Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

silviamt
4. feb 2009

tatolu, dakujem za podporu a drzim palceky na bc 😀

adetka
4. feb 2009

paaaaani... vymysliet co budem prednasat, cvivit a seminarkovat 12 jedenapol hodinovych sretnuti so studentmi je neskutocneeeee.... akoby som vypracovavala 12 prac a zaroven sa pripravovala na 12 skusok 🙄 🙂 ... ale zatial ma to bavi 🙂 ... drzte saaaaa

lenka132
4. feb 2009

no tak bakalářské práce se bojím už teď, to jsem teprve v prváku, ale mám za sebou (1 ZK) zimní semestr.....huráááá do dalších bojů

tatolu
4. feb 2009

Lenka, pôjde to neboj. Hlavne nestresuj dopredu.

Ja sa tiež bojím, tak sa vlastne týmto ukecávam aj ja 😉

duskaf
4. feb 2009

Presne Tatolu. Ono je to tak, aspoň u mňa, že na začiatku semestra, keď prejde úvodná hodina z každého predmetu, zdá sa mi toho strašne veľa, ale postupne sa to akoby rozmotávalo, seminárka a za seminárkou je pomaly napísaná, potom skúška za skúškou a už je tu ďalší semester- to sa mi teraz hovorí, ale všetci vieme, že medzi tým je aj veľa tej driny, ale aj radosť z jej prekonania. Držte sa všetci.

lenka132
4. feb 2009

to asi každý má strach, ale holky snad to nějak ubojujem, ne?

duskaf
4. feb 2009

Lenka, určite áno. 🙂

silviamt
4. feb 2009

najde sa mamicka studujuca na vsemvs v tn?

bibinka
4. feb 2009

duskaf- no tak to pre teba bude bakalárka či diplomovka už len taká brnkačka 😀 😀 😀 .

baby, na tie strachy pred skúškami si veľmi dobre pamätám,ale už je to u mňa v pohode, ja sa normálne ani na tie štátnice tak neobávam(neviem ,možno by som sa aj mala,ale čo už) ako na obhajobu diplomovky, i keď si už teraz chystám také tézy, žae čo a ako budem vysvetľovať a obhajovať.

silviamt-neviem či sa tu taká duša čo študuje to čo ty, mihla 😅 , skús v regionoch- Trenčín,možno tam je niektorá babuľka 😉

katty6
4. feb 2009

Ahoj holky, rada bych se zeptala jestli mate zkusenosti s energetickymi napoji pred zkouskou? ja zitra delam statnice a jsem docela vyrizena, nevim jak to zvladniu, nic neleze do hlavy, a bojim se, ze na nic nebudu schopna v tom stresu si vzpomenout. Slysela jsem, ze energeticke napoje zvysuji pozornost a koncentraci.. to prave potrebuji.. Ale vlastne nevim jak to ucinkuje ve skutecnosti, jen abych nebyla jeste vice vyklepana a navic
nevim, jestli by to neubllizilo mimcu.. nevite prosim o tom nic? jako energeticke napoje v tehotenstvi, ano nebo ne?

petrusk
5. feb 2009

silviamt, nie som mamicka, ale som z vsemvs trencin 2. rocnik. ak ta nieco zaujima, pytaj sa.

maruschka
5. feb 2009

katty, určite nie,nepi to ..Ja a môj manžel ich pijeme pred skúškou, keď sa učíme-ja osobne už nie, ale on na litre...Mne veľmi prekáža tá chuť... 🙂 Ale ak si tehotná, určite by som taký bordel nepila-vieš, čo tam všetko dávajú?! Radšej si kúp v čajovni alebo lekárni povzbudzujúci zelený čaj...Ale tiež nemôžeš hociaké bylinky, preto sa spýtaj, či to ako tehotná môžeš piť...
http://martin.cajova-zahrada.sk/?sec=redaction&...

skús čaj maté..V južnej Amerike to pije každý a tu sa to pije namiesto silnej kávy 😉 😉

Nie sú vhodné druhy so silnými účinkami – napr. močopudné čaje./silný urologický,obsahujúci petržlen,zeler,rôzne močopudné a pôrod urýchľujúce byliny/ 😉 😉

tatolu
5. feb 2009

No Maruschka, neviem, či si už neprispela neskoro 😉
Dúfam, že nám Katty zajtra ráno zreferuje, že všetko prebehlo OK a aj bez nápojov 😅

maruschka
5. feb 2009

jááááááááááááááááááááááááááááááááj, to som si nevšimla 😀 😀 😀 😀 😀

mata9
5. feb 2009

Ahojte, dievcata, skutocne sa tesim, ze vas je tolko mamiciek - studentiek. Na tuto drahu sa onedlho chystam aj ja, dufam, ze mi to vyjde. Sice uz jednu vysku za sebou mam,ale chcela som sa vas spytat, ci je medzi vami niektora, ktora studuje alebo studovala pravo, potrebovala by som nejake infosky. Viem, ze sem jedna pisala, ktora ma Bc. z prava, ale uz ju neviem najst.Dakujem

maruschka
5. feb 2009

vitaj mata9 😉 😉 😉

mata9
5. feb 2009

dakujeeeeem, taka mala technicka otazocka, ako ste si sem pridali sv oju fotku?Ja by som chcela tiez, ale bohuzial, nie som tak technicky zdatna 🙂

mata9
5. feb 2009

uz som na to prisla, tak nic, len sa mi nepaci, ze je to otocene......

tatolu
6. feb 2009

Ahoj Matka.
Ja síce právo neštudujem, ale aj tak Ťa vítam 😉

nelinka
6. feb 2009

ahojki mata9

ja studujem pravo v košiciach

evka39
7. feb 2009

ahojte študentky..,tak dnes som úspešne zmákla ôsmu skúšku a na plný počet bodov 😀 ..ešte dve 😝 mám pocit,že namajú konca...už nám dali aj rozvrh na letný semester a máme aj soboty a nedele, čiže víkend plne obsadený... 🙄

tatolu
7. feb 2009

Evi, ja som myslela, že 7 mám moc 😉

maruschka
7. feb 2009

ja mám 9 predmetov a skúšok za semester 😎 😎 a pohodááááááá...sa mi dobre hovorí, keď mám teraz voľno, že?! 😀 😀

janka46
7. feb 2009

Ahojte studentky
tak ja uz pondelok zacinam prednasky letneho semestr 😝 .....skoncilo sladke vegetenie 😀

zuzuliq
7. feb 2009

Ahojte studentky 🙂 Ja som mala 16.1 statnice a par dni potom som si nasla vytuzene // takze mimi bolo uz v brusku a stresovalo so mnou. Chvala bohu vsetko dobre dopadlo. Este ma cakaju dva roky a zatial to vyzera celkom dobre nacasovane, TP mam koncom septembra, tak hadam bude cas aj na prednasky a na ucenie. Chodim na externe studium a myslim si ze ked som som to zmakla popri robote kde som bola varena pecena aj 16 hodin tak to nejak dobojujeme aj s nunatkom 😀

berni
7. feb 2009

ahojte holky moje studujuce... no dneska som mala prve dve prednasky, no hruuuuuuza, som vystavena, ako nic...

marushka este oddychuj kym mozes... 🙂

mata9
7. feb 2009

Ahoj, Nelinka, takze pravo v Kosiciach?Studujes dialkovo? Hlavne som sa chcela spytat, ako to zvladas s dietatkom, ci sa to da alebo je to prilis narocne. Ja sa chystam na prijimacky do Trnavy, uz som sa zacala ucit, ale tak trochu sa toho bojim. Tak ma povzbud alebo naopak?Zatial dakujem a vsetkym babenkam strasne drzim palceky a hlavne vas vsetky velmi obdivujem. Mam este v zivej pamati, ked som ja chodila na vysku, a to som este nemala dieta, ako sa mi nechcelo ucit......a co este, ked okolo vas beha taky maly chrust alebo aj viaceri chrustikovia.Tak uceniu zdar!!!!!!!!!!

bibinka
7. feb 2009

ahojte, tak gratulujem všetkým vám,ktoré máte porobené skúšky a tie ,ktoré vás ešte čakajú, nech ich ľahko porobíte.

zdravím mata9 a prajem ti príjemné klábosenie s nami študentkami 😉

zuzuliq- no krásne to máš načasované, ja mám tiež detičky narodené obidve v septembri a pritom som bola študentka externého štúdia(-teda ešte som do mája 😀 ) a môžem ti povdať, že sa to dá v pohode zladiť. A môžeš napísať,ktorú školu si teraz skončila? ako bc? alebo?

maruschka- tak to ničnerobenie mám teraz aj ja. diplomovka je u kozultantky a ďalšie stretniutie s ňou mám až
v piatok 13.teho 😅 , takj si aj ja vychutnávam ten klídek 😀 😀 😀

adetka
8. feb 2009

ahojte studentky 😉

mata... davas sa na pravo?... klobuk dolu... ja som pred romi poznala studentku prava... denneho.. a ked mi ukazala tie knihy a stohy papierov... uff...

marushka... oddychuj... zasluzis si... ja sa pripravujem na prvu moju prednasku v tomto semestri.... ale ja ako prednasajuca...

zuzuliq... urcite to zvladnes... najma prve mesiace... to dietatko vela spinka... a ucit sa mozes aj pri kojeni 😉

blahozelam vsetkym uspesnym... 🙂

tatolu
8. feb 2009

Zuzuliq gratulujem k //.
Neboj dá sa to zvládnuť.
Mne sa ale dobre hovorí, lebo vtedy som mávala moju maminku pri sebe. Aspon prvý mesiac-dva.
Bude mať kto pomôcť aj Tebe?