Mám 19 rokov a túžim po bábätku

nikusska11
22. apr 2007

ahojky

tinni
1. máj 2007

dakujem 🙂 no mala je uzasna-zboznujem ju 😵 vsak to uvidis za chvilu sama-ubehne to rychlo, teraz sa sustreduj na svadbu. Inak aj to tehotenstvo taaak strasne rychlo ubehlo 🙂

nikusska11
autor
1. máj 2007

na gymnazium do popradu

droby
1. máj 2007

mandy nie este nikto nevie, len svagrinka, lebo oni mali teraz zasnuby tak som jej to povedala ze ci nahodou aj oni neplanuju vtedy aby nebol problem, ale chceme to povedat tak teraz v maji ze presne o rok nech sa chystaju na svadbu 🙂
tini to ti teda verim, no nech uz zacnem tu svadbu chystat aby to ubiehalo

kuko7
1. máj 2007

a teraz koncis, ze? No a nechces ist potom dalej? Ja chodim na vysku ale mame to tu take fajn, ze sa da aj individualny plan, takze to beriem v pohodicke 🙂A ako maturitka? Drzim palce 😀

nikusska11
autor
1. máj 2007

na externe som sa prihlasila

kuko7
1. máj 2007

tak to mas fajn, len aby si to potom zvladla, drzim palce 😉

spagetkatn
1. máj 2007

no ja mam sice uz 23 takze az mooc stara ale babatko by som chcela 🙂

spagetkatn
1. máj 2007

droby no ten netradicny tanec bol moj napad 🙂 !preco je to mimo temy?

tinni
1. máj 2007

aky tanec 😕 prepacte, ze vam do toho skacem, ale ja som tanecnica, tak ma to zaujalo... 🙂

spagetkatn
1. máj 2007
https://www.youtube.com/watch?v=3nie9lKPifg

ja som chcela takyto prvy tanec a dufam ze aj taky bude ked sa nic nezmeni 🙂

droby
1. máj 2007
tinni
1. máj 2007

ty vole 😀 , tak to budete originalni 😀

droby
1. máj 2007

mne to vyslo ze 13. maja sa mam snazit 🙂

spagetka ja som len tak pocuvala njaku hudbu a zrazu zacalo cosi ako YMCA a paradne sa mi to zapacilo ze na to prejdeme s pokojnej hudby a vsetci budu zirat 😀 drahy suhlasil co je mi divne ale potesil ma tym a uz sa na to tesim 🙂

nikusska11
autor
1. máj 2007

a kde najdem Droby ten vypocet na plodne dni

spagetkatn
1. máj 2007

droby a nieco take v slovencine?po nemecky neviem ani zatat
droby takze aj teba caka skusanie tanceka!ja sa uz tesim kedy to zacneme skusat 😀

droby
1. máj 2007

ja uz som jak blazom behala po byte a krepčíla, drahy sa len rehnil ale ze je ochotny to so mnou nacvičiť 🙂

tam len zadajte daum narodenia, mesiac rok a hodinu a hore meno a vyrata vam to taku tabulku kde vam oznaci tie dni na modro. pockat ukazem vam to

sulamith
1. máj 2007

Ahojte dievcata,tak si vas tu citam a velmi ma zaujala ta ta tabulka,kde si mozeme naplanovat chlapceka alebo dievcatko....hladala som to,ale keby mi niekto pomohol a hodil tu link bola by som veeeelmi vdacna...
tinni (trosicku odbehnem od temy) ty si tancovala a co?Lebo aj ja. 🙂

droby
1. máj 2007

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

toto je tabulka co vam vide, to bledo modre su plodne dni a to kde je tmavomodra palicka je den na pocatie.
pod tym su tri datumi.. 1. zaciatom plodnych dni
2. vhodny den na pocatie
3. koniec plodnych dni

droby
1. máj 2007
tinni
1. máj 2007

ahoj sulamith 😉 ja som lektorka brusnych tancov, ale tancovala som uz vselico 😀 a ty?

droby
1. máj 2007

aha takze tini nam da lekciu tanca na ten svadobny 😀
my budeme srandovny, obaja take dreva 😀

sulamith
1. máj 2007

Ahoj droby,presne tuto som myslela.Dakujem veeelmi pekne 🙂 ...A funguje to?
tinni,ja som tancovala spolocenske tance 🙂 A tak rada by som si zatancovala,ale niet s kym 😀 ,uz by som si zatancovala hocico,chcela som sa naucit aj brusne....ale skoda ze si z Bratislavy...
nedame stretko niekde v strede Slovenska? 😀 😀 😀

droby
1. máj 2007

sulamith, skior to niekomu vyslo a niekomu nie, takze neverila by som tomu, ale ja verim pretoze mne podla predpokladov vide dievcatko 🙂 ktore chcem

tinni
1. máj 2007

fuuuha, no to by asi Rebecca taku cestu nevydrzala 😀 ale ak niekedy pojdes do Bratislavy, tak mozme 😉 vy uz planujete druhe babo?

sulamith
1. máj 2007

este ani nie,ale tak do buducnosti...uvidime 🙂
tinni,prave som si pozerala tvoj album,dobry kostym na brusne tance 😉
Ked som bola s detmi v skole v prirode,mali sme tam karneval,a ja som nemala masku,tak mi kolegyna pozicala tu retiazku na pas co tak pekne zvoni...a bola som brusna tanecnica 😀 ,deti mali obrovsku radost,bola sou 😀 😀 .A co si este robila?Ake tance?
droby,vy uz cakate babo?

tinni
1. máj 2007

este rock and roll a scenicky tanec-to iba chvilu a ludovky... a ty este tancujes?

sulamith
1. máj 2007

tinni,inac my sme boli s malou ked mala 2,5 mesiaca v Anglicku.A to sme sli vlakom z Presova do Blavy a potom letecky....ale bola velmi zlatucka.Teraz si myslim ze take cestovanie by bolo horsie.

droby
1. máj 2007

sulamith, mozno lebo mrcha este neprisla 😀 😀 ale no my nesnazime este, len planujeme o rok presne zacat, ale tuzim po babatku a som mlada tak som sa sem zaradila 😀
ja som tiez kedysi tancovala, tak okolo 9-13 rokov som mala 😀

sulamith
1. máj 2007

scenicky som trochu aj ja zacala robit,a chcela som tancovat v divadle...zacala som,ale potom som to rychlo nechala(nebola tam spravna partia)
Teraz uz nie.Ale prilezitostne som ucila spolocenke tance.

tinni
1. máj 2007

my sme boli s malou max v Piestanoch a spat, ale moc nebola spokojna, plakala v autosedacke-nebola jej asi moc pohodlna, ked tam tak dlho sedela... a ty mas kolko rockov, ak sa smiem spytat, ked si piseme v tejto teme 😀