Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dskjhfdlkdjhl
5. nov 2019

@uprimnazienka Co je introvertny extrovert?

komplikovana
5. nov 2019

Skus sa akceptovat taka aka si. Ja som tiez povazovana za milu ale tichu. Nie som kecaci typ, skor ten pocuvaci. Ale mne to nevadi a nevadi to ani mojmu partnerovy, ten je ukecany az az. Ak ti to predsa len prekaza, na nete je kopec info o tom ako viest konverzaciu. Ako sa zapajat do rozhovorov. Ale zbytocne nic nesil a nesnaz sa byt za kazdu cenu vtipna. Ak chces spoznat jeho kamosov s frajerkami, klad im otazky. Co ich zaujima, co ich bavi atd. tak sa dozvies viac.

uprimnazienka
autor
5. nov 2019

@dskjhfdlkdjhl hmm nieco take medzi..

panelacikova
5. nov 2019

@uprimnazienka no... Ja som niečo podobné a žijem s tým už vyše 40 rokov 😀 Ak ťa priateľ úprimne miluje, pomôže ti prekonať ten strach, obavy, možno akýsi druh hanby...? Mne tieto veci pomohol odstrániť súčasný manžel, ktorý ma dokonale dostal do kruhu svojich známych a je dokonca na mňa hrdý, ako s nimi uvoľnene a v pohode komunikujem. A ver mi, bola som úplne rovnaká ako ty 🙂 Ak ťa miluje, jeho prítomnosť a verím že príjemné a vhodné reakcie ti pomôžu prekonať momentálne obavy 🙂

dskjhfdlkdjhl
5. nov 2019

@uprimnazienka mas zo seba nejaky komplex? Citis sa v niecom menejcenna? Lebo evidentne si neveris a z toho mas tie problemy. Musis to brat tak, ze nikto nie je dokonaly a normalny clovek Ta zoberie taku, aka si, nebude zamerne cakat, kedy sa potknes, aby Ti este viac podrazil nohy (toto je myslene obrazne). Ked si toto uvedomis, tak sa Ti bude lepsie dychat.

puklica13
5. nov 2019

@dskjhfdlkdjhl to je oxymoron 🤦‍♀️

zuzzinka
5. nov 2019

A preco ti vadi byt "ticha"? ved to nie je zle. Radsej byt ticha ako drza a radsej byt ticha lebo ticha som, nie byt "hlucna" lebo niekto iny chce. Chapes? Ak chces a mas o com rozpravat, rozpravaj, ale ako hucat blbe reci, len aby si hucala, tiez nie je vyhra. Inak som podobna ako ty, mozno este vacsi introvert, ale ak treba ozvem sa. Tiez si myslia, ze som ticha, az ma spoznaju, tak menia nazor. Ale mne je to jedno. Ved tu nie si, aby si niekomu nieco dokazovala. Partner ta pozna a este ta len spozna. Neries to a skus sa uvolnit a uvidis kam to pojde.

luccija
5. nov 2019

@uprimnazienka nemas problem, ze si introvert, ale chces sa pacit a zaposobit je pre teba dolezity nazor druhych.Chces byt prijata🙂Vacsinou si to tahame z detstva nespraval sa yak k tebe niekto z rodicov?ze si fajn iba, ak si dobra ziacka, poslusne dieta

zuzudrnda
5. nov 2019

Bola som velmi podobna. Zalezalo mi,ako sa ludia so mnou citia,co si myslia a bola som z toho v krci. Divna sebakontrola a dnes po xy rokoch viem,ze zbytocna. Vacsina ludi sa totiz boji rovnako ako ty,len to lepsie kryju 😉. Rovnako trpia neistotami,sebakritikou a pod. Riesenie: uz z textu si rozumna,citliva a vnimava,to je velke +,pre kt.s tebou priatel isto je. Ukecanost je vo vasom veku prirodzena,mne osobne imponuju ludia schopni pocuvat,zaujimat sa,klast otazky a nebat sa pytat,ked ich nieco zaujme. Ti co vela kecaju a casto onicom,hovoria len to,co uz sami vedia. Byt mily a vnimavy,aj ked tichy,je stale fajn,tajomna a pekna kombinacia. Uzivaj si pekny vek,vztah aj Silvester a netrap sa zbytocnymi sebadestruktivnymi myslienkami. Nie je dovod. Si uplne oka 🙂

0silvia0
5. nov 2019

@uprimnazienka hlavne sa veľmi nesnaž, tá násilná snaha zapadnúť je veľmi okatá a pôsobí to trápne. Ty si taká, aká si a ty NEMUSÍŠ byť taká ako ostatní. NEMUSÍŠ tliachať o somarinách len aby reč nestála. NEMUSÍŠ sa nasilu smiať, aby si ostatným ukázala, že áno, ste všetci strašne vtipní a ja chcem byť nutne vaša kamoška! Nič NEMUSÍŠ, buď prirodzená, ak si plachá, buď plachá, ak si hanblivá, buď hanblivá, ak si potrebuješ na ľudí zvyknúť, tak si na nich zvykaj koľko potrebuješ. Hlavne buď úprimná, nehraj sa na niekoho kto nie si a bude to ok! Ja osobne mám radšej tichších pokojnejších ľudí ako hlučné tlčhuby, nemôžu byť všetci rovnakí.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli