Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Mám autistické dieťa. Cesta a výzva zároveň

Otvaram tuto temu kedze podobnu som nikde nenasla....

u nas to vyzera , ze asi ano. len cakam na vysledok je to ako cakanie ,ako na kata 😞

velmi sa trapim kvoli tomu uz dlho a bola by som rada , ak by s atu nasli mamicky ktore maju podobny problem...
myslim si ze by sa dalo o tom vela rozpravat a mne osobne dobre robi ak mozem o tom rozpravat a hlavne s niekym kto uz ma doma podobny problem alebo poznal niekoho...

bude to ako skupinova terapia, inak to ani nazvat neviem ale myslim ze sa tu snad niekto najde.. a budem esi mat co povedat...

myslim si ze je to tema, novodoba , ktora zacina trapit mnohe rodiny a nasu spolocnost...
nehovori s ao tom lahko , ani medzi partnermi alebo v rodine, tak uvitam , dobru diskusiu na tuto temu..

dakuejm Vam , vopred ak sa zapojite.. 🙂
blackcat8885
12. apr 2018
Viete mi priblizit metabolicke a foniatricke vysetrenie? Nech viem co nas caka vdaka
strezod001
25. apr 2018
Dobrý deň, chápem že je to iný príspevok, ale potrebujem pomoc v rámci diplomovej práci ktorá sa zaoberá výtvarným prejavom u detí s autizmom. Ak máte čas a ste ochotný mi pomôcť budem naozaj rada, bližšie info na súkromný e-mail strezovadenisa@gmail.com
Ďakujem vám, prajem pekný deň
oilkatka
6. máj 2018
Ahojte, chcem sa opýtať, tí ktorí ste boli v poslednom období na diagnostike v ACVA na lekárskej fakulte, ako dlho ste čakali na termín? Pol roka alebo viac? dakujem
vargatomas1
6. máj 2018
@oilkatka my rok

Začni písať odpoveď...

Odošli