Mám si dať zmenšiť prsníky keď som ešte nerodila?

duska1122
22. sep 2009

ahojte, ja sa v poslednom case nad tym dost zamyslam. aj so zdravotnych dovodov aj estetickych. uz som skusala aj chudnut ale napriek tomu ze vsetko ostatne mi schudlo tak prave prsia ostali rovnake. som sa len tak informacne pytala dr a povedal ze v mojom veku je lepsie najprv odrodit lebo by cela operacia vysla navnivoc. ste tu niektore ktore o tom uvazujete, alebo ste si dali urobit,?

duska1122
autor
22. sep 2009

aha tak som to zle pochopila, ale si ma vystrasila.

cessy
22. sep 2009

angyalok a ako ti teraz vyzeraju jazvy???nie su moc viditelne, po druhom zasivani??? 😕

angyalok
22. sep 2009

Samozrejme ze je to vydno az moc,mne museli aj bradavky rezat 😖

cessy
22. sep 2009

myslim ze bradavky dost casto upravuju pri zmensovani.

tiez si stratila citlivost ako pisu dievcata???

cessy
22. sep 2009

dost casto nazeram na tuto stranku....poznate??

http://www.omlazeni.cz/forum-plasticke-operace-...

angyalok
22. sep 2009

Urcite ano a ked je premenlive pocasie vonku tak o tom ani pisat nebudem ako ma to boli,niekedy si ani podprsenku nemozem dat a ked som doma to uz vobec na sebe neznesiem.

cessy
22. sep 2009

angy to si ani predstavit neviem, ja ma jednu 10cm jazvu na nohe a ked je zmena pocasia tak ma riadne boli, neviem si ani predstavit tvoju bolest 😒

angyalok
22. sep 2009

Neviem si ani predstavit ze co budem robit ked budem mat niekedy babatko,ci to dieta vobec budem moct niekedy kojit 😒

cessy
22. sep 2009

ale myslim ze hej, ved hadam ti neporusili mliecne zlazi.

inak ja uz kojim 13 mesiacov a obavam sa toho ako budu vyzerat po ukonceny dojcenia 🙄

angyalok
22. sep 2009

cessy vsak plasticky chirurgovia existuju 😀
Inac premna to bolo najhorsie zo vsetkeho ked zacala sestricka kricat moje meno aby som sa pripravila uz namna cakaju na sale,no boze moj-revala som ako male dieta,vsak ale mne to nebolo jedno musim sa priznat velmi som sa bala ze ako to dopadne ci sa este zobudim 🙂
A najhorsie bolo ked som uz lezala na sale a lekari pocuvali Fun radio a vtedy si niekto prial pesnicku od Martina Kelecsenyiho-Musim uz ist no skoro ma tam porazilo.

cessy
22. sep 2009

jejda to teda muselo byt ☹ ,

mne ked odtranovali znamienka, tak som si dokonca hudbu mohla vybrat 😀

cessy
22. sep 2009

a ze 7 hodin ta operovali??fuha to je veru dost 😕

angyalok
22. sep 2009

No vidis ako Ti je dobre 😀
Ale ja by som uz druhy krat urcite neisla
Lekar ked ma uvidel na druhy den po plastike skoro skolaboval,nic ma nebolelo,normalne som hore dole sama pobehavala na izbe aj na chodbe co by som nemala,ine baby tam umierali od bolesti a ja cela vysmievana.
A ani na ten bolest nezabudnem ked mi daval lekar von z prsnikoch hadicky cela som bola spotena ale fakt to bola iba sekunda 😀 Inac po plastike ma pustili domov po 3 dnoch.

angyalok
22. sep 2009

Mame den pred operaciou povedali ze to bude trvat najviac 3 hodinky no trvalo to naozaj 7 hodin.

cessy
22. sep 2009

vazne by si uz neisla???koli tej bolesti???

asi sa to neako skomplikovalo, ked 7 hodin....alebo preco??

angyalok
22. sep 2009

Ano mali tam nejake komplikacie
Preco by som tam neisla?Ani nie koli bolesti ale vela som musela trpiet to mi mozes verit skoro 4 mesiace som musela iba na chrbte lezat,ani som sa nemohla normalne sprchovat,cely den aj noc som musela mat na sebe tu podprsenku a to bolo zle ze bolo leto,potom aj vlasy mi musela mama umyvat,a aj to je pravda ze ano mam tie prsia mensie ale chrbtica ma stale velmi boli.Ja som sa bolesti ani nebala,povedala som ze ak sa zobudim a budem zit tak ziadna bolest ma nebute trapit a naozaj takto aj bolo,nehovorim ze ma to nebolelo ale samozrejme ze ano ale nedavala som to nikomu najavo.Vsak ako som uz pred tym pisala ze doktory boli zomna cely hotovy ze ine baby sa trapia potrebuju infizie a ja nic ja som hned skoro rano sama isla aj na wc.
A vies ked mi doktor po pol roku povedal ze uz nepotrebujem tu podprsenku ktoru som musela nosit skoro som sa od stastia zblaznila,ako by som sa vtedy iba narodila,naozaj to bola premna velmi velka ulava.

marianka79
22. sep 2009

jéj a ja chcem zvačšit dajte mi niektorá trochu z nich

duska1122
autor
23. sep 2009

teda to neznie moc lakavo jaj keby sa ich dalo nejak inak zbavit napr tou dietov ale nie a nie

domulienka
23. sep 2009

http://www.zdravie.sk/sz/510/t205019/p1/Zmensen....
velmi dobra diskusia 😉 a dobre je aj ceske omlazeni,co dala link cessy 😉
ono je to asi individualne,aky je priebeh celej opky a liecenia.

domulienka
23. sep 2009

nechapem co to nejde otvorit
tak si skuste dat do googla zdravie.sk a najst temu -zmensenie prsnikov.Pisu tam baby ktore uz boli na opke,postrehy , rady

angyalok
23. sep 2009

duska ja som drzala predtym aj diety ale prsia som mala tak isto velke.Ja som nosila E podprsenku 😒

lindda
23. sep 2009

cafte uz aj ja som rozmyslala mam Fko a uz ma to tiez dost stve mala som tak D-E a teraz po malom mam Fka je to dost nosit tolko kil nastastie mi neovísajú ale aj tak 🙄

angyalok
23. sep 2009

ahoj lindda vies aj ja sa bojim ze ked budem mat dieta a budem kojit ake ich budem mat

duska1122
autor
23. sep 2009

no ved prave mne to dr hovoril ze mam pockat s operacio po dietati lebo cela operacia bude zbytocna. ja mam teraz d-e

angyalok
23. sep 2009

duska aj mne to povedala moja doktorka u nas ale v Ruzinove mi povedali ze aby som necakala,na to sa este pamatam ked som uz lezala na sale ze prisiel tam nejaky chirurg a povedal iba tolko tomu mojmu ze ci vie ze co robi 😕 a dodnes neviem preco mu nieco take povedal.
Asi aj koli tomu lebo neveril ze vie urobit nejaky zazrak zomna,den predtym ma aj normalne vyfotily vlastne moje prsia 😀 ale musim sa priznat naozaj som vyzerala strasne.

duska1122
autor
23. sep 2009

a po operacii aspom fizycky je to leprsie

dadulaa
23. sep 2009

Ahojte, čítam túto diskusiu od začiatku, lebo ma to veľmi zaujíma. Neviete mi poradiť, či sa dajú zmenšiť prsníky, keď mám v jednom 2 hrčky-fibroadenómy? Pýtala som sa už dokiho, no vraj to mám konzultovať s plastickým chirurgom, no ešte sa na opku nechystám, až po 2.dieťatku, ale určite by som ju raz chcela podstúpiť.

duska1122
autor
23. sep 2009

no ja sa trochu zacinam bat. po tom co som tu citala ale vazne ich chcem dat zmensit. tak musim mysliet pozitivne