Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
14. apr 2009

tatolu, tak si to stihla..To je super, tak už je pohoda a máš to z krku 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵

baby, prešla som...mám C a manžel E...normálne som skoro odpadla a som strašne šťastná...Normálne by ma to C štvalo, lebo tento rok mám zatiaľ samé A, len jedno B, ale toto C je pre mňa najkrajšie na svete 😀 😀 😀 😀

tatolu
14. apr 2009

Maruška, takže ste frajeri síce obaja, ale Ty si lepšia 😉 ako muž 😀
GRATULUJEM

janka46
14. apr 2009

Maruschka vidis si trieda 😵 😵 😵 😵 vobec sa nad tym "pismenkom" nezamyslaj,ved to nie je statnicovy predmet 😀 😀 😀

Ja mam zajtra tu ekonomiku,podarilo sa mi to raz precitat a je to same delenie,triedenie... 😒 😒 no proste nemam sancu si z toho nic zapamätat,takze u mna to bude zajtra dost o pomockach.....len aby sa dali pouzit 😖 😕 a nech je to hocijake pismenko len nech prejdem...moje tajne zelanie 😔

bibinka
14. apr 2009

maruschka- supeeeer, vidíš, nakoniec si mu bola sympatická a asi aj tvoj manžel, keďže vás nechal prejsť. super, vyhoď to už z hlavy a teš sa. 🙂 🙂 🙂

janka-neboj, v čase skúšky vo veľkom strese vydoluješ zo seba to potrebné. ver tomu, či už použiješ pomôcky alebo nie, verím, že to urobíš. rovnako som verila v maruschku a normálne ma aj čkalo 😀, tak akám, že ma aj zajtra bude čkať 😀 (štikútať)

tatolu- no teda, máš môj obdiv. Normálne sa mi zdá, že ty si to zvládla úplne bez stresu a problémov a len ja som sa tu tak "vyplakávala", že ako nestíham.ale ja to takto strašne prežívam a hovorím o tom.. no čo už. Teraz už len pripraviť prezentáciu a môžeš zbierať posledné áčka 🙂)

ja som si dnes prešla pár štátnicových otázok, a teraz po večeri ked už deti konečne spia sa do tho vrhám....ako Fibingerová 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
15. apr 2009

bibinka, ja ani neviem, či nejaké Ačko mám 😉 a tento polrok sa mi zdá, že tiež žiadne nebude... Ale mne to neva.
A čo sa týka stresov, tak ich tiež mám. Ibaže vtedy na koníka moc nejdem a tak ste to nezaregistrovali ja 😉

Včera, keď som prišla domov, tak sa mi do večera triasli ruky a šklbalo mi okom. Asi si môj organizmus niečo uvedomil... Ešte dobre, že neskôr 😀 😀 😀

maruschka
15. apr 2009

janka, držím ti na dnes palce a myslím na teba..Určite sa ti to podarí, ekonomika nie je taká zlá, ako sa zdá na prvý pohľad 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵

dievčatá ďakujem....dnes som sa konečne po prvý krát vyspala celú noc a neučila som sa..Konečne po troch týždňoch..Včera sme všetci zaspali o 20,00 ani nevieme ako, ale už toho bolo dosť na nás v poslednej dobe..

bibinka a tatolu, zvládli ste to hrdinsky a obdivujem vás obidve... 😵 😵 😵 😵

tatolu
15. apr 2009

No myslím, že stresovať budem o chvíľu...
Do piatka rána má byť jedna práca hotová, včera som sa s tým nevedal pohnúť. Dnes je manžel na potulkách p obchodoch a zajtra v práci....
Už včera mi volal spolužiaci, že ako to treba riešiť, takže by som mala ísť do školy a niečo vyzistiť. Ale kedy?

janka46
15. apr 2009

Ahojte baby!
Vdak za podporu,mam to za sebou a bola to teda dost tímova praca,a hlavne "spravny" pristup skusajucej 😉tak celkom dobre znamky davala...

Tatolu ja ta teda fakt klobuk dolu,mas to narocne 😒inak som sa dnes dozvedela,ze spoluziacka tiez caka dvojicky,tak som si hned na teba spomenula 😵 😵

janulle22
16. apr 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyy tak uz budu patrit mezi vas ted jsem si volala do skoly pac uz bych nevydrzela do pristiho patku tak jsem prijataaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

hanculka
16. apr 2009

ahojte,, študuje tu niekto odbor neaky zdravotnicky?

maruschka
16. apr 2009

janka, vidíš, si jednotka- gratulujem 😵 😵 😵 😵

janulle.........gratulujeme z celého srdca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 No, tak už patríš medzi nás 😉 😉 😉 😉 😉 Ďalšia študentka do rákoša 😀

hanculka, študuje a už aj končí-bibinka 😉 😉

janulle22
16. apr 2009

marus dekuji...sice sem si tam volala ale je to 100%... 😵 😵 😵 mam hroznou radost... 😵

bibinka
16. apr 2009

janule- no vidíš, si kočka-naša nová študentka 😉 . Ja som to vedela. ....veď čo by ťa neprijali, že jo? 😀 😀 😀

janka46- super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....takí dobrí chápajúci profesori ešte nevymreli 😉

janka46
16. apr 2009

Janule gratulujem 😵 😵 😵 a vitaj v klube 😀

Hanculka a co studujes konkretne?

duskaf
16. apr 2009

Janule a my máme obrovskú radosť s Tebou. Supeeeer.
ja som včera už upadala do smútku, lebo sa mám naučiť celé dejiny hudby, autorov opery oratória skladby- už sa mi z toho točila hlava. Ale dnes sa to otočilo a začína mi to ísť a pomaličky si to v hlave ukladám. raz úspešnejšie, inokedy menej, ale snažím sa, tak verím, že to pôjde.
A kočky, keby ste si chceli prečítať moju tvorbu, ktorú s láskou píšem pre deti, ak by ste mali chuť na rozprávku, prečítajte si, je to v sekcii Rozprávka na tejto stránke. Zatiaľ tam mám len jedno dielko LEMURKO.

duskaf
16. apr 2009

Ale splašená som riadne, zabudla som dať ten link.
http://citanie.madness.sk/person-3261.php

adetka
16. apr 2009

janulle.... tesime sa s tebou... 😵 ... a vitaj medzi nami...

ja som si dnes dala za ulohu napisat aspon pat stran na konferenciu... a:... uz pereim tretiu varku, vysavala som... 😅 ... akurat som prelistovala par knih... oznacila si nejake citacie... zosalieeeem 😖 ...
ja pocitujem stres zaverecnych skusok na druhej strane... finusujeme so zapisovanim kreditov nasich piatakov a tretiakov... a je v tom riadny neporiadok 😲 ... do toho vsetci naokolo citaju a hodnotia diplomovky a bakalarky... pripravuju sa otazky... snazim sa studentov ukludnovat... ale nedari sa mi to... 😅

maruschka
16. apr 2009

duska, mám to prečítané..je to veľmi zlaté..Dnes to zaradím do večerného čítania pre naše decká 😵 😵 😵

nadusa
16. apr 2009

Ahojte baby,ja prave koncim druhy rocnik v Trencine,mam 3-rocnu dceru a v septembri cakame druhe babo. Studujem externe,cize v sobotu a v nedelu a da sa to zvladnut !!!!!! Len si treba najst system a hura do studia.

duskaf
16. apr 2009

Maruschka- 🙂 🙂 🙂 🙂
Ďakujem. Tááááák si ma potešila.

maruschka
17. apr 2009

nadusa ahoj 😵 😵 😵 Ten systém a chuťdo štúdia by aj bola, len splniť časový plán je háčikom nášho štúdia 😀 😀

duskaf
17. apr 2009

Maruschka 😀 😀 😀

tatolu
18. apr 2009

Vitaj Janulle medzi nami študentakmi...

Nadusa, dá sa to zvládnuť aj keď niekedy s väčšími, albo menšími problémami 😉. Pre mňa je štúdium možnosť zmeniť prostredie 🤐. Niekedy mi pri deťoch prešibkáva....

janka46
18. apr 2009

Tatolu tak aj ja som studium zvolila ako utek zo zabehnuteho stereot. na materskej....cize potrebovala som zmenu 😀

Baby tak ja usilovna studentka som si vcera zabudla v robote vsetky materiali na ucenie,no neporati ma 😕 a skuska uz v stvrtok 😨 😨

janulle22
18. apr 2009

holky ja sem tak stastna a zaroven se bojim jak se budu ucit... me ze bych nemela hlidani v tom problem nebude zadnej ale ta chut a jestli to budu zvladat...vim jakej sem nervak a musim se priznat obcas i lajdak... 😅 nikdo tu neni co delal podnikateskou ze...? 😔

sifka
18. apr 2009

ahojte zienky...... som tu sice kratko, ale som rada ze tato tema existuje. Chcem sa len opytat ze ci neviete nahodou niektora z vas ako by som sa dozvedela nieco viac......... zaujimalo by ma pedagogicke minimum. Som zo stredneho slovenska.... DAKUJEM VAM KRASNE

adetka
18. apr 2009

ahojjte... ja momentalne sedim nad prispevkom na konferenciu... a kazdou hodinou vo mne stupa nervozita, ze to nestihnem napisat... snad sa mi podari konecne sa nadchnut pre tu temu... 😅

sifka... ahoj... nepomozem ti... nestudujem na pedagogickej... ale pedagogicke minimum by sa malo dat vystudovat na akejkolvek pedagogickej... napr. aj u nas v Nitre, pripadne v BB... neviem...

sifka
18. apr 2009

adetka, dakujem ti pekne, aj to je nieco co mi pomoze.......... 🙂

bibinka
18. apr 2009

existuje ešte pedagogické minimum? veď sa to malo rušiť? 😕 ....som akási nevzdelaná, idem pokukať po fakultách. 😎

adetka
18. apr 2009

mno... napisane tri strany... vratane citatov (este sa pokusim par najst), vlastnych myslienok, hypotez a stanovenia vyskumu... teraz uz iba preskumat 120 stran clankov a podobne mnozstvo internetovych textov... 😲 😖 ... musim ist spat... lebo zajtra nebudem vladat behat za slecnou...

poradte mi teraz ako co najrychlejsie prepnut na "sleep mode"?... 😀

bibinka... vazne?... mno, mozno... ja som sa nan hlasila pred dvomi rokmi... a neotvorili ho... ale vypisane bolo...