Mám 19 rokov a túžim po bábätku

nikusska11
22. apr 2007

ahojky

sulamith
1. máj 2007

droby,uz tomu rozumiem 🙂 😉 Tak to je super...

sulamith
1. máj 2007

mam 23,takze tu este mozem patrit 😉

tinni
1. máj 2007

no jasne 😉 a preco si prestala tancovat?

sulamith
1. máj 2007

No koli tomu ze sme sa ako par rozpadli...potom som sice zacala odznova s novym partnerom,velmi sikovnym...ale prisli matury a tak som prestala.A ty tancujes?Ale si prestala?

droby
1. máj 2007

iank ked vy o tych tancoxh tak ja mam sesterku co tancuje a teda sem tam vidim njake tie sutaze, ale sranda je vtom ze ona tancuje spolocenske tance na voziku 😉 to je nieco uzasne podla mna.
to vam je krasne s drobčekmi 😉

tinni
1. máj 2007

ja stale tancujem, aj cele tehu som tancovala 🙂

pipi1211
1. máj 2007

ahoj tini 😀 vlastne ahojte vsetky 😀 😀 😀

zuzana_t
1. máj 2007

baby, s tym vypoctom plodnych dni je to ako? Ja som si to dneska pocitala a teraz na tej www stranke mi to vyslo tak podobne.. sa mi to nezda nejako 😉

tinni
1. máj 2007

cau pipi 🙂 ako sa citis?

sulamith
1. máj 2007

ahoj pipi,ako sa mas?uz sa ti to krati 🙂
Pozeram ze vsetky ste z Bratislavy,a ja tu taka sama 😕

droby
1. máj 2007

bratislava vedie 🙂 no zas vsetky mate babo, cakate, ci snazite a ja som tu tak len tuziac po miminku...

zuzana_t
1. máj 2007

droby - ja patrim k tebe, my este tiez nesnazilkujeme, ale zacneme, od juna a uz sa nemozem dockat 😉

tinni
1. máj 2007

droby, neboj pride 😀 odkial si z Blavy?

pipi1211
1. máj 2007

no vseliako... mam take divne tlaky v podbrusku 😒 ale slabunke 🙂 a len ked stojim... inak sa to da aj brusko je uz maksie 🙂 akurat drahemu trosku vyvaram robim zemiakove gule s udenym maskom a k tomu kapustu tak mu to dufam bude chutit 😀

zuzana_t
1. máj 2007

baby, napiste, odkial z Ba ste.. ja som z Biskupic 😉

tinni
1. máj 2007

no pipi, ty si sikulka 😀 😀 😀 ja som z Ruzinova, byvam pri Strkovci...

pipi1211
1. máj 2007

zuzu ja som z vrakune 😀 😀 😀 to je blizko 😉

zuzana_t
1. máj 2007

no, tak to ano, a kde presne?

pipi1211
1. máj 2007

konecna trolejbusov cilizska a ty kde v biskupiciach? 😉

zuzana_t
1. máj 2007

idem drahemu vyzehlit koselu, tak som tu za 5 minut 😠

kuko7
1. máj 2007

Ajojte mladulky, aj ja som byvala v Blave v Ruzinove, ale teraz s drahym byvame v rodinnom domceku pri Malackach 🙂No nemenila by som za nic na svete, aj ked chodim do Race do skoly 😀

pipi: a ty byvas s drahym sama? Inak uz sa ti to blizi, ze? Mala momo bude coskoro na svete....juj ako ti zavidim 🙂

zuzana_t
1. máj 2007

ano, viem presne kde, ja na Podunajskej, v novostavbe, ako je EAST restika

droby
1. máj 2007

pipi to co robis je draheho najoblubenejsie jedlo, len babaka mu horobila kedysi, nedas mi recept? ze by som ho potesila 😉
ja som rozdvojena z BA, ruzinov aj petrzalka, tak ruzinovom som vam blizko 😉

zuzana_t
1. máj 2007

kuko7 - no, rodinny domcek, to je urcite ine, ale tu v Ba je super, teda aspon nam, byvame v malinkej bytovke, medzi rodinnymi domami a nic nam nechyba, teda uz len to babatko 😀 kazdemu podla gusta, ja by som nemenila.. zatial

pipi1211
1. máj 2007

kuko byvame so svokrou 😠 ale celkom sa to da NIEKEDY! a kam chodis do race do skoly?
ozaj inak kolko mate rokov baby? tych 19-20? 😀

zuzana_t
1. máj 2007

no, ani nie, 23 v auguste 😉

droby
1. máj 2007

ja to mam kusok od strkovca
inak krasne mena mate ze momo aj rebecca 🙂
ja budem mat emušku, aj ked ich uz je tak veľa

kuko7
1. máj 2007

jasnacka, vsade je dobre kde su dobri ludkovia 🙂 🙂 🙂 aj ja som byvala v byte a bolo mi fajn, ale to som byvala s rodicmi, teraz ked byvam sama s drahym tak je nam dobre v domceku, lebo sme spolu a mame aj hafanov 😀 no a ti by v byte asi nevydrzali 🙂 no a tiez cakame na bociana 😉

droby
1. máj 2007

bocian je asi zaneprazdneny ked ma tolko ludi obehat 🙂 len nech vas uz vsetky navstivy a ma potom cas na mna 😉

tinni
1. máj 2007

droby, tak sa mozme niekedy stretnut, ked to mas kusok.a ako poznam pipi, tak aj ona sa urcite prida 😀