Mám 19 rokov a túžim po bábätku

Ahojky
nikusska11autor
1. máj 2007
Bohuzial FNUK FNUK 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
tinni
1. máj 2007
to mi je luto nikusska 😞
droby, aj ja mam 20 😉
nikusska11autor
1. máj 2007
a kolko sa pokusate??
tinni
1. máj 2007
to sa pytas mna nikus?
nikusska11autor
1. máj 2007
mne sa to zda ako vecnost
tinni
1. máj 2007
my uz mame 😉 3-mesacnu babu x-)
droby
1. máj 2007
tini ale ty uz máš malú krásavicu 😉

nikusska, my sa nepokusame este, teda zrovna sa nebranime ale este nic, z toho som ja smutna ze si este pockam...
ty kolko snazis? a neskusala si nieco co by mohlo pomoct otehotniet? njake vitaminky, železo, prstikovu metodu, vankus pod zadok...?
nikusska11autor
1. máj 2007
joj ta gratulujem...ake meno??my chceme strasne strasne sofiu alebo kristinku
tinni
1. máj 2007
droby, ked sa este nepokusate, tak nemusis byt vobec smutna-az sa zacnete snazit, urcite to vyjde, ved si mladucka 😉
nikusska11autor
1. máj 2007
vankus som skusala 2 mes a nic...vitaminy som brala 3 mes a nic...rok
nikusska11autor
1. máj 2007
no dropy a kolko mas ty rokov..aj ja som mlada a dajko to nejde rok
droby
1. máj 2007
ja verim ze to vide, len to ze sme este ani nezacali snazit takze babatko tak skoro nebude...preto som smutna a vo mne je casovana bomba a nie biol hodiny 😃
nikusska uz rok snazite? a nechcela si zajst k lekarke nech pozrie ci je vsetko ok a poradi... ja dufam ze sa nebudez uz trapit a podari sa vam, treba sa aj pozitivne naladit aby babatko spokojne prislo k veselej mamicke 😉
nikusska11autor
1. máj 2007
sorry mas 20
tinni
1. máj 2007
droby a kedy planujete zacat sa snazit? alebo si este o tom s priatelom nehovorila?
kuko7
1. máj 2007
cavte kukucky, vo mne tie bio hodiny asi o chvilku prasknu.....snazime sa druhy mesiac, tak dufam, ze uz dotikaju 🙂 inak ja mam 20 😃 😃 😃 a najradsej by som uz bola tehulka, no dufam, ze coskoro, lebo gynda vravela, ze je vsetko ok 😉
nikusska11autor
1. máj 2007
bola som pred mesiacom a povedala mi že som mlada tak mi poradila viac sexu..ale ja viac už nemožem fakt fakt..musim zmenit gyn no až po maturach o 3 tyždne.hahaha už sa tešim
droby
1. máj 2007
planujeme zacat tak o rok hned op svadbe ktora bude v maji 2008 takze mam este cely rok, len dufam ze mi to s pripravami svadby rychlo ubehne.
priatel chce tiez babatko, len ho chce aj pekne zapezpecit a postarat sa o rodinku preto teda este rok pockame a aj to chceme pekne poporiadku...
no aj tak tajnwe cakam ze niektory mesiac mrcha nepride :-N

nikusska, tak to je divna doktorka ]-( co najskor zmen... a neskusala si podla jonasa? vyrata ti datum ked je najlepsie otehotniet. myslim ze jedna kocka sa snazila v jeho dnoch a vyslo jej to na prvy sup 😉
mandy20
1. máj 2007
Ahojte kocky, nazdarek droby 😃 , mozem sa k vam pipojit?
droby
1. máj 2007
mandy moja na teda cakam kedy sa tu zjavis, 😉
nikusska11autor
1. máj 2007
droby a kde najdem tu jonasovu metodu..ja som uz vsetko vyskusala
mandy20
1. máj 2007
drobcek, my uz aktivne snazilkujeme 2 mesiaaaac 😃
nikusska11autor
1. máj 2007
my sme mali mat svadbu 26.8 2006 ale nevyslo to s penizmi tak tento rok to isti inak hladam druheho hahaha
tinni
1. máj 2007
droby, tak gratulujem k svadbe 😉 a kolko ma priatel rokov?
droby
1. máj 2007
mandy to vazne? =-) waaaaw to gratulujem 🙂 a co vas domcek, ako sa ma? 😃
nikusska v snazilkach to je na njakem minulej strane taky link a tam zadas udaje o sebe a vijdu ti najplodnejsie dni a este aj pohlavie tak si mozes vybrat... skus tam pozret ked to najdem tak ti dam vediet ale neviem presne kde to je.. a kedy bude svadba?
spagetkatn
1. máj 2007
ahoj droby uz dlho som tu nebola co mate nove? 🙂
droby
1. máj 2007
tini, dakujem. nio este mam kopec casu 😉 ale ja tebe gratulujem k babygirl, je uzasna 😉
priatel ma 22 rokov. no moj zlaty, ho obdivujem ze zvlada moju tuzbu po babatku a sam ho chce a aj svadbu 🙂
mandy20
1. máj 2007
droby vo stvrtok sa idu kopat zaklady, hrooozne dlho trvalo kym dostal vsetky povolenia, ale uz ma tak ideme nato 🙂 a co vy, uz ste oznamili termin svatby rodine? 😉
nikusska11autor
1. máj 2007
no david slubuje ze do konce roka ked to najdes napis internu postu prosiiim
droby
1. máj 2007
spagetka aj ty mas okolo 19 a tuzis po babatku? to zme sa tu pekne pozbierali vsetky z inej temy 😃 inak nic nove, len si ma inspirovala netradicnym prvym tancom novomanzelov, teda myslim ze si to bola ty, ale to uz je mimo temy 🙂
kuko7
1. máj 2007
nikus: a kam chodis do skoly?? 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli