Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bibinka
28. jan 2009

janka- si znalá veci, že? inak je to od veci,lebo napr.v BA takéto niečo nemajú.,no čo už, aspoň si niekedy robím výlety do RK 😉

maruschka
29. jan 2009

no ja som zvedavá, lebo min.rok sme si mohli vybrať, kam chceme ísť na prax-lebo sociálna práca má záber na všetko-ja som bola na základnej škole a všímala som si šikanu a správanie detí počas voľna,po vyučovaní, atď...
A tento rok máme určené, kam môžeme ísť..asi pôjdem na úrad práce, alebo socku..Neviem, aj sa trocha teším, aj sa obávam, ako to drobec zvládne bezomňa 😉 Ešteže mi má kto merkovať.Na základke budú mať letné prázdniny, takže segra bude tiež doma alebo svokra-bývalá zástupkyňa riaditeľky v detských jasliach-detská zdravotná sestra.. 😕 😕

bibinka
29. jan 2009

maruschk- aj my sme mávali určené ,kde presne máme "chodiť" a odtiaľ razítko. 🙂
baby, idem dorobiť tú poslednú podkapitolu, bože,mňa to táááák zaťažuje 😝 😝

tatolu
29. jan 2009

Dievčatá mám skúšku 😉
Bolí ma príšerne hlava a to nezvykne. To budú tie nervy.
Včera som to ešte listovala do 23.00 a ľahla spať, ale o 1.00 som ešte strašila po kuchyni. Ráno som sa zobudila ešte pred budíkom o 5.30, aby som náhodou nezaspala 😉
No hrúza, ale teraz riešim krajšie veci.

Ozi, neviete náhodou, kedy budú zimné (tie týždňové) prázdniny?

maruschka
29. jan 2009

tatolu, super..gratulujem.. 🙂 .a tie prázdniny-myslíš jarné na školách?V BB,TN,ZA krajoch budú jarné prázdniny od 2.3..
😉

berni
29. jan 2009

tatolu gratulujem 😵

tatolu
29. jan 2009

Ďakujem dievočky za gratuláciu.

Maruschka a prázdniny na Východnom Slovensku? 😵
Slovenčinárky, ako to má byť aj V aj S veľké, alebo malé? Sa mi zdá, že som napísala dobre.

bibinka
29. jan 2009

tatolu- vidíš, že si šikovná dievočka 😉

tatolu
29. jan 2009

Bibi, dnes mám normálne chuť, pustiť sa do ďaľšieho učenia, alebo bakalárky.
Ale ja som vždy taká rozjarená po skúške 😵

adetka
30. jan 2009

tatolu... blahozelaaaaaaam... a radsej sa do niecoho pusti ked mas chut... tazko sa potom hlada... mysliom ta chut 😉 ... a ja... nie som si ista... ale vychodne by som dala malym... 😅

tatolu
30. jan 2009

Adetka, ale ja chcem byť aj na koníkovi 😉 takže vyhral koník 😀

Ozaj ďakujem aj Tebe aj všetkým, ktorým som zabudla 😉

tatolu
30. jan 2009

Teraz sa prosím chváľte, aby som si to zosumarizovala.
Ktorá začínate s čistým štítom do ďaľšieho semestra? A ktorej ešte niečo chýba? A ktorá pracuje na práci? Akej?
Som zvädavá?
No čo už... 😉

janka46
30. jan 2009

Tatolu....tak ten dobry pocit po skuske poznam aj tu chut,ale ako pise Adetka rychlo to vyprcha 😝 😀 ja zacinam uz 9.2 letny semester 😉 ani si to neviem predstavit...teda este tie prednasky ano,ale potom to skuskove 😕

tatolu
30. jan 2009

Jani, neboj. Ale za tie prednášky a stretnutie so spolužiakmi stojí aj to skuškové... 😉

evka39
30. jan 2009

ahojte,môžem sa k vám pridať???ja som maminou skoro trojročnej dcérky a študujem prvý ročník na pedag. fakulte v B.B..Predškolskú a elementárnu pedagogiku..momentálne som v ošiali skúšok..ešte 4 z desiatich..tak dúfam,že to dokopem do konca...

chcem sa spýtat tatolu, ako zvládaš skúšky pri detičkách, kto ti pomáha..???
Tak teda vela úspechov v školičke..pa

tatolu
30. jan 2009

Evi, vitaj medzi nami 😉
Ty to máš teraz omnoho horšie ako ja.
Deti som rozdelila. Najstarší išiel k svokrovcom a dvojky k mojej maminke. Mesiac som mala pre seba a moje štúdium. Nechcel som prenášať svoju nervozitu na deti a tiež neviem, či by som každú spravila na 1x. Žiaľ jednu som nespravila, ale ostatné áno. Tak sa dnes vytešujem celý deň na koníkovi. 😔

maruschka
30. jan 2009

baby, ale ten názov letný semester je už taký prázdninový, že?! 😎 😀 tak už sa teším...

evka, vitaj, vitaj, vitaj a učeniu zdrar-nazdar 😵 😵

zajtra mám skúšku z III.sektora-mám prečítané 4 strany a vidím to dosť veselo 😅 😅 😅

tatolu
30. jan 2009

Maruschka, neboj zvládneš 😉
Hm a koľko má strán celkovo?

maruschka
30. jan 2009

nejakých 30-nie veľa 😀 😀

tatolu
30. jan 2009

No, aj keď ich nie je veľa, tak ich musíš vedieť lepšie 😉
Niekedy neviem, čo je lepšie: Viac strán s omáčkou, alebo málo strán s faktami 😔

maruschka
30. jan 2009

asi veľa strán s omáčkou..neznášam, keď nám dajú akože málo materiálov na učenie, ale sú to čisté poučky od slova-do slova 🙄 🙄 Tak to sa naozaj veľmi ťažko učí-lebo polovicu vecí tam napíšu tak, že to človek nemá ani k čomu zaradiť-preto si vždy prednášku nahrávam na diktafón a tak sa to učím.. 😅

berni
30. jan 2009

ahojte holky

maruschka jasne ze budes mat Acko... 😀 😀 😀 jak stale 😀 😀 😀 😀

bibinka
30. jan 2009

vítam nové tváre -evka- a prajem veľa zdaru a chuti do učenia-mučenia 😅 , ale neboj, skúšky pominú ani sa nenazdáš.a čo si sa rozhodla takto študovať? robíš v tom odbore? a ako to zatiaľ zvládaš?

maruschka- zajtra od teba očakávam opäť A 😉 😉 😉 😉 ----ako vždy 😀 Inak, ja som tiež neznášala krátke texty plné nezmyselných formulácií a drístov,ktorým rozumie snáď len pedagóg, čo si urobil tie texty(resp.pozliepal z literatúry)🙂)

tatolu- no,ja som tiež bola taká rozjarená po každej skúške, vytriezvela som ale do 24hodín.A po tejto mojej poslednej som bola plná entuziazmu k písaniu tej diplomky, že som aj čosi napísala,ale dnes som si musela dať pauzu lebo ma skolila tá tlaková níž. Normálne som poobede s deckami zachrápala na 3 hodiny 😅 😅 😅

maruschka
31. jan 2009

práve som sa vrátila..ľudkovia moji, ten profesor navodil hororovo-akčno atmosféru..Akože:ako je možné, že ste toto nevedeli študenti??Také otázky nám dal-doslova chytáky, takže sa mi ruky aj nohy triasli pri písaní..Ale zvládli sme to na A obaja, tak si idem uvariť kafe a idem rýchlo niečo navariť...A teraz mám mesiac voľna-pokial nám hneď v pondelok nedajú nový rozvrh s prednáškami..tak mám potom po voľne 😎 😎

tatolu
31. jan 2009

Maruschka, Ty bifľa 😉
Ale gratulujem 😉 😵

bibinka
31. jan 2009

maruschka- no vídíš, a moc si nám neverila, že sme ti my verili,že to urobíš na A. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ness
31. jan 2009

vidim kocky, ze nam dari uspesne ukoncit zimak, super, gratulujem vsetkym,

maruschka, o tom speede som este nepocula, co to je ? to ti fakt predaju v lekarni ?

berni
31. jan 2009

maruschka ja som to vedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruschka
31. jan 2009

ness, to je nejaký doplnkáč, bežne dostupný v lekárni...Nie je to žiadna droga 😉 😉 Jednoducho obsahuje všetky také nabudzujúce látky:kofeín,taurín,..a ja ešte neviem čo všetko, nejaké výťažky na myslenie a jednoducho to naštartuje organizmus a mozog.. 😎
Prosím ťa, keď ja som z toho nespala celú noc pred skúškou?!Tak to bol riadny "vodvaz"..Ale som sa stihla aspoň veľa naučiť.Ak si videla dobu ľadovú-tú šabľozubú veveričku s tým lieskovcom, tak som nejako vyzerala ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak dievčatá ďakujem,ďakujem a dúfam, že mám na chvíľu od učenia pokoj 😎

tatolu
31. jan 2009

Dievčatá, myslela som, že budem robiť opravnú skúšku až v marci, ale manžel povedal, že zvoz začneme robiť v pondelok, takže som sa na 4.2. prihlásila na tú strašnú skúšku.
Veď čo by som ináč sama doma robila? Manžel totiž išiel znovu do roboty a zajtra pôjde zas.
No len dúfam, že sa od koňa odtrhnem. 😵