Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mám autistické dieťa. Cesta a výzva zároveň

erikasadek
13. nov 2009

otvaram tuto temu kedze podobnu som nikde nenasla....

u nas to vyzera , ze asi ano. len cakam na vysledok je to ako cakanie ,ako na kata ☹

velmi sa trapim kvoli tomu uz dlho a bola by som rada , ak by s atu nasli mamicky ktore maju podobny problem...
myslim si ze by sa dalo o tom vela rozpravat a mne osobne dobre robi ak mozem o tom rozpravat a hlavne s niekym kto uz ma doma podobny problem alebo poznal niekoho...

bude to ako skupinova terapia, inak to ani nazvat neviem ale myslim ze sa tu snad niekto najde.. a budem esi mat co povedat...

myslim si ze je to tema, novodoba , ktora zacina trapit mnohe rodiny a nasu spolocnost...
nehovori s ao tom lahko , ani medzi partnermi alebo v rodine, tak uvitam , dobru diskusiu na tuto temu..

dakuejm Vam , vopred ak sa zapojite.. 🙂

stankakovac86
13. aug 2019

@kzuzik ďakujem. Vybrala som vojenskú. Prijali nás aj do Myslava ale len na štyri hodinky. Ale na vojenskej po mesiaci mi ju vezme aj na dlhšie. Keby mi v my sláve ju vzala na celý deň tak neváham.

lulanka
2. sep 2019

Ahojte, prosim vas mate niekto dieta v skolke na zehrianskej? Ako ste spokojni? Dakujem

lulanka
5. sep 2019

Ahojte, davali ste prosim nas niekto robit dietatu geneticke testy v Bratislave? Ak ano tak v ktorej nemocnici? Dakujem

andrejka1974
5. sep 2019

@lulanka na Kramároch výsledky po roku a pol

ahojcek
25. sep 2019

@lulanka : železničná poliklinika na Trnavskom mýte; výsledky po cca 9 mesiacoch - naše testy posielali vraj do Nemecka. Teraz čakáme na ďalšie výsledky - snáď budú v januári 😁.

googlinqa
6. okt 2019

Zenicky súhlasili by ste aby ste mali v triede morské 🐷 na stálo? Ide o 1 tr zs pre deti s autizmom mala má aj alergiu. Váš názor.

meesha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martakar
7. okt 2019

@googlinqa Ja by som s tým nemala problém. Syn mal morča 3 roky v škôlke a mal z neho vždy hroznú radosť, doteraz naň spomína. Ešte mali potom aj rybičky. Lenže on nie je alergický. Malá má alergiu priamo na morčatá, alebo na roztoče? Má z toho zdravotné problémy? Vtedy by ma to asi nepotešilo...

simon32
9. okt 2019

ahojte kde mam dat v Ba spravit genetocke a metabolocke testy 3 rocnemu ? dakujem

googlinqa
9. okt 2019

@martakar roztoče prach plesne pele a niečo aj z liekov potravín..Takže je toho dosť. Ináč nebude z toho nič lebo aj iná mamička sa ohradila že jej syn také tiež nemôže. Inak kto to má doma chápem aj keby to prasiatko bolo niekde inde mimo ich triedy ok pochopím. Ale na stalo v triede to nie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli