Mama má odpor k jedlu. Akého odborníka navštíviť?

marabout27
2. jún 2009

Ahojte. Mam problem s mojou mamou je po 50-tke a uz ma aj po prechode a stale chudne ma odpor do jedla.Prosim Vas keby ste mi poradili akeho lekara alebo odbornika mam hladat.Bojim sa o nu rapidne ide dole z vahov.Ak niekto viete poradte mi.Budem vdacna

jesika26
2. jún 2009

marabout27 - ja by som skúsila gastroenterológa a podla mna čím najskor 😖
Aj mna by mohlo také nechutenstvo raz za čas postihnut 😉

marabout27
autor
2. jún 2009

praveze na gastroenterologa bola a nic je nezistili aj niake krvne vysetrenia si dala robit a vsetko v poriadku. ja si to neviem vysvetlit...

bubba
2. jún 2009

to bude potom psychickeho charakteru.netrpi nejakymi depresiami?alebo nie je inak vazne chora?

andy.a
2. jún 2009

a endokrinologické problémy nemá ? Hlavne hyperfunkcia štítnej žľazy toto môže robiť 😒
ale tam sú aj iné príznaky 😔

marabout27
autor
3. jún 2009

to prave neviem ci neni niako inak chora....ale ako to zistit?

janinah
3. jún 2009

krvné vyš. kto jej robil? obvoďák? začnite interným vyšetrením,gynekol.,onkomarkery,endokrinologia....internista by ju mal poposielať kam treba

marabout27
autor
3. jún 2009

krvne vysetrnie jej robila obvodna.ale to je taka obvodna... .najlepsie by bolo niaky lekar v BA

sumienka2525
4. jún 2009

Ja som zacala mat nechutensvo az pol roka po porode a schudla som az na 43 kg tak mi museli pichať do zadku tusim B12to boli aby mi chutilo jest. Lebo som vyzerala strašne uz. Ale ani som negrcala ani nic len mi nechutilo jest. ........ Ja som to mozno mala aj z nervozity......Treba ist na vysetrena aby sa zistila pricina toho chudnutia

cuchre
4. jún 2009

preventivne skuste ceirne pivo, mojej segre to odporucil doktor.lebo zvysuje chut do jedla...a navstivit dokiho, mozno skus zmenit obvodaka

titkovamiriam
4. jún 2009

jednoznacne B vitamin

petrusk
4. jún 2009

mne pomaha hroznovy cukor, z casu na cas mam obdobie, ze mi nechuti, tak par dni jem hroznovy cukor a upravi sa to

jklm
4. jún 2009

prosiim synm ma silnuu anemiu prosiim poradte co v takom pripade sa bude robyyt ked sa mu to nezlepsiii.pojde s tym do nemocnice alebo kto vie uz bere kadejakee kvapky a nic.a mesko vobec nechce papat tak co s tyym.syn ma 22mesiacou.prosiim poradte niektoo.dik

sumienka2525
4. jún 2009

jklm: S anemiou nemam skusenosti, takze ti asi neporadim. Moze to byt aj dedicne aj zo stravy a tak. Je malo homoglobinu v krvi ci ako sa to vola. A nedostatok zeleza. Najlepsie je sa opytat odbornika cize lekarky. Na nechutenstvo mne pomohl injekcie B12. Skusala si pozerat na nete nejake fora, clanky a tak zaoberajuce sa anemiou?