Mamičky extrémne živých detí

dudinka21
20. feb 2009

Ahojte chcela som založit túto tému, pretože mám nenormálne živého syna... Ked vidím ostatné mamičky ako dietky položia do ohradky, alebo postielky na chvilu im vždy závidím.. Moj nieje sekundu v klude cez den málo začal spávat ale to vyzerá, že je vyspatý- stále sa hráme, bláznime a večer ja už unavená ako psík sedím v jeho izbičke a on plný energie od spánku daleko sa na mna usmieva.. Tak som chcela založit tému ako to zvládate, ako sa hrávate, čo vymýšlate a podobné bláznovsta.. Na druhej strane si hovorím, všetko sa raz vráti a to že mu teraz venujem tolko času sa niekde odzrkadlí no nie??

dudinka21
autor
6. mar 2009

Moj syn tak začal rozprávat také džavoty asi ked mal 2 alebo 3 mesiace... Viem, že prvé čo povedal bolo gao!!! BOlo to také zlaté, že som skoro odpadla!!
A asi v 4- alebo 5 sa naučil povedať ham skůr ako mama asi preto, že je strašný jedák!!! Teraz máme 9 a už povie aj mam ham a také podobné veci... Je to super vidieť ako sa vyvíja...
No a k doktorke, nás tiež nevie počúvať, ked mu počúva chrbát on sa otáča chce to vidiet berie jej to a pod..
A s obliekaním?? To ja kým ho oblečiem tak sa potočí po celej izbičke naháňam ho chytám aj hodinu mi to niekedy trvá 🙂
Nás si tiež všade pamatajú prídeme na kontrólu po 6 mesiacoch niekde a oni ho oslovia menom a pýtajú sa, či je stále taký!!!
A to tam chodí tolko detí, že až...

alon111
6. mar 2009

tak moje su ako votrelci ked im doktorka vysetruje ale pocuvanie zvladaju celkom v pohode.obliekanie je horor ale snad uz to bude lepsie ked bude teplo a nebudu musiet byt naobliekany ako kozmonauti.moje deti si este pamata aj zienka ktora ich pred dvoma rokmi snimkovala a minule sme tam boli a ona rovno povedala.dufam ze dnes to bude lepsie ,na vas sa neda zabudnut 😀

alon111
9. mar 2009

tak zienky ja som mala tyzden prekvaponi.oliverko prestal nosit plienky cez den,ninka zacala sama chodit a uz ju nemusim kojit a laurika sa naucila konecne hovorit R.tak aj ked pocasie je o nicom a teplo nechce prist tak mi mame krasny tyzden za sebou 😉

dudinka21
autor
9. mar 2009

Tak to je super Alon.. My zase lozíme tak nejak čudne, ani nie loziť, ani nie po štvornožky ale tak sa dá do kliku bruško vo vzduchu a tak sa odráža nohami.. Sa na ňom nasmejeme!! Je to fakt aspon naše dietky nám robia radosť!!!

patricia1971
10. mar 2009

ahojte baby....som tu dlho nebola,nejako nestíham ☹ ....

alon super,tebe teda tie tvoje zlatká musia robiť radosť 🙂, a už ju nekojíš vôbec? moja tiež už nejako vymýšľa,ani teraz nechcela,ale asi mala plné brušku,hodinu predtým papala kašu 😒

dudinka-zajtra ráno ti napíšem 🙂....

moja malá už lozí po štyroch,všade sa stavia,tak som v kuse v strehu....dnes sme boli u doki na poradni,zas málo pribrala,len 150g za mesiac,ale nejako to neriešila,malá sa jej zdala žĺtá,tak jej brali krv a zajtra budú výsledky....a ja som teraz v strese,že čo jej môže byť,lebo mne sa žĺta nezdá....takže ja mám teraz aj trošku stres ☹

alon111
10. mar 2009

patricia dufam ze to nebude nic vazne ,len nech nema zltacku.

patricia1971
10. mar 2009

alon-to dúfam aj ja,veď kde by ju chytila??? ale bielka má úplne biele,tak neviem....a ja mám tak čisto všade,deti aj všetci si normálne umývame ruky,nemá to teda doma úplne sterilné,ale teraz keď malá lozí,tak umývam dĺážku často....dám potom zajtra vedieť 🙂

alon111
11. mar 2009

tak patricia ako ste dopadli ?

patricia1971
11. mar 2009

ahojky, no výsledky sú dobré,tak sa teším 🙂 🙂 🙂 ....len že keby mi začala menej papať,tak sa mám ohlásiť....asi som jej dávala aj dosť mrkvy,ve´d každý obed jej tam šupnem aj mrkvu,tak trošku,tak ju teraz na chvíľu mám vysadiť z jedálnička.... 🙂

a tvoje dietky ako??? 🙂

alon111
11. mar 2009

moje deti po starom ked nevrieskaju tak behaju alebo placu.vcera mi rozbili umyvadlo v kupelni z mojou vonavkou a v detskej ked som ich tam zavrela tak najprv rozbili celu vlacikovu supravu co dostal oliver na vianoce a potom rozdrobili a rozhadzali polystirenovu krabicu po celej detskej.proste klasicky den u nas 😉

patricia1971
11. mar 2009

alon-to je zlaté.som sa nasmiala 🙂 🙂 🙂 ....no máš to veselé,ale aspoň vieš,že máš detičky 🙂 ...voňavky je aj škoda,že??? no musíš si to pred nimi dobre schovávať......bývate v domčeku,alebo v byte???? 😅

alon111
11. mar 2009

byvam v byte a asi zacnem pouzivat len mydlo s tym my vela skody nenarobia.ved ta vonavka ma stve najviac este len v sobotu som si ju kupila a este bola zabalena.

patricia1971
11. mar 2009

no pekne...susedia aj musia mať z vás radosť,z takej živej rodinky,čo? 🙂 ...idem dať krpca spať,už je nejaká unavená,reve tu ako pavián....pa zatiaľ

nana
11. mar 2009

ahoj aj ja sa pridávam, moj malý je veľké šidlo.neposedí ani chvíľu a nedajbože ked prší ako dnes a nemôžeme ísť ani von. práve našťastie spí, lebo u štyry dni poobede nespal a ja si na chvíľku sadám. Aj u nás je to živé a neobišklo sa to bez úrazov, mal už trikrát rozbitú hlavičku. Som z neho zúfalá, včera vstával ráno o siedmej a išiel spať večer o desiatej, cez den nespal a len a len behal, asi päť minút sedel, keď pil čaj
.

fifinna
11. mar 2009

ahoj, nana, zaujala ma na vas ta rozbita hlavicka. Môj maly tiez neobsedi a stale sa bucha do hlavy, ma jednu modrinu cez druhu, uz sa aj bojim, ci nemôze mat z toho nejake nasledky. Ako sa tvojmu malemu podarilo rozbit hlavicku ? Lebo môj sa bucha statocne, ale zatial ju rozbitu nemal, len tie modriny.

alon111
11. mar 2009

tak zienky moje drobcata dnes excelovali.boli sme v hypernove a ta moja potvorka laurika zlanarila olivera na smykacku a to nemala.ja som musela nasilu odvliect olivera zo smykacky. tak prefackana som este nikdy nebola a ten vreskot vam neprajem pocut.dotiahla som ho do auta a nasilu som ho dostala do sedacky a on tam skor lezal ako sedel a kopal do okna.zienky hruza des.no tu spust co spravili v dracikovi ,ja som sa hambila ako pes.vsetko chceli... vsetko brali... skusali ...zapinali to ako keby prvykrat videli hracky.manzel bol tak zurivy ze chcel zastat na krizovatke a vylozit ich a odist.

patricia1971
12. mar 2009

ahojky 🙂

alon máš to veselé..... 🙂 ...a to všetky tri zmestíš do auta????alebo máte veľké auto????veď 3 autosedačky,to je už dosť.....a iba Oliver je taká potvorka,taký vymyselník,alebo aj ostatné sú také živé???? 😵

alon111
12. mar 2009

ninka je este malicka ale aj ta sa uz ukazuje ako dobra potvorka.laurika to je kapitola sama o sebe.ona skor za vsetko place a ona doslovne chce vsetko takze cely den je o placi a oliver to je vrestiaci bitkar a teraz si nasiel novu zabavku plut vsade a na vsetko.mame CLIO tak tam v pohode vtrepen dve autosedacky a laurika ma uz len tu po zadocek polystirenovu a je priputana pasom.oni maju stastie ze ich tak lubime pretoze iny rodicia po tyzdni s nimi ich normalne predaju na organy 😀

patricia1971
12. mar 2009

sa nasmejem na tvojich hláškach 🙂 .....ty kokos,ja by so to asi nevydržala,ja mám 3 deti,ale tie dve sú veľké,ale tiež ma dokážu vytočiť 😠 .....a po kom tie detičky sú????....moja staršia dcéra je po mne,tiež taká papulnatá,ja som taká bola...no super,že tam vtrepeš deti,my máme BMW,ale to je horor,ono to má také tvarované sedadlá,že tam mám sedačku a vedľa sa mestí už len jedno dieťa bez sedačky,a tretie je tam ako jelítko...a o kufri ani nehovorím,tam ani kočík nevtrepem,auto veľké ako neviem čo,ale miesta málo....asi kúpime autobus,lebo keď chceme ísť na dovolenku,sa tam ani nepomestíme 😀 ......aa oni sú aj takí zlí v aute???tam vreštia??? 😨

alon111
12. mar 2009

patricia uz sa nad vsetkym smejem lebo to uz ani inac nejde.ja si uvedomujem ze im trosku harasi ved ani poriadne nechodia vonku a chyba im to.tak ako rychlo sa ta moja rodinka rozrasta tak ja asi tiez budem uvazovat nad kupou autobusu inac skoncia asi v kufry. 😉

patricia1971
12. mar 2009

alon, to sa fakt už treba len smiať,ale sú zlatí,pozerala som foto včera... 🙂...a za chvíľu,keď bude už teplejšie,tak bude dobre,pôjdete von a tam sa vybúria 🙂..pozerám,že Ninka bude mať 1 rok???? kedy??? 😵

alon111
12. mar 2009

ninka 24 marca a olasko bude mat zajtra tri tak to bude v sobotu velka narodeninova oslava.uz sa tesim.a ked bude teplo tak ani nebudem vediet ze ich mam.oni su vonku skoro ako normalne deti 😀

patricia1971
12. mar 2009

a myslíš,že prežijete narodeninovú oslavu????že tak normálne,alebo zas niečo vyvedú????...bože,tak sa vždy nasmejem,ty napíšeš tak stručne,ale tak trefne,že to je na zasmiatie....ale veď ty máš normálne deti,len trošku živšie 😉

alon111
12. mar 2009

ja cakam to najhorsie take podpalenie pol bytu 😀 oni budu stastne ved bude torta, balony vela ludi tak mozno to bude aj celkom fajn.ale radsej cakam horsie aby som sa nestresovala ked zas nieco vyvedu.aspon budem mat co hovorit vnucatam aky boli ich rodicia.ked mi to vobec moje deti dovolia dozit 😀

dudinka21
autor
12. mar 2009

Alon111 držím palčeky aby tá oslava u Vás dopadla na 1 😀 aby ťa s ničím neprekvapili.. Bože ja si neviem predstaviť 3 my máme tohoto jedného za 4 deti.. A to som vždy chcela aspoň dve, ale to budem musieť dlho prehovárať manžela--- on mi povie, že sa toho, že zostaneme v tom bojí viac ako ked sme mali 17.. A to máme našeho zlatušika naj naj najradšej na svete.. Ale ved všetko ukáže čas..
Tak dúfam sa tu allon111 ešte stretneme, že prežijete oslavu..

alon111
12. mar 2009

dudinka s celej dusi si to prajem aj ja 😀 dnes som mojmu manzelovi povedala nech da deti do laty a on namiestoho aby ich konecne skrotil tak im kupil televizor pirati s karibiku a potom chce aby neboli ako diva zver 😠

danielitas
13. mar 2009

ahojte, tak neviem prečo túto tému som objavila až teraz.....Aha, už viem, lebo ked si tu sadnem na rýchlo pozirm poštu a už aj končím..Náš Drobček bud sedí mne na ruchách a celou silou trieska po klávesnici, tak mu tu supne takú mimo nefunkčnú ale on len po tej mojej a už tu aj končím.O jeden deň, čiže zjtra máme KRRRRRRRááááááááSNYCH 9. MESIACIKOV a to čo spolu zažívame je krásne, ale vyžaduje si vela ale vela úsilia a obetavosti.ALE Danielko sa odpláca svojim krásnym úsmevom.Ráno sme medzi prvými horea večer medzi poslednými ideme spať....A to nám dá zabrať, spinkáme min a hráme sa max..oBčAS PADáM NA DRžKU, ALE čO čLOVEK NESPRAVí PRE ANJELIKA

alon111
13. mar 2009

danielitas gratulujem ku krasnym 9 mesiacom.my dnes oslavujeme oliverkove tretie narodeniny tak tu je dnes o zivot. 😉

patricia1971
14. mar 2009

alon ako dopadla oslava???? 🙂 napíš potom všetko,ako ste to prežili,ako tie tvoje zlatíčka vyvádzali 🙂pa

dudinka21
autor
14. mar 2009

ja som tiež zvedavá ako dopadlaAlon 111 hádam sa stretneme na nete..
😠