Make-up v nákupných centrách, boli ste už niekto?

kittyna5
13. sep 2019

Ahojte, viem že asi to bude hlúpa otázka, ale ešte som takto nikde nebola si dať robiť make-up. Čo sú v nákupných centrách obchody s kozmetikou a tam baby aj maľujú, platí sa za to? A ak áno koľko to cca vychádza?

Ďakujem 🙂

flientica
13. sep 2019

Niekde to je a niekde nie, ja som sa tak raz dala namalovat ale to nejaku predajnu taku otvarali a vtedy som si tam aj nieco kupovala takze za hento som neplatila nic ale inak neviem ci za to nieco platis alebo nie. Mozno to zalezi aj od obchodu. Ale podla mna ak by si chcela proste nejaky profesionalnejsi make-up tak by si mala ist normalne k nejakej vizazistke

lubik87
13. sep 2019

U nas funguje ak nakupis za urcitu vysku.neplatis inacnje tam.cenník

nadejna7
13. sep 2019

@kittyna5 napriklad vo fun parfumeriach maluju, jasne, ze za to plati, slecna je normalnja vizazistka, ale spolupracuje z fun parfumeriami to znamena, ze lici ich vyrobkami ktore predavaju, plati sa myslim klasicky cca od 20 eur, ja sa davam malovat slecne co lici pre gosh a platim aj s ucesom 45 €

kittyna5
autor
13. sep 2019

Super, ďakujem Vám za info 🙂 pomohli ste ✌🏻

monismie
13. sep 2019

tiez som sa tak raz dala namalovat a platila som normalne ale nie je to tolko ako ked ides niekde inde k vizazistke 🙂 vedia tam inak podla mna celkom pekne niektore namalovat

eliska13
13. sep 2019

@kittyna5 dávala som sa vo Fann, keď majú tie liciace akcie a neplatila som