Mama, kde to je?

mokuska
20. jún 2008

aj vas sa deti a manzel kazdy den pytaju na veci,ktore su v domacnosti ze kde to maju,ako by ste boli informacna kancelaria a oni iba na navsteve.

monkula
20. jún 2008

informačná kancelária, upratovacia služba, banka, lekárka, to je maminka... 😀 😀

certica
20. jún 2008

no, u nas je to zaujimave... uvediem priklad: muz sa spyta maleho, co obedoval. a maly krici na mna: "mami, co som obedoval?" alebo otazka - kakal si dnes? a on: mami, kakal som dnes? 😅

certica
20. jún 2008

no aj MM, ked nieco nevie najst, automaticky na mna "zautoci", ze som mu to urcite vyhodila

monkula
20. jún 2008

😀 😀

katja78
20. jún 2008

chlapi majú zrejme menej trpezlivosti na hľadanie, hlavne vecí, ktoré nepatria do "chlapského sveta"
môj drahý tej trpezlivosti má trošku viac, ale to je asi na škodu - včera som ho poslala do kúpeľne, aby priniesol dezinfekciu pre malú, podrobne som vysvetlila ako to vyzerá a kde presne to je, za 2 minúty ju nenašiel ☹
tak sa radšej riadim pravidlom: čo stíhaš urobiť sama, nenechávaj na manžela 😀

ivka19
20. jún 2008

certica,presne ako hovoris....lebo ty len stale upratujes a upratujes urcite si to vyhodila 😀 a potom si to najde niekde vo vacku v riflach 😠 a otazky typu,kde mam ponozky,tricko nohavie...ako keby som menila kazdy den nabytok a izby prevracala hore nohami 😀 ale uz sa len smejem 😉

elbel
20. jún 2008

u nas je to same
pred rokom sme sa prestahovali do noveho domu a moj manzel dodnes presne nevie kde maju deti oblecenie aj ked vie kde je ich izba 😅 a to by sa dalo pokracovat....

ivka19
20. jún 2008

😀 😀 myslim si,ze to asi vacsina muzov 😒

karolinkafe
20. jún 2008

ja som v dome nieco ako gps 😀 ked nieco hlada, tak mu dam presny navod kde to najst 😅

jaduska
20. jún 2008

Manžel ani nie, ale staršia dcéra v kuse a už mi s tým niekedy riadne papá nerf 🤐

prasiatko30
20. jún 2008

u nas je to vzajomne - ale vacsinou sa pytam ja muza kde mi zase nieco zalozil 🙂