Mám kúpiť darček maminmu novému priateľovi?

kili
20. dec 2008

Prosím vás, poradte. Moji rodičia sú už asi 2r rozvedení a moja mama má už dosť dlho nejakého priateľa, možno aj skôr ako bol rozvod, to fakt netuším. ale predstavila nám ho až tento rok, aj keď sme o ňom už vedeli. On nám už všeličo dával, čo mal z roboty, a furt je taký "milý", trošku sa mi to až protivý, je to také prehnané, no však si viete predstaviť, sa asi moc snaží. No asi aj on nám niečo kúpi, deťom určite. MM tvrdí, že mu mám kúpiť tiež darček, ale mne to príde divné 😕 . Tak mám či nemám?

bambusko
21. dec 2008

kili, ved prave. by gulal ocami, ze si prenho nieco spravila - mozno 😕 vies, ked ti on pripada vtierka, by si sa votrela ty 😝

kili
autor
21. dec 2008

no sa na to moc necítim 😝 😀

marse
21. dec 2008

ja by som dala mame a priatelovi spolocny dar... 🙂

kili
autor
21. dec 2008

mame dávame odtačky rúk a nôh malích, takže to by mu bolo na veľké... a tiež spoločný dar, keď ani nebývajú spolu nie je moc možný.

marse
21. dec 2008

aha, tak potom spolocny dar sa zamieta 😀

tiez som za nejake vino, alebo knihu podla jeho vkusu, podla toho co ma rad,....alebo nieco neutralne...encyklopedie, nieco o Slovensku...knihou nic nepokazis si myslim 😉 😉

kili
autor
21. dec 2008

niečo o slvensku nám dáva on, má to z roboty 😀
ale už som rozhodnutá, víno al. kozmetika, čo mi brnkne skôr do nosu

libka1
21. dec 2008

Tak potom hlasuje za víno 😀

mikalove
21. dec 2008

aj ja by som niečo kupila,cítila by som sa trápne keby mi niečo dal a ja by som pre neho nič nemala a vínom nič nepokazíš,to je dobry nápad.

kili
autor
21. dec 2008

mikalove, no ja sa budem cítiť trápne tak či tak 😀

mukky
30. dec 2008

kupila si niecokili ahoj,no ako to dopadlo...kupila si nieco

libka1
30. dec 2008

Aj mna to zaujíma 😅

renka9
30. dec 2008

no kili, halooo, ako to dopadlo ? 😕

kili
autor
30. dec 2008

aj ma napadlo, že napíšem, ale akosi sa mi nechcelo 😀
ale keď sa teda pýtate. takže kúpila som flašu vína, teda vybral ju MM. Išla som k mame 24 zaniesť darčeky a dala aj tú flašu, on tam nebol, asi bol z vlastnou rodinou, nič o ňom neviem, viem že má deti ale ani neviem, ako staré. No a potom sme tam 26 boli na obede a vtedy tam už bol. on nám dal darčeky, každému tú ístú knihu, niaký cestovateľký sprievodca po slovenksu, čo má on z roboty. No fakt sranda, a za čo máme cestovať??? 😀 Keď už budeme mať peniaze, tak tie hotely už ani existovať nebudú 😀 . No nevadí, tak mi mama strčila pod nos tú flašu, že mu ju mám dať, nejak som to odfrflala, tak ju dala sama 😀
no trapas jak hrom, ale čo už

renka9
30. dec 2008

no tak on sa moc akoze neposnazil,...hodil vam,co mal zadara, naozaj veeeelmi prakticky darcek pre vas 😀
no to si sa mala tusim na to vino vykaslat, na buduce budes mudrejsia 😉

kili
autor
30. dec 2008

no na budúce to už bude fakt blbé nedať nič, keď už som raz dala

renka9
30. dec 2008

ved uvidis ako sa to za ten rok vyvrbi

bambusko
30. dec 2008

kili, aspon tu flasu otvoril a ponukol? skupan jeden 😖

mukky
30. dec 2008

ahoj aj mna by zaujimalo ako on zareagovalna tu flasu od teba,co povedal a ci ju chcel otvorit...ok,kazdz nema peniaye na darceky,mozno ani on nemal,ale kazdemu to iste???? 😖 ,to je blbe,tak aspon nejake pera mal dat niekomu na obmenu 😀

libka1
31. dec 2008

😅

kili
autor
31. dec 2008

bambu, nieee 😀

roasha
31. dec 2008

kili,to ste dostali ako v "pelíšky",co mali toho otca vojaka z povolania,a on im daval na jeziska to co "nafasoval" v robote... 😀

blau
31. dec 2008

roasha 😀 😀 😀 sa tu bavim, hned by som si to pozrela.