Mám ho nechať, alebo ešte čakať?

duvi11
1. nov 2014

Dobry vecer poprosim vas o vase rady a nazory .Manželia sme 7rok pred tym sme chodili spolu 2 roky prisli 2 prekne deti,len pred casom sa vsetko zmenilo manzel ochladol nedotyka sa ma,neda mi pusu nemilujeme sa povedal na rovinu ze ho toto cele ubíja tento stereotyp,poprosila som ho nech mi da sancu ze sa pokusim vsetko zmenit ale snaha je len z mojej strany on nic aj dnes som ho objala pobozkala ale on nic povedala som mu ze ho lubim a nic som zufala neviem co mam robit nechcem aby ma opustil navrhla som aj man.poradnu nechce otom ani pocut som na dne nejem poriadne nespim c kuse mi je do placu povie mi ze vidi ze trpim a mrzi ho to ale nic viac uz sme sa vela rozpravali a nic uz nevladzem prosim pomozte co mam urobit povedat ?????nechat ho tak a cakat alebo????

mamulka211
1. nov 2014

Naco zakladas dve temy s dvoma nickmi?

oladuna
1. nov 2014

@duvi11 on uz nechce skusat nic.on proste ochladol a nie je ochotny pre rodinu spravit ziadny krok.lebo toto je zachrana rodiny.mozno ked mu stale davas najavo svoje city tak este viac ochladzuje.ja by som asi isla na to inak.zacala by som so super parfemom, pokracovala so sexi pradlom a krasnym oblecenim, make-upom a asi by som si ho prestala vsimat a davat mu najavo svoju lasku.viem ze vnutorne budes trpiet ale nechaj nech si ta zacnu vsimat ini muzi.on sa bud spamata alebo je po manzelstve. Skor to druhe.prepac.

miskacharly
1. nov 2014

@mamulka211 tu pise,ze do m.poradne nechce a tam,ze pojdu,tak asi je to ina.ale inak tiez nachlp rovnake... :-P

duvi11
autor
1. nov 2014

@mamulka211 nie to nieje moja tema ja mam 34 rok ale citala som to a je to dost podobne a mozno rovnako sme na dne

duvi11
autor
1. nov 2014

@oladuna objala som ho bozkala a nic ale ked je v robote zavola pokecame ked pride domov kecame smejeme sa len tie dotyky niesu a to velmi boli viem ze nema nikoho nikde nechodi telefon necha hocikde coze nema co skrývať len tato neistota.malujem sa robim a zacala som viac nosit sukne nakolko som sportovy typ ale zatial nic aj ked idem len do obchodu spýta sa kam idem tak neviem nechapem ho a toto ma ubíja som bezradna provokovať a cakat ?????

miskacharly
1. nov 2014

@duvi11 tak sa skusete porozpravat,budete si viac rozumiet,ste v podobnej situacii.

kofoluska
1. nov 2014

@duvi11 Viem, ze to bude pre Teba tazke, ale urobila by som presne to, co on - co do spravania sa voci Tebe ako partnerke. Nijake vyznania, nijake milostky, nijake dotyky. Neprosikaj, nevnucuj sa. Prestan si ho vsimat. Plus to, co radi @oladuna . Staraj sa o seba, najdi si nejake konicky, aby si nevysedavala vedla psieho cumaku kazdy den. Neskac mu okolo zadku, hod nejake povinnosti na neho, obcas na neho hod aj celu starostlivost o deti a domacnost a Ty chod trebars na pol dna s kamoskou na obed, kafco, proste zrelaxovat.
Zneistie. Nebude vediet, co sa deje. Pretoze teraz je to pre neho jasne. Milujes ho, aj ked on sa chova ako blbec. Je si tym isty, je si isty tym, ze neurobis nic, co by ohrozilo rodinu. A tuto istotu by bolo dobre troska naburat. Samozrejme nie tak, aby ponal podozrenie, ze mas milenca. Len mu ukaz, ze ked on dokaze existovat bez Teba ako svojej partnerky, dokazes to aj Ty. 🙂
Ci to pomoze neviem. Ak aj nie a rozidete sa, budes si moct aspon povedat, ze si ozaj skusila vsetko a chyba nebola u Teba....

mirkava
1. nov 2014

@duvi11 ja už fakt neviem čo muži vlastne chcú, rozčuluje ma ked niečo také čítam.... nech sa spamätá... mate dve detičky, budujete si vzťah 7 rokov a jeho to "prestane baviť" veď je to choré... vypipleš mu deti, varíš, staráš sa o domácnosť a teraz ešte robíš všetko pre udržanie vzťahu.... bal by ti byť vďačný a ak si neváži to čo má tak by som si ho jednoducho prestala všímať, lebo by mi nestál ani za pohľad....

duvi11
autor
1. nov 2014

@kofoluska no toto asi skusim aj ked to bude tazke ale co ak nebude reagovat bude mu to fuk tak to je potom asi fakt koniec a bojim sa toho .povedal mi ze srdce mi hovori nieco ine a rozum zas ine nechapem ho minuly tazden mi povedal viac krat ze ma lubi a teraz toto neviem mam strach ☹

duvi11
autor
1. nov 2014

@mirkava no len ten pohlad je niekedy tazke nedat mu ale pokusim sa ochladnut voci nemu a uvidime aj ked uz neverim nicomu 😒

kofoluska
1. nov 2014

@duvi11 Chapem. Niekedy je neistota lepsia ako vedomie, ze je koniec. Poloz si ale vcelku jednoduchu otazku - xces s nim takto zit do konca zivota? Podla mna nie. A podla mna si to ani nezasluzis.

duvi11
autor
1. nov 2014

@kofoluska nie takto nie ale chcem vsetko preto urobit aby bolo dobre deti su este male 3 a 6 neviem ako sa k tomu postavia a potom nieje to jednoduche hypoteka a vsetko to nieje len tak a ked som sa spýtala ako to myslí nevedel ani sam

mirkava
1. nov 2014

@duvi11 viem že to je to ťažké... držím palce nech to dobre dopadne... ja len nechápem takýchto mužov a dosť ma to rozčuľuje...

duvi11
autor
1. nov 2014

@mirkava ved toto uz ani ja ho nechapem a mrzi ma to velmi 😒

kofoluska
1. nov 2014

@duvi11 Ja myslim, ze robis vsetko, co je v Tvojich silach. On sa nesnazi. A treba ho nakopnut, aby pochopil, co moze stratit. Ak aj nebude odozva z jeho strany, nemusis sa s nim hned rozvadzat. Ale budes vediet na com si. Akoze - je to len moj nazor, samozrejme Ta do nicoho nemozem nutit. Nie je to jednoducha situacia a neexistuje k nej ani jednoduche riesenie. Bohuzial. ☹

duvi11
autor
1. nov 2014

@kofoluska ale skusim zato nic nedam a zacnem hned zajtra uz teraz ma sleduje co tolko pisem zvedavost ho zoziera asi

lukasaema
1. nov 2014

@mamulka211 to je moja tema.

kofoluska
1. nov 2014

@duvi11 Mozno budes nakoniec este prijemne prekvapena. Ako - uprimne Ti drzim palec.

monk1
1. nov 2014

to co je nieco vo vzduchu, ja mam doma to iste - som zalozia temu pred tebou

duvi11
autor
1. nov 2014

@kofoluska dakujem a kiez by si mala pravdu urobim preto vsetko.

lukasaema
1. nov 2014

@duvi11 som na tom podobne, asi je nieco vo vzduchu z coho nasim manzelom preskakuje, dnes si druha s tymto problemom co som tu nasla.

monk1
1. nov 2014

@duvi11
@lukasaema baby dam vam vediet ako dopadla poradna u nas a prajem pevne nervy na toto vsetko

duvi11
autor
1. nov 2014

@lukasaema u vas aka situacia??

jana497
2. nov 2014

moj pripad-dusi sa,ubija ho stereotyp atd -mal pol roka frajerku

duvi11
autor
2. nov 2014

@jana497 moj nema frajerku on je zas taky ak by mal povie nevie klamat ale to iste ubija ho stereotyp no zatala som sa a teda zmenim sa a nech sa trapi co sa deje no vecer sa ma spýtal ci chcem masaz tak som pristala aj ked viem ze dnes to mozno bude to iste ale hadam sa pomaly casom prelomia lady uvidime skusila si sa aj ty zmenit ??prepac ze tykam bola by som rada ak by sme dalej boli v kontakte a navzajom si pomahaly niesi na fb???

kikush1811
2. nov 2014

Baby, a hlavne zakladatelka. Preco kazda hned idete na chlapa s tym, ze sa budete VY snazit? Starate sa o nich, milujete ich, date im deti, nahanate sa aby bolo vsetko tip top a ich ubija jednotvarnost vztahu? Ako viac by ste sa chceli snazit? Robite pre nich viac ako maximum. Aby ste si nemysleli, ze neviem o com pisem, tak mam mesiac pred porodom a ostala som sama. A preco? Dusu by som dala za toho cloveka, sebe som si upierala aby on mal to najlepsie ale nestacilo to ocividne. Niekomu davate zo seba to najlepsie a jeho to prestane bavit? To uz kde sme.
Moj mi povedal " aj tak viem, ze by si ma nikdy neopustila" . V preklade to znamena asi tolko, ze on sa moze spravat jak hovado a ja budem tisko pri nom sediet. Baby, este v ten vecer ako mi to povedal som ho poprosila aby odisiel. Neni to lahke a ani nebude ale skratka ja ( a vy tiez ) si taketo chovanie nezasluzime.

evittam
2. nov 2014

@kikush1811 Presne tak, lepšie by som to nenapísala. Ak sa mu nepáči nech ide, prečo by som sa ja mala ubíjať.....

kikush1811
2. nov 2014

@evittam este ma napadlo, ze ci by si to teda nechceli vymenit 😀 Chlapi by nam obriadili domacnost, deti a my by sme si z prace prisli iba na hotove 😀 Pripadne by sme po robotke skocili este na jedno 😝