Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

sonnya
7. nov 2008

baby mame novu stranu 😎

bystricanka
7. nov 2008

sonnya...sme proste skvelé...ukecané baby 😀

elise
7. nov 2008

malý sa varuje tak že manžel pracuje na smeny a nikedy mu vychádza voľno cez týžden (robí 12 hodinové smeny od 6-18 a od 18-6 dva dni celý deň a dva dni nočná) a ked mu vyjde smena cez týžden tak ide kamoške čo je na neplatenej materskej.

sonnya
7. nov 2008

tak to teda sme 😀
ale boli casy ked tu bolo mrtvo, takze som rada, ze sa to tu predsa len rozbehlo 😉

sonnya
7. nov 2008

elise tak to mate dobre zorganizovane 😉

ada32
7. nov 2008

ja mam partnera starsieho o 13 rokov a mame sa velmi radi.mame babo a nikoho mladsieho uz by som ani nechcela.
toboz nie mladsieho odo mna.ani neviem o com by som sa s nim bavila.nie je to pre mna ono.

u mna je to mozno o to komplikovanejsie som ako gulomet a som dost diva osobnost.s mladymi chalanmi mam proste pocit ze som pre nich prilis silna.tento moj ma aspon neutralizuje.skludnila som sa pri nom a mam sa o koho opriet ked potrebujem 😉

sonnya
7. nov 2008

ahoj ada32
mate pekneho synceka 😉

bystricanka
7. nov 2008

sonnya..kuk IP. 😉

sonnya
7. nov 2008

dakujem a uz mas aj ty 😉

sonnya
7. nov 2008

dnes nemam v praci sefa tak mam trocha volnejsie 😎 ale nikomu ani muk 🤐

sonnya
7. nov 2008

a ako sa ma Matusko? este ti spinka?

sonnya
7. nov 2008

Babenky prajem Vam prijemny vikend 😉

bystricanka
9. nov 2008

sonnya...takto neskoro ti odpovedám, ale cestovala som do BB, tak som nemala čas. Inak tu na strednom slovensku je riadna kosisko 🙄
matúško sa ma fajn. Je zdravý(klop,klop)... 🙂
aký ste malí víkend?? 😨

denny008
9. nov 2008

Mila Adriana27. Mam 30 rokov, manzel je o 18 rokov starsi. Dcerka ma 7 rokov a spolu sme uz 10 rokov. Poviem Ti, ze nelutujem svoje rozhodnutie. Co bude o 10,15,20..... rokov neriesim. Je to tak a bude aj nadalej-v dobrom aj zlom..... Mame krasny vztah a nevymenila by som ho za nic... Myslim si, ze starsi partner Ti poskytne viac istoty, bezpecia a svojimi zivotnymi skusenostami Ti bude napomocny /aspon v nasom pripade je to tak/. Prajem Ti, aby si svoje rozhodnutie /nech uz bude akekolvek/ nelutovala..🙂 🙂 🙂

sonnya
10. nov 2008

Pekne dobre ranko a tiez den prajem vsetkym Vam 😉
bystricanka - tak si to pekne uzite v BB
Vikend sme mali fajn 😉 uz sa mi pomaly blizi skuska na VS tak som sa musela trocha aj ucit, ale vcera sme si oddychli a vychutnavali si posledny den vikendu 🙂

sonnya
11. nov 2008

sa nam to tu opat trocha zastavilo, ale verim, ze coskoro sa to tu opat rozbehne 😉
Pekný deň a pisssttteee

bystricanka
11. nov 2008

sonnya...dík. Hádam si užijem ten pobyt v BB. Aspon si oddýchnem a nemusím vyvárať 😝

katuska26
11. nov 2008

Ahojte baby, tak trošku sme mali absenciu, sme choré,no skorej Viktorka, má streptokoka v nošteku, tak ho liečime 😖 Ináč sa máme fajn, počasie vôbec nepripomína že dnes je Martina, no aspoň u nás nie 😅
bystričnka,ináč aj my sme z BB 🙂 😉 zo Sásovej.

luminkasp
11. nov 2008

Ahojte, tak u nas je stale pekne 😀

Sme zdrave a ja sa prave motkam po nete a hladam info pre muzika 😀

sonnya
12. nov 2008

Tak to ti to pocasie luminkasp v tichosti zavidime 🙂
A pekny den prajem vsetkym babenkam 😉 a samozrejme aj ich detickam

luminkasp
12. nov 2008

sonnya ja vam budem na vianoce zavidiet sneh 😎

kessina
12. nov 2008

ahojte babulky 🙂
tak my sme uz opat doma, dovolenka bola az prekvapivo dobra a cela rodina prijala priatela tak ako sa ma 😕
Az to bolo vsetko prilis podozrive. Este som vsetko necitala, co ste tu popisali, ale nejak je tu toho viac 😀
Inac pocasie je u nas tiez nic moc, prilis teplo na november. Snehu tu uz bolo, takmer meter a vsetko sa roztopilo, neuveritelne. To mam teraz pocit, ze je tu jar a nie zima. Ale do decembra pride hadam poriadna zima 😵 Tak pekny vecer vsetkym

sonnya
13. nov 2008

ahoj kessina tak to je super, ze tvoja rodina tak dobre priajala tvojho priatela, bodaj by to bolo aj u nas tak, ale to nie je... Bola som na vsech svatych doma a nasi o tomto radsej mlcali ako keby stale dufali ze sa to vrati spat... ale to sa nevrati! Ja som stastna ze mam mojho priatela a chcem s nim prezit zvysok zivota...

kessina
13. nov 2008

ahoj sonnya,
no viem si to celkom predstavit, my mame taku situaciu tu, co sa jeho rodiny tyka. Ale neboj, urcite sa to casom vyriesi a ak nie, tka to asi naozaj ma byt tak 😕 Ved uvidis. A bola si doma sama alebo s nim? Neviem, nejako mi to z toho vychadza, ze sama, ale neviem. A co teda ako byvanie, ako pokracujete? Vsetko v poriadku? Ja som tu este stale ziadne fotky nehodila, ale snad casom 😅
Inac pridam tam potom aj fotky havinka, je to ako nase babo 😀 Je ozaj nadherny 😵

sonnya
13. nov 2008

ahoj kessina
ano bola som doma sama a tuto nedelu idem tiez - starka ma 80rokov. Tak kedze tam bude aj krsna tak sa pripravujem, ze budu do mna hucat...ale ak zacnu s tym ci som si to nerozmyslela tak im poviem ako to je a nech sa s tym zmieria lebo my chceme byt naozaj spolu.
posielam ti IP 😉

kessina
13. nov 2008

precitane, napisane 🙂
a rodicia ho poznaju? Teda ci sa uz stretli. Ja si neviem predstavit, ze by som bola teraz na dovolenke sama, bez priatela. Mozno preto to nasi tak dobre prijali, lebo vedeli, ze bez neho nepridem, neviem. No zasa u nas je rozdiel aj dialka a to, ze nasi ma vidia dvakrat do roka, tak si to asi vazia 😕
Myslim, ze tvoja rodina by mala hlavne pochopit, ze ty si stastna a uz len kvoli tomu stat pri tebe, no nie vzdy je to tak ako by malo 😕

sonnya
13. nov 2008

No uz ho videli - boli sme spolu my dvaja na svadbe mojej birmovnej mamy - a v kostole boli pozriet aj nasi. S ocinom sa dokonca aj nie umyselne stretol sam zoci do oci a ocino mu dal prednasku a to bolo vsetko... Nejako nemaju zaujem ho spoznat... ale verim ze sa to casom da do poriadku a aspon ho budu akceptovat...

sonnya
13. nov 2008

kessina a nejdeme prehodit tuto nasu stranku na novu stranu?? 😎
kto bude prvy na novej strane?

kessina
13. nov 2008

tak aspon ho poznaju (teda vedia ako vyzera a tak, niezeby to bolo nejak zvlast dolezite, tazko povedat). Podla toho, co pises, si ale myslim, ze vazny rozhovor s rodicmi by si mala urobit ty, ak sa tak este nestalo. Zalezi ale zasa na tom, aky mate s rodicmi vztah, tazko je radit. Ale ako pises, chce to len cas.
No neviem, ci to stihneme 🙂 musim ist s havinom von 😀 nerada by som mala mlacky v byte 🤐

sonnya
13. nov 2008

tak chodte pekne na prechadzku 😉 ja som v praci do tristvrte na styry takze uz sa mi to pomaly konci 🙂
A ten rozhovor s nasi to mas pravdu, ale ked oni su taka zvlastna povaha...stale si hudu to svoje... ale tak uz sa chystam na nedelu ze im dam jasne najavo ako to je a ako to aj bude...