Máme radi sladkosti🙂 Ako nemyslíte na sladké?

nataly7
18. mar 2009

mate radi sladke ja strasne nemohla by som bez toho zit keby to prestali vyrabat, uz by som mala prestat jest sladke potom len priberam ale ked odolavam potom mam vacsiu chut , ako nemyslite na sladke

cherries
18. mar 2009

Ahoj natyly , nijako kazdy den musim mat nieco sladke lebo inak by som asi neprezila jednoducho bez sladkosti nemam den 🙂

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anickaajanko
18. mar 2009

detto

mirka414
18. mar 2009

chutnali ste uz svajciarsku cokoladu?to je lepsie ako sex 😀 mnaaaaam.tiez som zavislaaaaa

miska001
18. mar 2009

bez čoko by asi ani den nebol dnom 😀 😀 😀

tasha8
18. mar 2009

no ja neviem ci je to porodom alebo co, dake hormony, ale posledne tri mesiace musim mat kazdy den daco sladke, inak je so mnou zle nedobre 😀

alon111
18. mar 2009

tak ja tiez som po porode zacala jest sladke hlavne kofilu tu keby som mohla jem ju na kila 😉

edita33
18. mar 2009

😉 prave som dojedla velku orieskovu nutinu,,.a zboznujem este perniky, 😅

monca301
18. mar 2009

Tak ja som zavislak na sladkom a hlavne na cokoladu. Aj teraz som dojedla bananky v cokolade. Normalne som nervozna ked ju nemam,ako fajciar ked nama cigaretu. 😠

martina46
18. mar 2009

no ja by som tiez zrala a zrala a zrala zrala.....
nic ma neodradi, ake je to nezdrave atd, proste sa neovladam a najviac mi chutia tie najmenej zdrave sladkosti.....

titkovamiriam
18. mar 2009

pridavam sa som maxi cokoladova-milujem horku matovu,mozartove gule a belgicke pralinky.inak vsetko co ma figaro a orion,ale napr.milku nemusim

zveron
18. mar 2009

baby mnaaaaaaaaaaaam
ja som priserny pazravec - a fakt tie najmenej zdrave sladkosti
pridavam sa do klubu

ale co! nemozem zas tak okato pred detmi, lebo vitaminy sa musia najprv, potom sladke, ach jaj.... 😝

elly111
18. mar 2009

aj ja sa pridávam, bez sladkého nemôžem byť, neviem sa toho zbaviť. Iba prvé tri mesiace tehu mi sladké nechutilo. Dnes už som zožrala jednu celú Milku, našťastie nič iné doma nie je. My nemôžme nič ani do zásoby kúpiť lebo sa neovládam 😅, ale budem to musieť nejako uťať lebo veď pred malým nebudem môcť vyžierať sladké 😲 🙄 🤐

mami.sk
18. mar 2009

ach jaj, mne sa ani neráta deň kd si nedám niečo sladké 😀
najradšej banánky v čokoláde, horalky - mňňňňam a perníky 😀
a najhoršie je to, že keď som sa spoznala s mojím manželom, tak on vôbec nejedával sladké a ja som ho to naučila 😀 😀 😀

anelehka
18. mar 2009

t 🙂 ak u nas doma ma sladke rad aj muz aj starsi syn a jasne,ze aj ja 🙂 nam by mohli nosit sladkosti na tatrovke aj kazdy den,vsetko padne za vlast 😉

cessy
18. mar 2009

ahojte, aj ja sa hlasim....ja mozem sladke na kila, juuj nieje nad taku dobru cokoladku..., ja nemusim ani jest, staci mi tycinka a som najedema.....to je ale zdrave..že 😒

tasha8
18. mar 2009

mami.sk to mi je dake povedome 😀 aj u nas tak, odkedy sme s MM tak mi vravi ze ako je so mnou tak zjedol tolko sladkeho za mesiac ako dovtedy za rok 😀

jarula25
18. mar 2009

jaaaaj tak ja mozem sladkeee mnamky stale 🙂 najradsej mam matove aero a bananiky v cokolade to je moje 🙂 ale aero matove som uz dlho nezohnala tak som zavisla na bananikoch 😀

julca80
18. mar 2009

poslusne hlasim, ze Ja a Sladke = 2v1 😀 Ja zase mozem keksicky, cokolada je az na druhom mieste 😅 Vacsinou neni dna bez sladkeho. 🙂 Priznavam sa, ze patrim k zavislakom na sladke. 😝 😀

eva7780
18. mar 2009

pridávam sa 🙂 ja čokoládu nemám rada,ale keksiky to áno,hlavne milu 🙂

hasleerka
18. mar 2009

baby ja by som pre čokoládu vraždila 😀 ... ja som tiež hrozný závislák, veru ste mi narobili chute, hned idem čosi vykutrať 🙂

monikka22
18. mar 2009

Ahojte tak toto je az hriesne dobra tema:D mnam iba chute narobite... ja vsetko co je coko... mnam

mikalove
18. mar 2009

ja aj mm sme zavisláci na sladkom,každy deň keksíky,čoko na 2 mieste a pečiem aj 4x do tyždňa,všetko zjeme 😀

m311293
18. mar 2009

já jsem divná, čokoládu samotnou moc nemusím, já spiš takové banány v čokoláde, Deli jakoukouliv krome guarany, Milenu, koko, margot. Ale vydržím bez nich i 2 týdny

zveron
19. mar 2009

fakt? dva tyzdne???
ta cosi!!!
ale deli - pistaciova - mnaaam 😲

nataly7
autor
19. mar 2009

ani nehovor deli mnam 😝 ja mam rada vsetky a teraz mi chutia tie kde su oriesky snickers a podobne ja by som nevidrzala bez sladkeho 2 tyzdne to sa mas m311293 aspon nepriberas ako ja

jarula25
19. mar 2009

bez sladkeho dva tyzdne???tak to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ved by som asiumrela kazdy den musi nieco byt aj teraz papam delinku vanilka a mandle..mnam 😝

kocurik16
19. mar 2009

všetci sme na sladké a jedno či čokoláda,zákusky alebo buchty na pare 😀

m311293
19. mar 2009

než čokoládu tak raději buchty na pare