Malé bruško v tehotenstve. Budem mať aj malé bábo?

anickamaros
27. sep 2007

som v 23 tt a mam male brusko co to znamena nebude babo prilis malicke?ostatne moje kamosky maju podstatne vacsie brusko ako ja.mam sa bat alebo nie? 🙂

atrami
25. sep 2009

U mňa platilo veľké brucho=veľké dieťa/4250, 3950,3700g/

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

u mna velke brusisko / pribrala som 30kg/ a dieťa len 3100g 😅

lea132
25. sep 2009

no u mna to bola male brucho=velke dieta /3960g, 53 cm/ 😎 ...a pribrala som 7 kg

misicka85
26. sep 2009

Tak já jsem měla bříško celkem malé, do 6.měsíce nebylo poznat že jsem těhotná 😀 Za celé těhu jsem přbrala 10kg a malá měla 3450g a 51cm takže tak akorát 😀 Jsem zvědavá jaké bude těhu teď 🙂

lucinka2702
26. sep 2009

doublemamca:dakujem velmi pekne.a zelam pekny den

martulikk
26. sep 2009

Tak já přibrala 13kg a malá měla 3350g a 49cm. Hrozně jsem se těšila na těhu bříško a hodně dlouho jsem si na něj musela počkat 😀 Ještě 3 týdny před porodem jsem si zoufala doktorce v poradně, že se mi zdá moc malé - no, ona se mi vysmála, co by za prý jiné daly 😀 Takže jsem si fakt užila v tomto směru pohodové těhu, žádné problémy se spaním, s pohybem či čímkoliv jiným. Dokonce ještě ve 27+1tt jsem běhala závody agility s pejskem, pak jsem přestala jen proto, že už jsem si musela připomínat že přecijen jsem už pokročile těhu 😅 No, závěrem teda... měla jsem malé bříško a uvnitř hezkého Buřtíčka 😀

zuzu1980
26. sep 2009

ja mam male brucho (podla toho co mi hovoria) a velke dieta. Uz teraz ma cez 3 kg a to mam est mesiac do terminu 😒

manika77
27. sep 2009

ahoj ja som mala male brucho a maly mal 4300gramov a 53 cm 😒

wacinka
27. sep 2009

já měla celkem malé bříško a malá měla 3550g a 49cm a přibrala jsem 9 kg celkem 😉

misskkaa
27. sep 2009

no ja som pribrala 17kg a maly ma uz 3kg a mam male brusko. doky mi povedal z mam sirsiu panvu,ale neviem...nezda sa mi. termin mam coskoro takze dufam ze maly uz moc nenarastie aby som o este usami nevytlacala... 😀 😀 ...ja ked som sa narodila som mala necele 3kila a priatel 3,10kg. ale samozrejme len nech ho v zdryvi vytlacim... 😵 😵

nikuska.m.
29. okt 2009

ahojte baby,kuk do mojho albumu-nezda sa vam trochu vacsie moje brusko na 10tt? lebo som si myslela,ze to bude vidiet trosku neskor a pozrime sa 😉

pajcula
1. nov 2009

moncicik - díky za odpověď na chrnění 😉

sarusinek
1. nov 2009

Ahojky, já jsem přibrala jen 6 kg, bříško mi vyskočilo až v posledním měsíci, předtím skoro nebylo vidět, doktoři mi dle UTZ odhadovali tříkilové mimi a narodil se macík s váhou 4,1 kg a délkou 54 cm 😀

moncicik
1. nov 2009

pajcula: ono zjistíš že tím jak se břiško zvětšuje tím je spánek prakticky odložen a dobu neurčitou 🙂

moa
1. nov 2009

ahojte kocky ,prepacete,ze sa takto pripajam ale potrebujem trochu poradit.som tehu a na zaciatku a vlastne dotreaz mi bolo a je stale zle .trochu som uz zacala jest ale nic nepriberam.stratila som na zaciatku 3kg a som stale na tej normalne vahe je to normalne.neublizi to babetku?

moa
1. nov 2009

este som zabudla,ze som v 19tt a vsetky moje kamosky okolo co su maju aspon po 5az viac kil naviac a ja nic

sarusinek
1. nov 2009

moa: já první kilo přibrala až ve 32tt. Na začátku jsem 5 kg zhubla. Byla jsem jak kostra - 56 kg na 170 cm 😅 A přesto, že jsem přibrala celkově jen 6 kg, byl Štěpánek pěknej 4kilovej macek. Takže v 19tt bych to vůbec neřešila 😉

moa
1. nov 2009

sarusinek ja som sa len bala lebo uz aj manzel mi povedal,ze sa akosy stracam.vsetko co som mala na zadku a stehnach je zrazu prec.no a o tom co som citala v knihach ,uz neverim nicomu nic z toho co tam je na mna neplati.dakujem moc si ma upokojila lebo kazde rano ,ked som vstala tak som bezala sa vazit 😖

sarusinek
1. nov 2009

moa: taky jsem hrozně zhubla přes stehna a zadek. A taky už jsem byla nervózní, když jsem ještě měsíc před porodem měla navrch jen 3,5 kg a bříško malinký. Pak najednou vyskočilo, ale moc mega stejně nebylo. Očividně si to ze mě synáček všechno vysosával 😵 Na svou předtěhu váhu jesm se dostala až ve 30tt 😉

moa
1. nov 2009

sarusinek ja som malicka mam len 155 a tak ked som schudla len3kg je to vidiet ale zasa je vidiet aj to,ze sa mi tlaci brusko dopredu.vyzeram ako taky maly somalec vyhladovany .ked som zisitla ,ze som tehu som sa tesial,ze kedy naskocia tie prve kila a zatial nic .mozno je to tak dobre aspon po porode sa dostanem na svoju povodu vahu,aspon myslim.ale aj tak som teraz spokojnejsia,ked viem,ze nie som jedina kto nepribera hned od zaciatku 🙂

andrejusa
1. nov 2009

ahojte, ja som v 23tt a doteraz som pribrala 5kg. Tak sa aj píše že by sa malo, tak som rada, lebo ja som taká bacuľa a ťažko sa mi zhadzuje každé deko. No až teraz som sa nejak rozožrala, tak snáď moc nepriberiem. Do 4 mesiaca som nepribrala absolútne nič, a potom po troškách. Chute som nezmenila vôbec. No bábo som mala naposledy o týždeň menšie a toho sa trošinku bojím...

majkoalucka
16. nov 2009

ahojte baby som v 18tt a mam take malicke brusko tak sa chcem spytat ze kedy to bude tak na mne vidiet...som s toho smutna lebo sa bojim ze ked mam take male brucho tak aj babo je male.....diky za odpovede

motylik22
16. nov 2009

ahojte aj aj som mala male brusko az teras v 30tt vyzera ze som vobec tehotna 😀 v piatom mesiaci mi ani nechceli verit ze som tehotna..... 🙂

jaaty
17. nov 2009

ahoj, naša Hanka sa narodila 18.5., v práci som bola do konca februára a pri odchode niektorí ľudia netušili, že som tehotná!!! Bruško mi začalo rásť až v apríli, pribrala som necelých 6 kg a Hanka mala pri narodení 4190 gr. a 51 cm 😀 . Z pôrodnice som odchádzala o takmer ákg lahšia, čiže ešte 2 kg pod prdpôrodnou váhou. Tak sa ničoho neboj, veľkosť bábätka, bruška a to, koľko i pribrala spolu vôbec nesúvisia 😉

majkoalucka
17. nov 2009

diky za rady

lila794
17. nov 2009

Ja som pri prvom do 21tt mala malinke brusko, potom zrazu taaaaak velmi narastlo, ze vsetci konecne zbaali, ze som tehu a ze ci dvojicky cakame???? 😀 Brusko strasne rastlo, rodila som v 39tt, ani som sa nezmestila do tej kosele, co daju pred porodom a maly bol veru velky 4000g, keby bol v termine, tak by vraj mal 4600g. Teraz pri druhom mam zase malinke brusko zatial, ale na sono povedali, ze babo vyzera byt vacsie. Velkost baba nezavisi od velkosti bruska, aj ked u mna to tak bolo.

majkoalucka
17. nov 2009

baby a kedy asi tak zzacina rast poriadne brusko.....tie posledne mesiace...

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
idris
17. nov 2009

Ahoj moa no ja som na zaciatku tehu schudla 5 kg ale to som nezvracala ani nic popodobne, teraz mam pred terminom a konecne mam povodnu vahu a pkus 4 ... brusko mi vyslo az v polovicke 8 mesiaca.. a male je vraj o tyzden vecsie tak uvidm ake velke a tazke bude ked sa narodi ved dam potom vediet 😉

domuska666
23. nov 2009

MILE TEHULKY TO ZE MATE MALE BRUSKO NEZNAMENA ZE BUETE MAT MALE BABETKO
SU ZENY KTORE TO NOSIA NAPRIKLAD KRIZACH AKO JA 😉
BRUSKO MALE A O 6 TYZDNO RODIM STALE NOSIM NORMALNE NOHAVICE
KTORE SOM SI KUPILA ESTE PRED PORODOM
ULTRAZUK A DOKOTORI HOORIA ZE JE VSETKO V PORIADKU
TIEZ SOM SA STRASNE BALA CI TO NIEJE ZLE ZE MI NERASTIE BRUSKO
NO DOKTORKA SA NAMNE DOST BAVILA KED SOM JEJ POEDALA ZE NEMAM BRUCHO ZE SA BOJIM CI JE VSETKO OK. PROSTE KAZDA ZENA SME INA A KAZDA ZNASAME TEHOTENSVO INAK 🙂 TAK NEMAJTE STRACH... 🙂