Malé bruško v tehotenstve. Budem mať aj malé bábo?

anickamaros
27. sep 2007

som v 23 tt a mam male brusko co to znamena nebude babo prilis malicke?ostatne moje kamosky maju podstatne vacsie brusko ako ja.mam sa bat alebo nie? 🙂

anika1122
7. máj 2015

@kakaovyrez ahoj ja mám taký podobný problém ja som tiez moc chudá som v 19tt bruško už mám aj pribrala som 9kg ale tie kilá čo som nabrala niesu vôbec namne vidieť stále som taká chudá nechápem kde sú tie kilá

kakaovyrez
10. máj 2015

@anika1122 Vôbec sa nemusis stresovat, vsetko je tak ako ma byt, tie kila mozu byt aj zadrzana voda. Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

anika1122
10. máj 2015

@kakaovyrez ahoj ako to myslíš že tie kilá môžu byť zadržaná voda?môžem sa ta spýtať koľko si vážila pred otehotnenim a aká si vysoká?

kakaovyrez
13. máj 2015

@anika1122 To ma len tak napadlo, stava sa aj toto. Vobec sa nestresuj, pokial si sledovana u dr a vsetko je v poriadku, kila nehovoria o nicom. Ja meriam 167, vazila som pred otehotnenim 56 a po dvoch tehotenstvach mam 56 🙂 Pribrala som pri prvom 9 kg, pri druhom 12 kg. Drzim palce!

ukulela
13. máj 2015

@anika1122 nieco vazi babo, nieco plodova voda, nieco placenta, nieco zvacsena maternica ... ked priratas zvacsene prsua a tuk na brusku, hned mas 9 kilo ani nevies ako 🙂 netrap sa,bud rada, zenepriberas ako ja, na mne bolo vidiet vsetko. dala som plus 22, no nevedela som to ovplyvnit.neprejedala som sa, no kila sli na mna aj same 🙂 tym, ze som nesportovala asi.

slivka3
13. máj 2015

@anika1122 Netrap sa,ze to na tebe nie je vidno,mozes byt len rada ja som pri dcere pribrala celkovo 8 kil a narodila sa s vahou 3,5 u syna som to uz neriesila pribrala som 6 kil a maly sa narodil s vahou 4 kila,nie kazdy priberie vela,mne to neslo,nechutilo mi jest a vela som vracala,pri dcera ma dr.chcela dokonca hospitalizovat,ze som malo priberala,pri druhom to uz ani neriesila.Obe deti sa mi narodili zdrave.

anika1122
13. máj 2015

@kakaovyrez tak to si vôbec nebola chudá mala si dobrú postavu

anika1122
13. máj 2015

@ukulela ja viem že všetko niečo váži ale to až na konci keď už ideš rodiť tak tých 10kila to všetko váži no ja som v polovičke a pribrala som 10 kilá ale aj tak to nieje namne vidieť no nechápem moja sestra tiež čaká babo a tiež bola pred otehotnenim veľmi chudá jak ja ale ona pekne všade pribrala aj na nohy aj na zadok no všade a ja nič akurát len brucho mám dokonca ani prsia sa my nezvetsili no fakt nechápem a tak by som veľmi chcela aby sa aj namna niečo nalepilo

anika1122
13. máj 2015

@slivka3 ale ja niesom vôbec rada lebo ja som chudá chcela by som aby sa aspoň trochu namne niečo nalepilo

ukulela
13. máj 2015

@anika1122 ked si ich pribrala, tak ich mas, neboj sa 🙂 mozno sa len prehnane pozorujes a vela ocakavas ... netrap sa, uzivaj si.

anika1122
13. máj 2015

@ukulela no je pravda že sa kontrolujem ale vieš stále mám tie isté spodné prádlo aj ryfle na seba stále ešte natiahnem len akurát že nezapnem koli bruchu ja viem žeby som sa nemala trápiť ale som si myslela že aspoň v tehotenstve budem inak vyzerať

ukulela
13. máj 2015

@anika1122 neboj, ja som este vo 4tom nosila tie iste riflove sukne, co pred tehu,aj som ich zapla. a tiez uz som mala nejakych 8-9 kilo navyse 🙂 nenosila som este tehotenske veci, lebo v robote som kolegom nevravela, len sefovi, co je vo veci. podla mna priberas ukazkovo, 2 kila za mesiac, ak to takto pojde, budes predporodom mat 20 plus, takze sa neboj 🙂 ja sm najprv priberala plus 1,5 - 2 kilo mesacne, no po polovici som uz dala aj plus 3 par krat 🙂

anika1122
13. máj 2015

@ukulela no neviem či vytiahnem až na 20kg dúfam že sa aj niečo namna nalepí inak ja priberam 1kilo za týždeň aspoň takto som si to spozorovala ale začala som priberať až niekedy od 10tt teraz som v 20tt