jo, ještě dobrá je i kosmetika Eucerin:
http://www.eucerin.cz/

dominica
7. mar 2008

baby, keď ja sa najviac bojím toho, že si kúpim v lekárni, vyhodím za to veľa peňazí a nesadne mi, alebo nezaberie ☹

olianko
7. mar 2008

dominica a neskusala si ist k dermatologovy alebo do nejakeho ustavu lekarskej kozmetiky?
Ja sa tam chystam lebo uz ma nebavi stale skusat nieco nove - experimentovat a tak si radsej necham poradit od odbornika
inak jedna kozmeticka mi povedala , ze mam suchu plet a druha ze mastnu 😕

dominica
7. mar 2008

neskúšala, lebo na to nemám, volakedy som chodila kožnej, ale ona mi len dávala na tvár takú alkoholovú vodu a nezaberala a len vysušovala, ale zas ja to nemám až také hrozné, sice vadí mi to, musím si dávať make-up a niekedy mám poriadny "mindrák", ale už som si zvykla, mám to od základnej.

olianko a kam sa chystáš a čo ti vlastne oni poradia, ale ako to chodí, ja som o tom ešte nič nezisťovala a vlastne paltí sa za to? Asi áno, hlavne v ústave, že?

olianko
7. mar 2008

dominica ani ja to nemam az take hrozne ale uz ma to unavuje, ze sa mi daco vyhodi na ksichte.Take som nemala ani v puberte 😠
chystam sa do Utavu lekarskej kozmetiky.ja som tam uz raz bola na laser, zaplatila som 500sk vstupnu prehliadku a teraz mozem ist ku vsetkym lekarom co su tama budem platit uz len za samotny zakrok.Tak ja len dufam, ze mi povie konecne , ze aku to mam plet a aky krem je vhodny 🙂

dominica
7. mar 2008

díky, tak ti držím palce 😉