Maľovanie na tehu bruľko

dominikali
22. mar 2017

Baby prosim Vas mozem pouzit na namalovanie bruska klasicke farby na tvar a telo? Co sa predavaju napr. V draciku? Tie co sa vyuzivanie na malovanie deti na festivaloch a pod. (Chceme si spravit foto 🙂 )

extempore
22. mar 2017

Ženy, vy ste sa už nadobro pomiatli? Maľovanie tehotenského brucha? Wtf?

moni244
22. mar 2017

Pomaluj sa cim chces, ale mas dost divny nazov temy

jahodnicka
22. mar 2017

Brulko🙂to jsem jeste neslysela..asi pohledej specialni barvy k tomu urcene..pokid neco takoveho vubec existuje

mondolina
22. mar 2017

Klasické farby na tvár a telo? Tehotenské brucho nie je telo?😨👏👍

juhseverzapad
22. mar 2017

Pokiaľ ich nechceš jesť, tak kľudne použi.

alaguema
22. mar 2017

@dominikali nie, nemôžeš! Ohrozíš tým budúce dieťa, planétu aj vesmír.

jalito
22. mar 2017

No ja som to videla na fotkách, áno, niektorým tehotným dobre strihá a maľujú si obrázky ako toto: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn..., alebo http://zeny.iprima.cz/sites/default/files/image..... príde mi to, že dnešné ženy už naozaj nevedia, čo od dobroty.

0silvia0
22. mar 2017

@dominikali tvár či brucho... snáď je to jedno... ešteže takéto nápady sa nešírili keď som bola tehotná ja, našťastie sme nemali vtedy doma internet, lebo keby som toto predostrela môjmu manželovi, že si idem kresliť brucho, asi by si o mne niečo pomyslel a lichotivé by to nebolo... ja viem, že som si sem svoj názor asi nemala napísať, ale čo mám robiť, keď je to pre mňa divná činnosť?😇

luci74
22. mar 2017

mne sa to páči 😉 a je na každom čo si robí 😉 áno také čo sú v Dráčiku pre detičky 😉

fatima99
22. mar 2017

to je teda otazka vsak to je urcene na cele telo nie len na tvar a predsa ked sa to moze patlat dietkam na tvar tak preco nie na tehotenske bruska je to predsa jedno nema sa ti co stat no ak chces vsak si natri len kusok a pockaj si ci sa neobjavi nejaka reakcia

dominikali
autor
22. mar 2017

@luci74 dakujem aspon jeden normalny nazor :D tieto zenske to je hruza niektore...

dominikali
autor
22. mar 2017

Stracate cas chodte robit radsej nieco uzitocne citajte co vas zaujima a nie tu kritizovat ..to sa az tak nudite? Pytam sa normalnu otazku...a cakam normalnu odpoved a nepotrebujem vediet nazor tych co to nezaujima.... s tym ci to je uzitocne alebo len z rozmaru moja otazka nesuvisi...len chcem vediet ci sa tie farby pouzicaju aj na tehu brusko alebo existuje nieco specialne .... a je to moja vec ked si chcem spravit taku foto ved predsa mne sa to paci a co je koho do toho tak to ma absolutne nezajima.. a pre tie co o tom pocuju 1.x prikladam foto (zdroj :https://www.gravifit.sk/individualne-sluzby/bellypainting)
podla mna je pekna taka pamiatka

jatva
22. mar 2017

Kludne to skus, ale najskor by som iba na mensom kusku, keby bola daka reakcia.

dominikali
autor
22. mar 2017

Dakujem 🙂 oki vyskusam tak 🙂

rakahaka
22. mar 2017

@dominikali ja mam doma farby JOVI, co som malovala deckam na MDD. S nimi sa velmi dobre maluje, kludne by som ich pouzila aj na tehubrusko 🙂

dominikali
autor
22. mar 2017

@rakahaka dakujem 🙂 a kde si kupovala? Ci cez net?

rakahaka
22. mar 2017

@dominikali v obchode s kreativ potrebami, ak chces posuniem, su skoro plne. Biela, zlta, zelena, modra, cervena, cierna, hneda.

dominikali
autor
22. mar 2017

Pokukam asi u nas v meste ale dakujem 🙂

jankakvetka
22. mar 2017

@dominikali ahoj ja sa tomu venujem a najlepšie zdravotne nezávadné farby sú znacky Snazaroo kúpiš v kreatívnych potrebách.
Na fotke je moja práca 🙂

jankakvetka
22. mar 2017

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre