Mám si dať zmenšiť prsníky keď som ešte nerodila?

duska1122
22. sep 2009

ahojte, ja sa v poslednom case nad tym dost zamyslam. aj so zdravotnych dovodov aj estetickych. uz som skusala aj chudnut ale napriek tomu ze vsetko ostatne mi schudlo tak prave prsia ostali rovnake. som sa len tak informacne pytala dr a povedal ze v mojom veku je lepsie najprv odrodit lebo by cela operacia vysla navnivoc. ste tu niektore ktore o tom uvazujete, alebo ste si dali urobit,?

ajja21
5. jún 2012

@habibi78 No to ano....ja som začala už aj premýšľať, že by som šla do tej BA, ale pre mňa to je daleko a to čo dam za to v BB, tak do BA by som to dohnala na cestovnom...

habibi78
5. jún 2012

@ajja21 ved ja preto idem z BA do BB....rozdiel je aj 600 eur v cene....to sa oplati ist radsej tam 😉

ajja21
5. jún 2012

@habibi78 No ale zmenšenie je lacnejšie v BA 🙂

habibi78
5. jún 2012

@ajja21 to fakt?? 😀

ajja21
5. jún 2012

@habibi78 No čo som tu čítala od dievčat, ktoré boli v BA, tak o polovicu ich to vyšlo menej 😉

habibi78
5. jún 2012

@ajja21 no ja som uz obtelefonovala a bola na konzultaciach vo viacerych centrach v BA, pri zvacsovani to tak nie je, implantaty su tu podstatne drahsie....aj ked, zalezi od toho, ak aznacka velkost a tvar....ale v nejakej nemocnici sa rezat nedam, len aby to bolo lacnejsie 😝

ajja21
5. jún 2012

@habibi78 To je pravda, ja pôjdem do tej BB, nebudem vymýšľať, no len ešte to chvíľku potrva 🙂 Ale strašne sa na to už teším....

habibi78
5. jún 2012

@ajja21 no ved ty mas MINIMALNE do januara cas aj na konzultaciu.... 🙂 ved sa objednaj uz teraz na zaciatok buduceho roka, lebo ked tam zavolas po porode, na konzultaciu ta objednaju koncom roka 😉

ajja21
5. jún 2012

@habibi78 No asi to tak aj spravím, lebo ak sú tam také čakacie doby, tak to by som sa teda načakala...aj ked švagrina ide k nemu v januári, a čakala iba niečo cez pol roka, no mala asi šťastie 🙂

habibi78
5. jún 2012

@ajja21 no nechcem ta zavadzat, mozno pri zmenseni su ine cakacie lehoty ako pri zvacseni.... ved cinkni,mozno niekto zrusi termin a pichne da do neho sestra....v kazdom pripade, neponahla ti to 😵
ale ked si to tak vezmem, ved aj ja idem na konzultaciu do pol roka....uz len samotny zakrok, no....to je horsie...

habibi78
5. jún 2012

@ajja21 svagrina ide zvacsovat alebo zmensovat?

ajja21
5. jún 2012

@habibi78 Zmenšovať 🙂 Ešte počkám a cinknem tam určite skôr 🙂

franzziska
13. júl 2012

@habibi78 a to treba takto dopredu vybavovat?? u nas v meste co viem je taka clinika co to robi..mozem ist vlastne do hociktorej,aj keby som to mala preplacane?? nie je tam nejake obmedzenie? ale zda sa mi dlho ze zavolas a daju termin az o rok, divne 😕 😕

janette4
13. júl 2012

@franzziska keď si budeš platiť sama,môžeš ísť hocikde,ale keď to chceš cez poisťovňu.tak len do štátneho zariadenia.neviem,ako je to s konzultáciami,ja som si k dr.len zavolala,kedy tam je,prišla som na vyšetrenie a termín mi dal pol roka.

franzziska
13. júl 2012

@janette4 a bola si v statnej?

janette4
13. júl 2012

@franzziska áno,bola som v BA v Ružinove.tiež som chcela ísť do súkromnej do NR,ale v poisťovni mi povedali,že môžem len do štátnej,čo najbližšie k môjmu bydlisku. 😒 ale bola som spokojná.

habibi78
13. júl 2012

@franzziska hej, mozu mi prsniky zvacsit na akejkolvek klinike aj ihned....ale kedze to chcem mat dobre a kvalitne urobene, radsej si pockam rok na termin u spickoveho lekara....

ruzi27
17. júl 2012

@franzziska a odkiaľ si?

lusinda24
10. okt 2012

@janette4 ahoj, ak som správne pochopila tak ty si bola na zmenšení prsníkov, chcela som sa spýtať či ti to celé hradila poisťovňa? a či to bolo kvôli zdravotným problémom, alebo estetickému hľadisku? ďakujem za info

janette4
10. okt 2012

@lusinda24 Ahoj.Kvôli zdravotným problémom s hrudnou chrbticou.Hradila to poisťovňa

vacica59
4. feb 2013

@janette4 Ahojky, kto ta operoval?? a kde??

janette4
4. feb 2013

@vacica59 v BA v Ružinovskej nemocnici,pán primár Košťál.

vacica59
4. feb 2013

@janette4 dakujem za odpoveď, momentálne si vyberám doktora. Tiež to budem mať cez ZP, a možem sa ešte spytať aky bol presny postup pri vybavovaní?? zatial mam odporučenie od neurologa a ortopeda.

tepka
31. mar 2013

@angyalok bože!!!!to je hnus ja som mala 4ky a teraz asi 5ky ak nie viac☹juj ale bojím sa operacie☹ale chcela by som 3-4 stačilo by mi to ....myslíte že ked dodojčím tak sa zmenšia?

dennisita
23. apr 2013

Ahojky, babenky idem na zmensenie 22.5 do BB , čítam vaše komentare , iba by som chcela vedieť či hneď po operácii ta bolesť bola znesitelna, viem ze kazdy clovek ma inu intezitu bolesti, ale toto by som chcela vediet, diky

rebeka1977
24. apr 2013

@ruzi27 ahoj ...sice ti odpovedam na stary prispevok, ale ja si kupujem Triumph minimizer, tiez mam velke prsia a tuzim po zmeneseni, ale musim najskor schudnut. No, al eco som chcela je, ti povedat, ze viem kde Triumph kupit zhruba za polovicnu cenu ako su v obchode - podotykam nove s visackou 🙂

gatmicka
20. okt 2013

Ahojte baby, tak dnes som bola na konzultacii v Ružinove u p. dr. Košťála, rovno mi dal termín na 2.3.2014 s tým že ak sa niečo uvolní tak mi da vedieť a bude to aj skor. Od ortopéda, ani ineho doktora už potvrdenie nechcel, ale tak vie, že to chcem cez poisťovnu mam union, neviete ako to je preplacaním s touto poisťouvňou? Momentálne mam 95H-I a dosť vyťahané, bez podprsenky ani smeti nemožem isť vyniesť ☹ a aj to zaleží na podprsenke a strihu už sa mi stalo že nesadli mi ani tieto veľkosti... Povedal mi že bolo by fajn ak by som čoto ešte schudla, po porode mi dosť ostalo ☹ tak snáď sa mi podarí aspoň niečo dať dole do marca. inak bol hrozne milý, tak už nech je marec a nech mám po tom