Mám 19 rokov a túžim po bábätku

nikusska11
22. apr 2007

ahojky

tinni
3. máj 2007

jeeej, tak ty si ozaj skoro chcela babatko 🙂 tak vam drzim palce...

pipi1211
3. máj 2007

tini nic nepomaha ☹

tinni
3. máj 2007

tak sa snaz! 😀 asi to treba dlhsie-mne to niekedy trvalo aj hodinu... a ked uz ti zacnu kontrakcie, tak aj tak stale masiruj...

pipi1211
3. máj 2007

no teraz dosla kamaratka s chalanom... ide ma fotit este s bruskom a potom kukame hokej tak zacnem masirovat az vecer 😀 mozno dame s drahym aj sexik tak to mozno zaberie 😀 😀 😀

droby
3. máj 2007

ahojte, pondelok je fajn, len som vcera behala okolo kulturaku a nevidela som picerku, no asi bude na tej strane ako je aj vchod do kulturaku 😵

nikusska11
autor
4. máj 2007

aj ja chcem nejaku kamosku na pisanie...si nikto nieje tu co..

nikusska11
autor
5. máj 2007

to tu vážne nik neje

kuko7
5. máj 2007

ajoj nikus: ako sa mas? Ako ide snazilkovanie? 😉

pipi1211
5. máj 2007

ahojte 😉 ja som tu tak na polku bo varim a upratujem a periem a taka zienka domaca zo mna dnes je 😀

kuko7
5. máj 2007

pipi: a este vladzes moja? ved nech vari, upratuje a perie tvoj drahy 😀 😀 😀 .....hlavne je, ze sa citis dobre 😉 drzim palecky 🙂
Inak ten pondelok ked budem stihat, tak pridem.....urcite, ale neviem dokedy mam skolu, lebo mam pred skuskami a je toho vela 😒 no ked stihnem, tak pridem 😉
A iank ak sa mas?Mas v albumiku krasne new fotky 😎 🙂 😉

pipi1211
5. máj 2007

no muzik sedi za compom a kasle na mna,hajzlik jeden 😠 😀 dnes mam celkom fajn den tak som si povedala ze porobim par veci a tak 😀 dala som aj niake detske vecicky prat tak sa chodim ako taky trulo kukat do pracky 😀 😀 😀
dufam ze ti to v pondelok vyjde 😉

kuko7
5. máj 2007

aj ja dufam, ze stihnem...rada by som od teba nachytala este zopar tehu virusov 🙂 a odkaz muzickovi nech ti trosku pomoze a nech necumakuje do tej kysne 😀 😀 😀

Inak aj ti zavidim, ze uz o chvilku budes maminkou a budes sa radovat z malej momo....drzkam palce aby bola krasnucka po maminke....ale to je jasne 😉

pipi1211
5. máj 2007

joj dakujeme 🙂 uz aj ja sa moc tesim ale niako si to stale neuvedomujem ze o chvilu tu bude novy cloviecik a mne sa zmeni zivot a ze sa on budem starat a ze mi raz povie mami 😅 😅 😅 je to zvlastny pocit,neopisatelny.... obava aj radost 😅

kuko7
5. máj 2007

Juj pipi, keby si vedela ake to bude uzasne, bude to zazrak, ved si predstav, ze pod tvojim srdieckom vyrastol novy cloviecik, kt. ti bude zo zivota robit velku radost. Budes maminkou a ta malicka ta bude milovat nadovsetko 🙂 ....je to nadhera

pipi1211
5. máj 2007

hej to hej ale je to take zvlastne 😀 no moc sa tesime 😀 😀 😀

kuko7
5. máj 2007

viem si predstavit ako sa tesite, prajem vam to z celeho srdiecka 😀 Budes krasna, mlada maminka 🙂 a tvoj drahy samozrejme krasny, mlady tatulda 😀 Len nech ti pomaha 😉 lebo dostane .... 😀 😀 😀

No a inak ako sa mas? Uz citis nejake kontrakcie? Pred nedavnom som citala, ze si masirujes brusko, to sa musi? 😕 🙂

kuko7
5. máj 2007

Pipi: ja uz pojdem, tak sa maj zatial krasnunko...teda majte sa zatial krasnunko 😀 😀 😀

pipi1211
5. máj 2007

nie nemusi... len mi to robilo dobre ked ma bolelo... obcas som mala krcovite bolesti v podbrusku a v krizoch no dnes v noci nic.... a to sme s drahym aj sexikovali 😠

kuko7
5. máj 2007

Tak ti drzim palceky aby ziadne bolesti ani neboli a aby ste si uzivali este "keksik", ked potom bude to 6-to nedelie 🙂 😎 😉 PAPA pipi

nikusska11
autor
5. máj 2007

ahojte...snazzikujem učím vsetko dokopy

erika3011
5. máj 2007

Ahoooj ...nikuska to si potom na tom tak isto ako ja 😉

nikusska11
autor
5. máj 2007

maturujes

dacey
5. máj 2007

pipi, ty máš 19? uf. ja mám dvadsať. a tiež maturujem neskôr... heh

nikusska11
autor
5. máj 2007

aj ja maturujem z coho maturujete

erika3011
6. máj 2007

nikussa11 ano, 21. mája mám ustne a potom to frčí celý týžden.. ekonomika, účtovníctvo, angličtina, slovika...no hrôza. Ale vôbec sa mi nechce..radšej snažilkujeme s priatelom 😠

droby
6. máj 2007

tak vam drzim palce s tymi maturami, nech to uz mate za sebou a aj sa bude lepsie snazilkovat ked nebudete v strese z maturit 😉

erika3011
6. máj 2007

Droby dakujeeeem...a ty máš už matury za sebou? aj ty snažilkuješ? 🙂

droby
6. máj 2007

len sa nicoho neboj, s maturitou len tak strasia a nakoniec skoncis s jednotkami 😉
ja to uz mam za sebou, chvalabohu, ale bola to pohoda a hlavne ked mas aj fajn ucitelov.
ja este ensnazilkujem ☹ este len trenujem na inych babatkach a planujem svadbu a hned po nej babatko, no ale tuzim po nom uz straaaasne moc... je to hrozne ked musim cakat ☹

erika3011
6. máj 2007

Juuuj..tak nech je to už čím skôr 😉 ...my sme sa s priatelom dohodli tak, že najprv sa pokúsime o babo..sme ešte aj tak mlady, času dosť, netreba sa ponahlať. A ked už bude na ceste babenko, tak sa zoberieme. Aj tak mám v plane aj vysoku, ale bojim sa, že to nebudem stihať. Maturit sa až tak nebojim, písomnú časť mám davno za sebou a poviem ti, že autoškola bola ovela horšia :D :D :D

dacey
6. máj 2007

erika, ja som plakala ešte deň pred skúškami v aute na parkovisku, že ja nejdem robiť skúšky ani bohovy... nakoniec som to zvládla úplne v pohode.
nikusska, z cestovného ruchu. písomné mám za sebou už a ústne až v septembri. a ešte mám pár komisionálnych skúšok pred sebou, lebo od polroka mám individuálne štúdium kvôli brušku. ale my sme silné, my to všetko zvládneme...