Mám 15 dní do menštruacie a test pozitívny?

barbi01
21. apr 2019

Mam 15dni do ms a moj manžel mi povedal nech si spravím tehu test ze zdam sa mu zvláštna najprv som nechcela ved je to ešte veľmi skoro aby tam niečo bolo a aha je tam druha čiarka ..... stretla ste sa s timto niktora ?

sibyll
21. apr 2019

@barbi01 toto iste som mala ja. Prvý test duch všetci ze to nic neni.potom som robila testy kazdy den ako truba a stale silnejšie. V den očakávanej ms som sa objednala k doktorke a šup 4 5 týždeň. Teraz má rok a beha mi po obyvacke. Skus teda zajtra a o 3 dni a aj potom... Ak bude silniet si na dobrej ceste... Drzim palce

ikonica
22. apr 2019

Ake dlhe mas cykly? Kolky dc si dnes? Kedy bola ovula? Ako ju mas odsledovabu?

hennyinnsbruck
22. apr 2019

@barbi01 no druhá čiarka vyzerá byt ozaj ružová 😉👍
ako píše ikonica aké dlhé máš cykly? Máš dlhú lutuealku? 15dni do MS je dosť.

barbi01
autor
22. apr 2019

@ikonica ahoj vobec nesledujem ovu ani nič takže ti neviem povedať

hennyinnsbruck
22. apr 2019

@barbi01 kedy ti začala posledná MS? 😊

ikonica
22. apr 2019

@barbi01 ale tak aspon dlzku cyklu a aktualny den cyklu snad vies ci?

zuzka565
22. apr 2019

Ja som mala vyše týždňa pred MS tiež tak isto ako ty na teste. A už mám za chvíľu doma dvojročného chlapčeka 😀

lubik87
22. apr 2019

@barbi01 predchádzajúca ms nebola slabsia ? Kamoška teraz akurát leží v pôrodnici a mala takúto čiarku 3 dní po ms ..bola.protivna strašne tak som jej zo srandy dala ocikat a šup pásik...keď išla o 2 týždne na kontrolu pásik stále slabí ale už začínala 7tt

ceklis
22. apr 2019

@hennyinnsbruck 8aprila 😊 posledná ms

ceklis
22. apr 2019

@ikonica dĺžka cyklu 28dni a aktuálny deň asi 14-15dc 👍🏻 Keby dačo, pýtajte sa, všetko viem 💪🏻😘

ikonica
22. apr 2019

@ceklis tak to je zvlastne... Mozno otehotnela v predchadzajucom cykle a ms nebola ms...

ceklis
22. apr 2019

@ikonica tak hlavne že sa podarilo 🙂 a druha // bude silnieť tak ako ma ✊🏻

ikonica
22. apr 2019

@ceklis no to hej... ;)

ikonica
22. apr 2019

@ceklis a tebe ako sa dari?

ceklis
22. apr 2019

@ikonica 🙂 ďakujem, dobre. 😊 som si povedala že prestanem na to myslieť, merať a sledovať sa a nejde mi to 😂😂😂😂 naozaj potrebujem od toho vypnut. Ale vieš čo je najviac super, že už sa tým netrapim. Keď nebude, nebude 😊 som najšťastnejší človek na svete, kamarátke sa podarilo po 8mich rokoch a nikto jej nedával šancu, presne ma termín ako to “moje biochemické” 🙂 tak sa najviac teším že sa im podarilo. 🙏🏻❤️🙏🏻 Hlavne nech to všetko dobre dopadne

ikonica
22. apr 2019

@ceklis super take spravy vzdy potesia... A co dalej? Skusite vklad ci?

hennyinnsbruck
22. apr 2019

@ceklis
Tak asi minulý cyklus veru. To je fuk hlavne nech všetko ide hladko 😍

ceklis
22. apr 2019

@ikonica idem teraz vo štvrtok do Nitry na imunologiu, tak záleží hlavne od výsledkov. Vôbec sa mi na ten vklad nechce ísť. 🙈 Uvidím čo na tej imunologii a podľa toho.
A ty ako? Bublinka dúfam rastie ako z vody a čoskoro budes po 12tt a už nebude taký strach. Ja sa teším vždy keď sa niekomu podarí čo si prešiel naozaj ťažkou cestou, o to viac budú tie detičky potom milovane. Ja keď som s malým ostala tehu, brala som všetko ako samozrejmosť a až teraz mi dochádza aký je to obrovský zázrak!!! Každý deň na neho inak pozerám. Hlúpa som bola že som si to už vtedy neuvedomila, až sa za to hanbím. Naozaj je to to najviac!!! ❤️

ikonica
22. apr 2019

@ceklis no verim ze to uz teraz dame... Bojim sa dalsej kontroly, snazim sa byt v klude... Uz som sa bala, ze priznaky odisli, par dni bol klud, ale vcera vecer aj dnes rano zas dali o sebe vediet 🙂 picham clexane a poviem ti nemam problem s ihlami, ale obcas tak fest bolestivo trafim, ze musim predychavat...

Drzim prsty nech imunologia dopadne dobre.... Na vysledky sa caka dlho nie? Aspon ja som cakala min 3t.... Najhorsie je to cakanie... Kazdy mesiac je ako rok :/

ceklis
22. apr 2019

@ikonica ja som pichala len fraxik 5dni a poviem ti, že to som predychavala každým jedným vpichom! Obdivujem vás všetky čo to dávate :( ja už by som to asi pichala cez slzy. ✊🏻 Moc moc držím všetky palce, verím že to bude dobre a bude v novembri (či kedy?) nádherne zdravé bábätko ❤️
Vo štvrtok už mám výsledky 👍🏻 Odbery som mala 14.3, tak už počítam dni.

ikonica
22. apr 2019

@ceklis hej v novembri... Vymenila mi fraxik za clexane, lebo som mala reakciu, ale mam pocit, ze odislo len svrbenie po vpichu a zcervenanie... Inac sa mi vie urobit modrina a taka tvrda bulka pod kozou aj po clexane :/

To je super, ze uz vysledky budes mat... Budes sa vediet skor rozhodnut ako dalej ;) ✊✊✊

sofiia87
22. apr 2019

@barbi01 mne vysiel pozitivny tehu test nieco vyse tyzdna pred ms

barbi01
autor
22. apr 2019

@hennyinnsbruck 5.4 do 8.4 som mala ms

barbi01
autor
22. apr 2019

@sofiia87 a akou značkou testu si si robila

barbi01
autor
22. apr 2019

Dievčatá myslíte ze v stredu bude niečo dr vidieť?

ikonica
22. apr 2019

@barbi01 tazko povedat ked nevieme, aky si vlastne tt

hennyinnsbruck
22. apr 2019

@barbi01
@ikonica podľa mňa je veľmi skoro na lekara pri takej jemnej ciarke.. To môže byt ca 4-5tt počkala by som ešte aspoň 2 týždne s lekárom.. 🤔

hennyinnsbruck
22. apr 2019

Ak nie len 3-4tt

barbi01
autor
22. apr 2019

@hennyinnsbruck no len ja som chcela ist k dr aby mi dal hneď lieky ale asi pockam

ikonica
22. apr 2019

@hennyinnsbruck no ale citala si vyssie? Je v polke cyklu... Toto moze byt tehu z predch.cyklu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre