Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

andrea.m
27. jan 2007

alysea dakujem

lasenka
27. jan 2007

andrejka
ved na to su muzi, aby pomahali, nie? 😀 musim pochvalit aj ja svojho muzicka, ze ma velku trpezlivost s mojim studiom... tuzi po dalsom babätku este viac ako ja, ale uvedomuje si, ze na dve deti by musel byt aj niekedy sam, tak sa navzajom povzbudzujeme a tesime sa, ze sa to krati 🙂
a mimochodom: blahozelam ti k Tamarke 😉 vela zdravia 🙂

tilly
29. jan 2007

tak to môj muž trpezlivosť nemá ☹ tak vyzeral aj tento semester, kvôli ktorému pôjdem na štátnice až o rok ☹

verulka
29. jan 2007

tilly, ty prestan s tymi smutnymi smajlikmi, vsak vsetko ma svoj cas. Neboj nic ti neutecie a takto o rok budeme stresovat spolu 😉 uz sa tesim a isto pritom aj schudneme 😀 😀

nelika666
29. jan 2007

no ja musim svojho mangela pochvalit teraz mi dost pomohol cez vikend - cely cas bol s malou a ja som sa mohla ucit..
dnes som napisala poslednu pisomku a aj ked vysledky este nie su pocit mam z nej dobry

lasenka
29. jan 2007

presne tak... vsetko ma svoj cas... verulka, ty preco az o rok?

verulka
29. jan 2007

lasenka, lebo ja som len stvrtacka, takze mne to tak vychadza 😉

lasenka
29. jan 2007

aha, myslela som, ze si prerusila skolu... co by bola skoda. Ako to zvladas s troma?

ariam777
30. jan 2007

hallo ja som stupovala popri dvoch detoch a chodila som do prace, je to super, ake sme my zeny silne, samozrejme ked si poviete ze to zvladnete mate pravdu, ak ineco ine tak vzdy mate pravdu, zavisi to od vas, ak viete po nemecky tak chodte na stranku http://derproblemloesungsweg.de/forum/, ovela viac sa tam dozviete, ja sa ucim nemecky a som tam casto

alysea
1. feb 2007

Ahojte maminky, tak ako sa mame? Co skolicka? Ja mam v stredu poslednu skusku a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto velmi sa mi nechce ucit. Petko aj ja sme chori, juj no nech je uz hotova a pokoj. pa

aktak
1. feb 2007

no tak ja som spravila obhajoby aj vsetky skusky, takto za tyzden budem mat po 1.statnici a o dva budem tesne pred dalsou 😅 🤐 😎 uz nech je to za mnou, lebo sa zblaaaaznim 😀

nelika666
1. feb 2007

aktak gratulujeme a drzime prsty 😉

lasenka
1. feb 2007

aktak
zvladnes to 😉 viec statnic nebude? myslim v maji...

aktak
1. feb 2007

dakujem 😉
hej v maji dalsie + obhajoby, juchuuuuuuuuuuu 😖

lasenka
1. feb 2007

presne to som prezivala pred tromi rokmi... ufff ☹
ako to zatial zvladate? mala som po ruke mamku, svokru a sestru... moja uloha bola len kojenie a vecerne kupanie 😉

tilly
1. feb 2007

verulka, len ja toho budem mať trošku viac, my máme tri štátnice, každá z nich je písomná aj ústna, a 900 otázok je na písomnú a nejakých 400 na ústnu a to len z jedného predmetu... 😒 😠 ale čo už nestresujem rok dopredu, teraz si v pohodičke porobím tie skúšky, čo mi zostali, na jednej som ešte ani nebola, na druhej len raz 😅 takže pohoda, spolužiačky si pekne vypracujú otázky, aj preveria, či sú dobre vypracované a ja sa len zveziem 😀

mimi
1. feb 2007

aktak, ako to stihas pri malom?ty aj spis? 😕

tilly
1. feb 2007

aktak držím palce, nezblázni sa, aby si si mohla užiť krásne promocky 😉

kmeli
2. feb 2007

ahojte maminky studentky, ako tak citam vy uz ste s tym sudiom pomaly pri konci. No ja som este len zacala. Prave mam uspoesne za sebov prvy semester...
Malicka sa ma narodit o par tyzdnov, tak som zvedava ako bude zvladat skusky v juny...No ale tak nam to s manzelom vyslo, urobili sme tolko obrovskych zmien v nasom zivote za par mesiacov. Asi liecba sokom... hehe

lasenka
2. feb 2007

kmeli
ako tak pocitam, v juni bude mat vase dievcatko 3-4 mesiace... bude to v pohodicke, lebo malicka bude stale vyspinkavat 😉 aspon moj tak stale spinkal, tak ti drzim palce 🙂

verulka
2. feb 2007

lasenka, mna bavi chodit popri detoch do skoly. Chodila som tam zrelaxovat. Kedze moji krpci maju vcelku nizku potrebu spanku, moje telo si uz od neho pomaly odvyklo.Ked deti zacali normalne spavat, ja som mala dost casu sa po nociach ucit (inokedy sa to neda). Teraz je to uz atszie, lebo mi do toho pribudla robota a ine problemy ako ked boli mali...Ale da sa- muzik pomaha.
Aktak, gratulujem, ani sa nenazdas a mas pokoj.
tilly, ja nepochybujem, ze toho mas ovela viac. U nas su obhajoby aj statnice z 3 predmetov v jeden den, co sa da zvladnut 😉 Ale zase ty zvladnes vsetko.
kmeli, neboj bude to v pohode- ak sa na vec pozries zo spravneho uhla pohladu 😉

katika1
2. feb 2007

Babule, prosím vás ako je to s individuálnym štúdiom? Musia mi ho povoliť, alebo nie, keď sa malé narodí???

verulka
2. feb 2007

no ja som si myslela, ze musia, ale nie je to tak. Mne ho na gymply dali v pohode, ale poznam babulky, ktorym nie. Na VS to casto riesia dohovorom s vyucujucim.

katika1
2. feb 2007

Ja ho potrebujem na výške.. Už len na rok.. ale dúfam, že dajú.. Veď by mali podporovať ľudí nech študujú a nie im brať chuť.. 😒

ramzesa
2. feb 2007

katika- no na mojej vyske ho dali vsetkym maminam. Podla nasho studijneho poriadku nanho ma narok kazdy rodic, kt. vychovava dieta myslim, ze min. do veku osem rokov.

katika1
2. feb 2007

Aha... a kam chodíš do školy? A to je niekde v štúdijnom napísané? Idem ho preštudovať 🙂

ramzesa
2. feb 2007

aktak- gratulujem. Inak to mate nejako casto tie statnice. Ja som zatial nemala ziadne 😕 az v lete ma cakaju bakalarske skusky.

ramzesa
2. feb 2007

Na TUKE stavebnu fakultu. My to mame napisane vzadu v brozurke v studijnom plane. Skus pozriet aj webku svojej stranky. Ibaze ja studujem na dennom, my externe nemame. Mozno u externistov je to inak.

ramzesa
2. feb 2007

katika- myslela som webku svojej skoly 😅

katika1
2. feb 2007

Ja tiež na dennom.. Ale na UKF.. pozriem sa na to.. Ďakujem za radu 🙂
Dúfam, že mi umožnia to štúdium..