• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám 19 rokov a túžim po bábätku

20. augusta 2008 
autor
Bohuzial FNUK FNUK :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
1. máj 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto nikusska :frowning2:
droby, aj ja mam 20 :wink:
1. máj 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kolko sa pokusate??
1. máj 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa pytas mna nikus?
1. máj 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa to zda ako vecnost
1. máj 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame :wink: 3-mesacnu babu :dizzy_face:
1. máj 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ale ty uz máš malú krásavicu :wink:

nikusska, my sa nepokusame este, teda zrovna sa nebranime ale este nic, z toho som ja smutna ze si este pockam...
ty kolko snazis? a neskusala si nieco co by mohlo pomoct otehotniet? njake vitaminky, železo, prstikovu metodu, vankus pod zadok...?
1. máj 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj ta gratulujem...ake meno??my chceme strasne strasne sofiu alebo kristinku
1. máj 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby, ked sa este nepokusate, tak nemusis byt vobec smutna-az sa zacnete snazit, urcite to vyjde, ved si mladucka :wink:
1. máj 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vankus som skusala 2 mes a nic...vitaminy som brala 3 mes a nic...rok
1. máj 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dropy a kolko mas ty rokov..aj ja som mlada a dajko to nejde rok
1. máj 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja verim ze to vide, len to ze sme este ani nezacali snazit takze babatko tak skoro nebude...preto som smutna a vo mne je casovana bomba a nie biol hodiny :grinning:
nikusska uz rok snazite? a nechcela si zajst k lekarke nech pozrie ci je vsetko ok a poradi... ja dufam ze sa nebudez uz trapit a podari sa vam, treba sa aj pozitivne naladit aby babatko spokojne prislo k veselej mamicke :wink:
1. máj 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sorry mas 20
1. máj 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby a kedy planujete zacat sa snazit? alebo si este o tom s priatelom nehovorila?
1. máj 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kukucky, vo mne tie bio hodiny asi o chvilku prasknu.....snazime sa druhy mesiac, tak dufam, ze uz dotikaju :slight_smile: inak ja mam 20 :grinning: :grinning: :grinning: a najradsej by som uz bola tehulka, no dufam, ze coskoro, lebo gynda vravela, ze je vsetko ok :wink:
1. máj 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola som pred mesiacom a povedala mi že som mlada tak mi poradila viac sexu..ale ja viac už nemožem fakt fakt..musim zmenit gyn no až po maturach o 3 tyždne.hahaha už sa tešim
1. máj 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
planujeme zacat tak o rok hned op svadbe ktora bude v maji 2008 takze mam este cely rok, len dufam ze mi to s pripravami svadby rychlo ubehne.
priatel chce tiez babatko, len ho chce aj pekne zapezpecit a postarat sa o rodinku preto teda este rok pockame a aj to chceme pekne poporiadku...
no aj tak tajnwe cakam ze niektory mesiac mrcha nepride :sweat_smile:

nikusska, tak to je divna doktorka :angry: co najskor zmen... a neskusala si podla jonasa? vyrata ti datum ked je najlepsie otehotniet. myslim ze jedna kocka sa snazila v jeho dnoch a vyslo jej to na prvy sup :wink:
1. máj 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, nazdarek droby :grinning: , mozem sa k vam pipojit?
1. máj 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy moja na teda cakam kedy sa tu zjavis, :wink:
1. máj 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
droby a kde najdem tu jonasovu metodu..ja som uz vsetko vyskusala
1. máj 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobcek, my uz aktivne snazilkujeme 2 mesiaaaac :grinning:
1. máj 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme mali mat svadbu 26.8 2006 ale nevyslo to s penizmi tak tento rok to isti inak hladam druheho hahaha
1. máj 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby, tak gratulujem k svadbe :wink: a kolko ma priatel rokov?
1. máj 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy to vazne? :confused: waaaaw to gratulujem :slight_smile: a co vas domcek, ako sa ma? :grinning:
nikusska v snazilkach to je na njakem minulej strane taky link a tam zadas udaje o sebe a vijdu ti najplodnejsie dni a este aj pohlavie tak si mozes vybrat... skus tam pozret ked to najdem tak ti dam vediet ale neviem presne kde to je.. a kedy bude svadba?
1. máj 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj droby uz dlho som tu nebola co mate nove? :slight_smile:
1. máj 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, dakujem. nio este mam kopec casu :wink: ale ja tebe gratulujem k babygirl, je uzasna :wink:
priatel ma 22 rokov. no moj zlaty, ho obdivujem ze zvlada moju tuzbu po babatku a sam ho chce a aj svadbu :slight_smile:
1. máj 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby vo stvrtok sa idu kopat zaklady, hrooozne dlho trvalo kym dostal vsetky povolenia, ale uz ma tak ideme nato :slight_smile: a co vy, uz ste oznamili termin svatby rodine? :wink:
1. máj 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no david slubuje ze do konce roka ked to najdes napis internu postu prosiiim
1. máj 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spagetka aj ty mas okolo 19 a tuzis po babatku? to zme sa tu pekne pozbierali vsetky z inej temy :grinning: inak nic nove, len si ma inspirovala netradicnym prvym tancom novomanzelov, teda myslim ze si to bola ty, ale to uz je mimo temy :slight_smile:
1. máj 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikus: a kam chodis do skoly?? :slight_smile:
1. máj 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok