Mám kúpiť darček maminmu novému priateľovi?

kili
20. dec 2008

Prosím vás, poradte. Moji rodičia sú už asi 2r rozvedení a moja mama má už dosť dlho nejakého priateľa, možno aj skôr ako bol rozvod, to fakt netuším. ale predstavila nám ho až tento rok, aj keď sme o ňom už vedeli. On nám už všeličo dával, čo mal z roboty, a furt je taký "milý", trošku sa mi to až protivý, je to také prehnané, no však si viete predstaviť, sa asi moc snaží. No asi aj on nám niečo kúpi, deťom určite. MM tvrdí, že mu mám kúpiť tiež darček, ale mne to príde divné 😕 . Tak mám či nemám?

renka9
20. dec 2008

podla mna asi ano.ved to nemusi byt drahy dar,len nejaka malickost.neviem ci bude travit vianoce s tvojou mamou,ked ano,bude to blbe,ze mame das darcek a jemu nie...

krtko.
20. dec 2008

ja si myslim ze by si mohla aspon nejaku malickost 😉

renka9
20. dec 2008

krtko ani ty nespis???

kili
autor
20. dec 2008

je mi jasné, že nie drahé, ani nemám z čoho. a neviem, či budú tráviť vianoce spolu, to fakt netuším a mami sa mi pýtať nechce. A u nás to bude asi tak, že moja mama príde, dá darčeky, my dáme darčeky a každý si ich dá u seba pod stromček, takže ho ani neuvidí, možno až 27meho, keď prídeme na obed.

kili
autor
20. dec 2008

ako som písala, je mi jasné, že maličkosť, ale či práve to nebude trápne, že vôbec niečo dávam, keď je v podstate cudzí človek, som ho videla párkrát.

renka9
20. dec 2008

kazdopadne kúp,zo slusnosti,ked je taky milý. 😉

krtko.
20. dec 2008

podla mna to vobec nebude trapne 😉 aj ked si ho videla parkrat

etuska
20. dec 2008

aj ja by som kupila nejaku malickost 😔

kili
autor
20. dec 2008

no on je práveže tak vtieravo milý 😝 neviem, čo si mám o ňom myslieť, už to vážne preháňa, stále niečo ponúka, aj keď teda beriem, že u mojej mamy som doma hádam viac ako on, a nedá sa vôbec odbiť, že nie ďakujem, tak furt dokola, no príííšerné

renka9
20. dec 2008

to si viem predstavit,moja babka je taka ze stale dookola,ale to je uz starsi clovek/83/,tak to treba chapat,zatnut zuby,mam ju rada,ved je moja babka.ale on,cudzi clovek,islo by to aj mne poriadne na nervy. 😝

krtko.
20. dec 2008

ja takych ludi nemusim 😖 mne pripadaju falosny 😝
lebo podla mna nikto nemoze byt tak strasne mily 😉

kili
autor
20. dec 2008

presne, príde mi taký valošný, preto sa mi protivý mu niečo kupovať.

etuska
21. dec 2008

hmm,mozno sa len velmi snazi.... 😕 ak sa ti fakt zda falosny,tak ziadny darcek nekupuj 🤐

zuzka111111
21. dec 2008

kili a mamke si co kupila ??? Lebo by si to mohla vyriesit ako spolocny darcek a mas vybavene ... alebo nejaky kozm balicek a mamka bude rada ze si si spomenula aj na neho a cenovo ta to nezbije 😝

nobody
21. dec 2008

zuzi, jaktože nespíš? V takovou noční hodinu

kacenqa
21. dec 2008

kili a co keby si sa na to opytala mamy? ci myslis, ze by ti nevedela povedat objektivne?

listicka77
21. dec 2008

kili, jak to tak popisuješ, tak mám pocit, že spíš snad ani ne... 😉

jankando
21. dec 2008

Ja si myslim, ze i ked je vtieravo mily, zasluzi si aspon nejaku malickost..
ved ked aj on vam uz nieco dava..
no a moja mamka sice priatela nema, ale ak by mala, tak by som mu kupila darek...ved mne zalezi na jej stasti, a ak je s nim stastna...tak preco neurobit mamci radost a spomenut si i na jeho mileho. 😉 tak ako pisala vyssie zuzka111111...ver mi , ze mamcu by si tym len potesila... 😉
tot moj nazor

libka1
21. dec 2008

Ten spolocny darcek je dobry napad... asi by som sa hanbila nic nedat... alebo kniha... 😅

nanyka
21. dec 2008

ja by som to brala tak, že jednoducho patrí k mojej mamke a určite by som mu niečo kúpila..
aký je, taký je, mama si ho vybrala, je s ním šťastná.. 😉
a možno je taký prehnane milý, lebo sa chce zapáčiť a chudák nevie, ako na to..je ťažké si v jeho pozícii hľadať cestu k už dospelým deťom ...

roasha
21. dec 2008

kili.mozno staci nejaka kozmetika,a uvidis ci da nieco on vam,pokial nie-vyuzije manzel. 😉

nevesta
21. dec 2008

Kili, ja kupujem priatelovi mojej mamy kazdy rok hrube ponozky... 😉 On sa tvari, ze sa tesi a ja nemusim nic vymyslat 😉 😀

dadulka19
21. dec 2008

kili,myslím,že nejakú pozornosť by si mala kúpiť,poteší sa určite hocičomu 😉 ,keď ako píšeš,sa snaží.Uvedomuje si,akú rolu hrá vo vašej rodine a asi chce,aby ste ho mali aj trošku radi 🙂

bambusko
21. dec 2008

kili, kupit nie, nieco mu uhackuj alebo usi 😉 napr. malu kapsicku so zatahovanim na snurku na euromince, si sikulka, to zvladnes 🙂 a potom este len uvidis podla reakcie, ci je vtieravy 😀

darina77
21. dec 2008

Kili, ja by som nejakú drobnosť určite kúpila. Už je s tvojou mamou zopár rokov tak určite s ňou ešte bude aj po ďalšie vianoce a vôbec bude súčasťou vášho života. Ja tiež niektorým ľudom kupujem darčeky len zo slušnosti / moja švagriná/, jednoducho kúpim kozmetický balíček v tescu a ďalej toho človeka neriešim.

mumumu
21. dec 2008

Kili, něco jako láhev vína bych mu dala🙂

janinah
21. dec 2008

určite kúp,on sa snaží sa k vám priblížiť,aj ked tebe to pripadá ako vtieravosť,tak to neodmietaj 🙂

kackark
21. dec 2008

Kili: já bych nějakou malou pozornost koupila 😵

ingulka
21. dec 2008

priklanam sa k flasi vina.. tou nic nepokazis a mozte to vypit spolocne ;)

kili
autor
21. dec 2008

som sa sem dostala až teraz.
moc dík za reakcie 🙂 . Tak ja teda niečo kúpim, buď tú flašu al. kozm. balík.
bambu, samovýrobu si cením viac, tú nedám 😀
ono je aj problém v tom, že ja ani moc neviem, aký vťah spolu majú, my sa o takých veciach nebavíme. Viem, že keď ideme k mame na obed, tak niekedy tam je a niekedy zas nie. A keď sme boli spolu sa kúpať, tak tiež prišiel, ale ináč o ňom nič neviem, tak preto mi to príde také divné. Keby som vedela, že spolu fakt sú, tak by mi to asi tak divné nebolo. Ale my sa z mamou o takýchto veciach nebavíme, takže sa ani spýtať nemôžem.