Mamičky, ako dbáte o svoju krásu?

feriva
14. nov 2009

Zaujíma ma ako sa sa o seba staráte, čo robíte pre seba popri tom, že sa staráte o drobcov?

kristina25
14. nov 2009

A akeho mas velkeho drobca?

marianka79
14. nov 2009

ked bol malinký tak isto som sa starala ako ked som bola bezdetná a ešte k tomu som začala cvičit teraz je to tak isto nikdy som nevyšla von neupravená nenamalovaná

zuzka1.
14. nov 2009

tak isto, mzono aj viac ako pedtym 😉
nechty, vlasy, plet, oblecenie vsetko sa snazim mat upravene, zladene, moderne a podobne.

cas si najde kazda, ci ma jedno alebo 5 len musi byt aj chut 😉

erikasadek
14. nov 2009

zuzka, ja tu chut uz ani nemam pravdu ti poviem.. bolo to ine pred rokmi.. 😉 ☹

mywiel
14. nov 2009

Kadernicka kazdé dve mesiace, epilaciu si robim sama, von vzdy idem namalovana, ale su dni ked som doma a nemam cas si ani umyt vlasy.... 😅 ale to nevadi, radsej sa venujem malej. Na kazdu prilezitost ked niekam idem sa samozrejme nahodim uz len pre svoj dobry pocit. 🙂

helenkasabinka
14. nov 2009

podla toho kolko mam casu na seba 😉

tatolu
14. nov 2009

No pri troch beťároch, kým sa vychystám von, tak mi je jedno čo nahádžem na seba. Len nech deti nie sú dlho oblečené v teplom a nech na mňa nečakajú 😝 😀

grososova
14. nov 2009

Taktiež nevyjdem von neupravená,,aked ideme medzi ludí do mesta a tak,,,tak si privstanem aby som bola o.k.Malý má 15 mesiacov. 😎 Aj ked niekedy tiež nemám chut,ale na koniec sa nakopnem. 😀 .No kebyže mám tri deti v takom malom veku ako Tatolu tak to neviem neviem,,, 😲

monkula
14. nov 2009

Ja si čistím pleť, snažím sa ráno, aj večer, chodím ku kaderníčke...
Von chodím aj bez makeup - u ja som prirodzene pekná... 😅 😅. Mám šťastie, že mám tmavé aj obočie, aj mihalnice a červené pery, takže ja toho veľa nepotrebujem...
Ale keď niekam ideme, na večeru, alebo ideme aj s MM na prechádzku, alebo mám stretko s kamoškou, tak sa upravím.... Milujem reakcie typu, ty si opeknela, a ja som sa len namaľovala... 😀 😀

tatolu
15. nov 2009

Ja som to mzslela tak, že keď idem po dedine hore dole, po tej jednej ulici, tak oblečiem hocičo 😉 . Do mesta a školy sa upravím, i keď sa moc nemaľujem, vlastne skoro vôbec, lebo mi potom strašne slzia oči.

monkula
15. nov 2009

Tak to ja zase neoblečiem hocičo... 😅 😅 Tepláky, to jedine do posilovne, aj tam mám také pekné lesklé 😀 😀
a veci ako mikiny s kapucňou, športové mikiny, to nemám v skrini vôbec 😝

pancake
15. nov 2009

ja som sa zase opustila.poviem si ved naco? sedim doma na zadku v teplakoch bez make-upu. 😝
a nahovaram si ze sa to neskor zmeni ked zacnem chodit do prace. ale je prevda ze sa aj horsie citim, som nervozna atd...
takze ked mi krpec dovoli, tak sa snazim si pomahat vsemoznymi pripravkami.
ale vo vsedny den je iba sprcha, zuby umyt tvar a nakremovat. 😖 😖 😖

paola.o1
15. nov 2009

tak to ja zase nie. kazdy den ked maly po obede zaspi mam pre seba tak 2 hodinky, a patricke ich vyuzijem🙂 jeden den si urobim nechty, dalsi vlasy, potom je na rade pletova masta a odchlpovanie🙂 no a 1x do tyzdna chodim cvicit a 2x na kurz nemciny a tam sa vzdy pekne nahodim a nachechlim🙂

vroni
15. nov 2009

Ja som ten šťastný snehulienkový typ, ktorý make up ani maľovanie nepotrebuje. V teplákoch by som von nevyliezla, ale jedného dňa mi rifle a tričko/mikina prirastú k telu 😀 😀 😀 Ku kaderníčke chodím, keď je treba vlasy podstrihnúť alebo oživiť farbu, čo sa fitka a iného špotrového vyžitia týka, mám názor identický s pánom Churchilom (no sport!) Minule sme šli do divadla, tak som sa dokonca stihla aj primaľovať a naniesť make up a chlap na to, vraj: "Úplne si mi vyrazila dych...." No tak reku, budem sa maľovať častejšie, ale chlap, už zase spamätaný a vo svojej koži len pokrútil nosom a hovorí: "Ti šibe? Žiť so sústavne vyrazeným dychom je na h..." Tak som asi aj bez umelého vylepšovania matky prírody krásna 😀 😀 😀 (alebo verím chlapovi viac než vlastným očiam 😉 )

mirustek1
15. nov 2009

tak ja sa kazdy den namalujem,aj ked nikde nejdem,kadernicke chodim kazde 2mesiace a rada sa vsade pekne obleciem a vzdy upravim,inak by som sa necitila dobre