Mám 19 rokov a túžim po bábätku

nikusska11
22. apr 2007

ahojky

pipi1211
1. máj 2007

inak mohli by sme dat niake Blavacke stretko nas mladuch co vy na to? 😀

droby
1. máj 2007

ja som pri kulturaku, zda sa mi to kusok lebo tam chodime na prechadzky a na bicykli 🙂 nooo mozno sa od vas nakazim babatko výrusom 😀

droby
1. máj 2007

vsak ked uz sme vsetky v jednom okruhu tak ani nebude problem ze kde 😉

kuko7
1. máj 2007

pipi: ja chodim na police akademy 🙂 mam 20 😀 no a so svokrou zatial byvame, ale uz nie dlho 😝 chvaaaaaaaala bohu 🙂 neda s ato stale 😵

droby
1. máj 2007

ja som teda rada ze skorosvokra je daleko a nemusim snou byvat, my budeme pekne sami a blizko mojej maminky 😅 tu chcem mat po ruke 😉 sak pre vnučatká 😀

tinni
1. máj 2007

tak by sme sa mohli stretnut v tej pizzerii, co je v kulturaku 😉

droby
1. máj 2007

este som tam nikdy nebola aspon skusim

pipi1211
1. máj 2007

oooooooo pani policajtka 😀
druby a kde pri kulturaku? ja som tam byvala 😀 na jasikovej 😀 ozaj tak to poznas aj Caribic restiku nie? mohli by sme sa aj tam stretnut 😀 len bud teraz niekedy alebo potom asi dlhsiu dobu bez nas 😒 alebo na strkovci kludne,mne je jedno 😀

zuzana_t
1. máj 2007

kuko7 - ale keby sme mali domcek, urcite mame aj psikov a macky a vsetko .. milujem zvierata a tiez ich nemozem mat v byte 😢

kuko7
1. máj 2007

Aj ja suhlasim so stretkom, len velmi neslubujem, nakolko sa niekedy ponahlam domenko, ale ked budem moct, tak sa moooooc rada pripojim a mozno nasajem nejaky ten tehu virus 🙂

tinni
1. máj 2007

mozme aj v Caribicu aj teraz, nam je to jedno 🙂

zuzana_t
1. máj 2007

caribic restika je perfektna, len my sme tam boli asi pred mesiacom a ked nam doniesli to, co sme si vzdy davali, vedeli sme, ze maju noveho kuchara a tak to aj bolo ☹ bllllllllleeeeeeeeeee

droby
1. máj 2007

pipi nepoznam ani jasikovu, teda len podla nazvu ale netusim kde je, ja som rovno oproti kostolu sv Vincenta, ten novy, tak poznam tie kvetinove ulice a nie som tu dlho, som byvala v petrzalke.
pipi tak mozno ta zo stretka odvezeme do porodnice alebo dojdes potom aj s momo 😉

pipi1211
1. máj 2007

no aj pizzerka mnam 😀 to je mozno aj lepsi napad kedze do nej nevedu ziadne schody 😀 😀

droby
1. máj 2007

caribik je kde?

kuko7
1. máj 2007

pipi: ani nie policajtka studuju tam aj civili a ja som prave z tych, je tam aj pravnicke zameranie 😅 🙂

zuzik: ja by som bez zvieratiek nemohla ani existovat, su to teraz take moje babatka 😀

zuzana_t
1. máj 2007

kuko7 - urcite by sme mali britsku macku-od Alexandry 😀 , potom labradora a yorksirka, ktory je uplne naj... a mozno bigla 😀

pipi1211
1. máj 2007

tak sa stretnime v tej pizzerke to kazda lahko najde 😀 a kto by prisiel? a kedy? 😀 😀

kuko7
1. máj 2007

zuzi: ja mam cicusku taku europsku tigrovanu, potom madarsku vyzlu a cavalerku 🙂
pipi: v akej pizzerke? 😉

droby
1. máj 2007

ja chcem macku, ale ja ma najradsej take tie obycajne dedinske poulicne macky, taku mame doma u nasich a my rozmyslame ci si zaobsratat alebo az po babatku

zuzana_t
1. máj 2007

droby pozri si na www.brit.sk - krasne su

kuko7
1. máj 2007

droby, ved ta moja tigrovana je taka mix 😉 ale hovori sa tomu, ze europska 😀

zuzana_t
1. máj 2007

teda www.bri.sk 😀

zuzana_t
1. máj 2007

kuko7 - madarska vyzla by tiez mohla byt 😉

kuko7
1. máj 2007

su prekraaaaaaaaaaaaaaaasne 😀 🙂 😉

pipi1211
1. máj 2007

kuko pizzerka v ruzinove... ak by si mala cas tak tebe tam z race ide 75 🙂

kuko7
1. máj 2007

No pipi ja mam auticko, ale kde je ta pizzerk av Ruzinove....pri com takom znamom, pri jazere alebo pri jadrane, alebo pri tom kostoliku pri kocke? 😕

kuko7
1. máj 2007

zuzik: je to najuzasnejsi psik...teda podla mna, naozaj je to taka blazniva dora ako ja 😀

droby
1. máj 2007

v kulturaku blizko kocky, kostola na rohu su teraz kolotoče

pipi1211
1. máj 2007

pri takej big krizovatke v ruzinove... ale pri tej ako chodia elektricky to by si mala najst a este su tam aj kolotoce teraz myslim 😀