Mám 19 rokov a túžim po bábätku

nikusska11
22. apr 2007

ahojky

droby
6. máj 2007

no to mi ani nehovor, ja sa akurat branim pred autoskolou 😅
my zas chceme vsetko poporiadku a drahy sa len nedavno pristahoval do mesta kde byvam, a prisiel cas na svadbu a konecne potom aj moje vytuzene babenko...
zajtra strazim kamaratkinu 8mesacnu dcerku tak sa moc tesim na to,aspon si to vyskusame s drahym spolu ake to bude 🙂
kolko uz snazite?
mas to dobre premyslene, zmaturujes otehotnies a na vysoku mozes ist o rok neskor alebo externe a urcite to zvladnes? mozem sa opytat kolko ma tvoj priatel? moj by na to teda nepristal ked som maturovala aby sme sa pokusali o babatko 😅

erika3011
6. máj 2007

🙂 môj má 22 a ja 19. ....my sme sa o tom jednoducho rozpravali, ake by to bolo pekne keby sme mali..aj ked sme mlady..ale chceme žiť na plne obratky 🙂 ..dúfam, že by som to stihala, mamina a myslím, že aj budúca svokrička by mi pomohli..dobre si spolu rozumieme a mám ich obe rada. Vyšku planujem externe..ale keby ma zobrali do nitry, to by som mala blízko a to by mohla byť aj denna...problem by bol akurat s financiami. ☹

droby
6. máj 2007

joj tie fianncie su potvory, pre ne my odkladame bejby 😠 aby sme s nim mali kde byvat. no moj ma tiez 22 a uz sa tesime ked zacneme snazit, chces hned tento rok ist na vysku? sisi uz dala prihlasku?

dacej a ty kedy rodis? uz by si pomaly mala mat miminko v naruci 😉

erika3011
6. máj 2007

ano tento rok..aj prihlašky som si poslala a poistila som sa aj takými, kde by ma mali zobrať hned bez prijimačiek 😠 ...aj ja sa velmi bojím tých financi, aj som to preberala nie raz s priatelom, ale ten tvrdí, že všetko má riešenie ... droby ak sa smiem opýtať ty máš kolko ročkov?

dacey
6. máj 2007

no jo no. v utorok mám termín. ale rada by som to už mala za sebou. zajtra som chcela ísť do poradne, vieš, na kontrolu, či je všetko o.k., ale moja lekárka má ako na potvoru dovolenku a v utorok a stredu má operačný deň. baby, proste si bábo spravte a keď už bude an ceste, hneď sa všetko pohne, lebo sa bude MUSIEŤ pohnúť. z vlastnej skúsenosti to poznám... nemusíte na nič čakať, ak si to želáte obaja a viete, že sú blízko ľudia (maminy a svokričky), ktorý vám pomôžu. 😉

erika3011
6. máj 2007

dacey si môj človek 🙂 ..uplne s tebou súhlasim. aj podla mna je jedno kedy, hlavne, že chceme....lebo aj o desať rokov môžu byť nejaké problemy, tak je jedno či teraz alebo potom 😉

erika3011
6. máj 2007

dacey...tak to ti držím päste v utorok...nech to máš už čím skôr za sebou a potom hod nejaké to foto sem aby som sa mala v čom kochať 😉

droby
6. máj 2007

dacey to ti zelam vela sil primporode a nech uz drzis svoje malinke pri sebe.
erika ja mam 20. nam vlastne nasi pomahaju, vlastne byvame v takom ich byte, ale tern pojde prec tak zatial setrime a pojdeme do svojho a rozmyslame ci ist s babom alebo s bruskom. niekde byvat musime, svokrovci su daleko a tam ani neratame a k nasim by sme sa tazko pomestili aj ked dobrych ludio sa vsade zmesti, neni to zas tak vela trochu pockat, takteraz sa zaoberame svadbou a planujeme babo. u nas je to tak ze ja by som hned rada jednala podla toho co citim a teda mala babenko, ale drahy je v tomto zodpovednejsi a chce na nehio zarobitm je si vedomi ze aj babatko daco stoji a chce mu pekne dopriat 🙂

erika3011
6. máj 2007

droby, samozrejme, to chceme aj my, naše rodiny by nam pomohli, a aj priatel zaraba a ked zvažim, že aj ja nastúpim čoskoro do roboty..teda ak nebudem hned tehu 🙂 ..tak to sa dá niečo nasporiť. na začiatok aj my budeme byvať u mojich rodičov..a potom sa uvidí..všetko sa vyrieši, ked sa chce 🙂 ..

droby
6. máj 2007

jasne ked mas dobru rodinku tak sa vsetko da. teraz ste zacali snazit? ci uz dlhsie?
my to mame tiez pekne zratane dva roky este mozme byvat kde sme a to nam akurat dobehne stavebne sporenie a mozme zobrat uver a mat svoj bytik, alebo domcek a to uz by mohlo byt babo na svete, asi sa lepsie bude stahovat s nim ako v 9 mesiaci 🙂
erika mozno aj njak letna robotka alebo brigada by pomohla, ja pracujem a kym sa da tak este pozarabam aby som si potom mohla dopriat aj pekne tehu vecicky a o dusu nakupovat pre miminko 🙂

erika3011
6. máj 2007

Droby samozrejme, že by ste to mali lahšie sťahovať sa s mimi ako s bruškom 🙂 ...nuž planujem mať nejakú tu letnu brigadu, len škoda, že neviem kde by ma zobrali :( ...musím volačo pohladať. ...my sa snažilkujeme len teraz druhý mesiac..nuž uvidíme. doktorka mi povedala, že ak do pol roka snaženia by mimčo nebolo, tak sa mám zastaviť za nou a da mi nejaké tablety na podporu ovu.

droby
6. máj 2007

ja tiez vravim ze s babenkom to bude lepsie tak draheho nahovaram, ze je lepsie prestahovat mu postielku a nech spinka kym budeme vsetko robit lebo ako tehotna toho moc neporobim, tazke vyriesene 🙂
tak to nic neni stratene, pekne sa snazte o 106 😉 ja sa zatial davam do poriadku aby som bola zdravucka a nemala problem otehotniet, no aj to je dovod preco nie hned, lebo antikoncepcia mi narobila vela skody tak sa davam do kopy.
vy teraz este nebyvate spolu asi? ste z jedneho mesta?

erika3011
6. máj 2007

nie nebyvame ešte spolu, ale sme spolu skoro každy den 🙂 ..ja som z Levíc a on z nedalekej dedinky. A ake maš problemiky po anti? ...prajem ti nech si rýchlo fit, aby ste potom mohli aj vy o 106 snažilkovať 😉 ...a ta teoria s prenosom postielky sa mi pozdáva 🙂 ..máš jednoducho pravdu. ..Ozaj a ty zarabaš niekde? ..alebo si uver môžete zobrať aj ked iba jeden zaraba?

droby
6. máj 2007

ja pracujem a aj drahy, vlastne robime spolu 🙂 a mame stavebne sporenie takze uver o 21 mesiacov dostaneme.je to fajn , lebo je na draheho a ked sa vezmeme tak ma za mna bonus 🙂
antik mi posrala cely organizmus, viac IP. takze mi cakame na vhodnu priolezitost hned z viacerych dovodov.
no to stahovanie, aby som draheho presvedcila chce to padny dovod, sak a staci cestovna postielka a pred tym len vymalovat detsku a babo uz prespi a ostatne zvladneme 😉
to ti drzim palce aby si si dake privirobenie nasla, no je to dost problem, vela bab stale nieco zhana a je to tazko ☹ este si nasla teraz kamoska ze pomaha v obchode s oblecenim a je to dobre platene a aj v pohode a este zlava na oblecenie od nich 😉 alebo njaku pomoc v kuchyni casto prijimaju. a ak chces daku tu korunku tak ti odporucam daj sa poistit na socialke aby si nemala len rodicovsky prispevok ale aj matersku 😉

erika3011
6. máj 2007

jasne, viac v IP..ja teraz idem off..odpisem ked tu budem..dúfam, že čo najskôr 🙂 ..tak dosnažilkovania 🙂 papaaa

droby
6. máj 2007

papa, nech sa dari v uceni aj snazeni 🙂

dacey
6. máj 2007

dky moc babenky za vašu podporu. a erika, tak najlepšie.. 😉

dacey
6. máj 2007

baby, ani neviete ako a príde TO... 😀

droby
6. máj 2007

no drz sa este posledne chvile, nech ti to rychlo ubehne a hlavne pohodovy porod, to je moja nocna mora 😅 a ja se tesim kedy to pride, pride to ked to ma prist, ten cas si sprijemnim tym ze zijem naplno a pre ten okamih ked to pride 😉

erika3011
7. máj 2007

dacey dakujem ti za podporu 😉 ....a potom nám tu daj vedieť ked už bude babenko a hod nejaké fotočky aby sme sa mohli pokochať 🙂

Droby veru je to aj moja nočna mora, a predsa to tak chceeeeem 😀

droby
9. máj 2007

dacey uz by mala mat pri sebe drobceka, no som zvedava 🙂
erika neboj aj mi to zvladneme, pre to krasne male babatko vsetko vydrzime 😉

nikusska11
autor
11. máj 2007

ahojte ako ide snazilkovanie a ucenie na maturi

kuko7
11. máj 2007

na maturi???? Ja sa uckam na skusky 😉 a snzilkovanie tento mesiac ide bajecne 😀

nikusska11
autor
11. máj 2007

a vyslo

nikusska11
autor
13. máj 2007

asi tu už nik nechodi

erika3011
13. máj 2007

nikusska..ahooooj 🙂

nikusska11
autor
13. máj 2007

ahoj ako

erika3011
13. máj 2007

nuž dá sa..snažilkujeme o 106 😀 ..a ty? ...

nikusska11
autor
13. máj 2007

aj my

erika3011
13. máj 2007

teraz som 30 DC a trapia ma kvasinky..tak tu hladam niečo užitočne vo fore..ale nedarí sa mi 😒