Mamičky extrémne živých detí

dudinka21
20. feb 2009

Ahojte chcela som založit túto tému, pretože mám nenormálne živého syna... Ked vidím ostatné mamičky ako dietky položia do ohradky, alebo postielky na chvilu im vždy závidím.. Moj nieje sekundu v klude cez den málo začal spávat ale to vyzerá, že je vyspatý- stále sa hráme, bláznime a večer ja už unavená ako psík sedím v jeho izbičke a on plný energie od spánku daleko sa na mna usmieva.. Tak som chcela založit tému ako to zvládate, ako sa hrávate, čo vymýšlate a podobné bláznovsta.. Na druhej strane si hovorím, všetko sa raz vráti a to že mu teraz venujem tolko času sa niekde odzrkadlí no nie??

alon111
26. feb 2009

ak uz tym si musia dokazovat ze su lepsie ako my tak nech sa paci uz ma nedojmu nicim .jedine keby mi zaklopali na dvere bytu to by ma uz nastvali 😉

patricia1971
26. feb 2009

kašlať na to, sú tu aj super témy,kde sa smejem, nie kde sa len hádajú.....a ty pohode zvládaš tie tvoje 3????chodia do škôlky???? 😉

alon111
26. feb 2009

len laura ty dvaja mladsi su este stale pri mne 24 hodin denne

patricia1971
26. feb 2009

máš krásne detičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....teraz som rýchlo urobila kuuk 🙂 🙂 .....no máš čo robiť....ja mám veľké rozdiely, takže ja si ich tak vždy vychutnávam...a oliver kedy pôjde do škôlky??

mamutka
26. feb 2009

keby som mala dalsie dve, tak to ani ja takto nezvladam, ale pri mojom zlatusikovi som si uz zvykla, je to tak a hotovo. teraz ma preslov pre hracky, nadhera 😀 prave pustil riadny prdik, tak je nadseny 😀 je v lehatku a som rada ze ma z tych hraciek takych kamaratov, lebo rozvlakat ho pri tej vahe, no uf. Ale nemenila by som, je to proste najlepsi chlapcek na svete 😀

patricia1971
26. feb 2009

mamutka máš pravdu,je rozdiel,koľko máš detí....to ja mám už veľké,samostatné,takže to je ok,ale tá staršia dcéra,večný problém, hyperaktivita fičí.....od malička problém....a táto menšia sa mi zdá ešte živšia,takže ja si to potom asi hodím 🙂 🙂 🙂 🙂

beelinka
26. feb 2009

Mamutka aj vy chodite buvat tak pozde ako mi ! My uzuzlujeme nohy ! A tiez vyklada nieco hrackam na zajaca dokonca pisti a smeje sa 😀

patricia1971
26. feb 2009

no baby, teda to máte doma živo....to ja sa už chystám do hajan...ešte kuk Panelák,ako pozadie a hurá postel....ale malá už revala,šup čajík a potom kľud..... 🙂

alon111
26. feb 2009

oliverka by sme chceli dat do skolky uz od septembra ale neviem ci mi ho vezmu ked som doma este z malou.mamutka zvykla by si ja som pri laurike povedala ze uz ani jedno a pozri mam tri a este zijem 😀

patricia1971
26. feb 2009

baby, idem hajať,tak dobrú nocku a zajtra pokračujeme.... 😅 😅 😅

alon111
26. feb 2009

tak aj ja vam prajem krasnu nocku 😔

alon111
27. feb 2009

prajem krasne ranko a nech si to z nasimi deturencami zas dnes pekne uzijeme 😉

oli1
27. feb 2009

Ahojky, no my sme mali ,,nádhernú" noc, drobec začína mať rád nočné hry. Tak si len opakujem, že nebude večne takýto a vyrastie. Tiež sa vám niektorým drobci budia hlavne nad ránom aj každú hodinu? Neverím, že by bol až taký hladný, no väčšinou sa mi ho podarí na didike uspať. Ked to nezaberá, neostáva nič iné, len sa nosiť a vtedy sa hráme pred zrkadlom, tam sa troška zabavíme a unavíme.

alon111
27. feb 2009

oli1 neviem kedy stava tvoj drobec ale my sme od stvrtej rano kazdy den hore cela rodinka .malinka by este spala ale dvaja starsi beru spanok ako nepotrebnu cinnost 😉

oli1
27. feb 2009

Bubačik po piatej väčšinou rozcabrí očká a mami hore. Mali sme asi týžden, čo spinkal v postielke do pol siedmej a ja som bola rada, že sa to zlepšuje, ale omyl, keby sa tolko v noci nebudil, tak my to až tak nevadí. 😖

oli1
27. feb 2009

Inak, obdivujem ťa, máš nejaký systém?

alon111
27. feb 2009

oli1 uz som si zvykla u nas tak fičime uz pat rokov ale ma to aj vyhody o osmej mam vsetko spravene 😀

oli1
27. feb 2009

niekedy závidím babám, ktorých deti sa hrajú pekne samé, moj drobec to dlho nevydrží, takže všetko robím na etapy, 😅 aj teraz sa čudujem, že sa bubáčik ešte nevzpiera, ked ho mám pri počítači a plne sa mu nevenujem, na druhej strane, ked sa hrá s manželom, tak za nimi chodím a pozerám sa na nich a v kútiku duše žiarlim, ale je to aj jeho dieťa. 😵 tlačíme, ideme sa prebaliť 😀

alon111
27. feb 2009

aj moje sa krasne hraju z manzelom ale asi preto ze nie su z nim cely den.pri mne sa len skacu ,kricia a behaju a pri nom si skladaju kocky. 😉 pri prvej som tiez ziarlila ale teraz som mu za to ze ma odbremeni aj celkom vdacna 😀

oli1
27. feb 2009

Máš pravdu. Stále si zvykám, ved pred rokom som zistila, že som tehotná a teraz je tu, o chvílu to nebude ani pravda a pojde do školy. Ako ten čas letí. Ved nebude na veky mamin cecek.

alon111
27. feb 2009

presne malinka ma uz skoro rok a ja som si doteraz myslela ze je babatko a ona je uz velka slecna.vyrastla a ja som si to doteraz ani nevsimla 😉

oli1
27. feb 2009

Tak ja idem, lebo drobček už robí hodiny na podložke, volá ma sa hrať, pekný den alon. 🙂

alon111
27. feb 2009

aj tebe oli1 😉

oli1
27. feb 2009

Teda mamutka, to ta tie chodítka, alebo asi dotyčná museli dobre rozohniť. Ved sto ludí, sto chutí. 😀 To naozaj už nieje diskusia. Dobre si to tam napísala.

Drobec po troch hodinách zaspal, som zvedavá, či sa takto pekne udrží aj večer a pôjde bez väčších problémov spinkať maximálne unavený. Niekedy už neviem, čím ho od radosti zabaviť, taký býva vyberavý a dvakrát sa hrať s tou istou vecou za deň nebude, ako by sa nudil pri tom a býva umrnčaný. 😢 Nemáte podobné problémy?

alon111
27. feb 2009

ono to uz nieje diskusia to uz je hon na carodejnice a ja som inac prva na upalenie.nech ti drobec co najdlhsie spinka.ja uz taky cas ja svoje uz nechavam dorazit sa aby mi vecer aspon o osmej zaspali.teraz prave pozeraju starostlivych medvedikov tak mam chvilu pokoj 😉

mamutka
27. feb 2009

oli 😀 radsej sa uz nevyjadrujem, to nie je o konkretnom probleme, ale ked sa niekto chce v konkretny den nasr.... tak vie kam kuknut 😀

ulozila som maleho spat a ked sa o chvilu zobudil, dudka zas a nech si pospi. viem ze budeme aspon do polnoci hore, ale nech si popoludni pospi aspon hodku, dve, ved ta polhodina mu nemozu stacit, chudatku. dnes sa v lehatku celkom pekne sam prehral, to som bola rada, lebo ma strasne bolia krize, inac sa vzdy hodiny pestuje a natahuje mi pod nosom hrkalky

alon111
27. feb 2009

mamutka mas maleho rozkosneho a este si fakt zasluzi pospinkat ked chce.moji su uz velky na poobedne spanie a aj tak uz od troch mesiacov sa nekamaratili zo spankom . 😉

mamutka
27. feb 2009

dik, ja by som tiez chcela troch krasnych spuntikov ako mas ty 😉 krasne dietky. Moj nespaval nikdy, okrem porodnice, tam bola totiz nuda 😀 ale tento tyzden uz dve popoludnia pekne hajkal, takze parada. uz sem pomaly ani nebudeme patrit tusim 😎

alon111
27. feb 2009

on si najde nieco ine aby si k nam mohla zasa patrit 😀

oli1
28. feb 2009

Dnes bolo nádherné ráno a bobáčik si hodil konečne šlofíka. Asi nám začína jar. Želám Vám krásny víkend, my konečne budeme s tatinkom a 😀 poriadne si to užijeme.