Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

katika1
3. feb 2007

Hej, mám ju.. Môžem Ti ju aj poslať potom.. Priznám sa ti ja som sa to neučila a spravila som.. ja neviem, mňa má rád. 🙂 Ale nechá všetkých. Uvidíš. On je super...Ja ani neviem poriadne o čom je syntax 🙂 len tak zbežne..

katika1
3. feb 2007

Bzuco, môžeš 😀 Len ja som ešte tupejšia z angličtiny ako som bola pres výškou 🙄
Teraz mám samú geografiu, lebo môj odbor je tlmočn - preklad. pre reg. rozvoj 😝

lasenka
3. feb 2007

katika
budes velmi velmi velmi zlata... mala osm pri nom aj lexikologiu, viem, ze vtedy vela nevyzadoval... a poznas Fila? mame s nim metodiku teraz v LS

bzuco
3. feb 2007

katika, neboj, to len ak by som potrebovala nejaké skriptá, lebo dosť mám problém sa k nejakým dopracovať 😒
inak tá moja anglina, neviem, ale myslím, že by nás mali viac cvíkať konverzáciu, lebo všetky skúšky nám dávajú písomnou formou, tiež budem na konci z tej angliny vedieť menej ako na začiatku, hoci teóriu budem ovládať, nebudem sa vedieť vykoktať 😖 😖 😖

katika1
3. feb 2007

Aj ja som s ním mala lexikológiu.. A aj prekladový seminár.
Fila? S ním som ešte nič nemala.. Ale podľa mňa najväčšie postrachy sú Malá a Rákayová 😀

lasenka
3. feb 2007

katika
vazne? s Malou som uz mala morfologiu, je pravda, ze nas vsetkych "zmykala" ale nikoho nevyhodila... a Rakayouvu som este nezazila

lasenka
3. feb 2007

bzuco
tiez si myslim, ze by sme mali viac konverzovat... je nas v skupine vela, chapem ze sa to neda, maju v tom poriadny chaos... keby k nam niekto zavital z anglicka a mala by som s nim nieco dohodnut (ved mam papier), tak neviem neviem 😀

katika1
3. feb 2007

Aj ja som mala morfu s Malou a u nás ich veru povyhadzovala dosť.. 😠
POčuj, nemáš štúdijný poriadok náhodou niekde pri sebe??? Prosím Ťa mohla by si sa mi kuknúť, či tam je niečo písané o individuálnom štúdiu z dôvodu materstva?
Lebo ja mám denné a potrebovala by som individuálne budúci semester zimný a neviem, či mi dajú. A štúdijný som stratila 🙂
A v koľkom si ročníku?

bzuco
3. feb 2007

presna nad tým som minule rozmýšľala, že nech postavia predo mňa angličana, tak sa na neho asi budem len pekne usmievať 😀 😀 😀 😀 😀

lasenka
3. feb 2007

katika
ten studijny nemam, ale myslim, ze s tym nebudes mat problem...
ja som na rozsirujucom studiu a momentalne v 2. rocniku... buduci rok koncime

katika1
3. feb 2007

Ja som na to takisto. Niekedy som angličtinu sypala a teraz keď máme hodinu s američankou, neviem sa vykoktať a pripadám si ako na základnej.. Takže už viem, že zo mňa tlmočníčka nebude 😖

lasenka
3. feb 2007

bzuco
ved aj to je sposob komunikacie 😀 ja dopadnem asi tiez tak... najhorsie na tom je, ze na statniciach sa nam to vsetko moze vratit... skusky sa robia len tak tak, a dufam, ze tie statnice nebudu problemove

katika1
3. feb 2007

No štátnice budú každopádne zaujímavé.. Ja tiež končím budúci rok.. Lebo aj pôvodne som mala v pláne študovať len 3 roky..

lasenka
3. feb 2007

katika
som rada, ze ta tu mam, tak potom mi mozes tu syntax poslat... poslem ti to IP mailovu adresu, ok?

aktak
3. feb 2007

potrebujem podporit, zistila som ze mam na statnice dost zlu komisiu, tak sa bojim co bude ☹ ale idem ako prva, tak ma snad nevyrazia ci aj ano? nebudu mat s kym porovnavat, ale neviem ci je to vyhoda alebo nevyhoda 😔

katika1
3. feb 2007

Ok 🙂 pošli.. A teš sa na tie skryptá.. budeš riadne vykukaná, o čo mu tam ide 😀

lasenka
3. feb 2007

katika
nestras ma... alebo si to myslela naopak?

lasenka
3. feb 2007

aktak
na tvojom mieste by som sa asi tesila 🙂 ako pises, nemaju ta s kym porovnavat, budes to mat hned za sebou, komisia bude este zaspata 😉
ale drzim ti palce 😉

aktak
3. feb 2007

no snad niektori aj zaspia a nestihnu ma 😎

bzuco
3. feb 2007

som tu 😉

no, ked spomínate tie štátnice, ja som z nich zalepená už teraz ☹ ☹ ☹

lasenka
3. feb 2007

ja som statnicovala medzi poslednymi, tiez to nebolo na skodu, lebo polovica komisie odisla na obed, na cigaretku a neviem este kde... ale tie stresy !!! Matusko mal vtedy 4 mesiace

bzuco
3. feb 2007

ja som štátnicovala tiež medzi poslednými, riadne mi stískalo ritku 😀
a hlavne vtedy, ked som sa dopočula, že niektorí neurobili

tobina
3. feb 2007

ahojte babenky, pridavam sa k vam, cakam babo a som tretiacka na vyske. Neviem co mam robit s dalsim rocnikom. Je lepsie dat si externe studium alebo individualne? hmm, prosim poradte

katika1
3. feb 2007

Lasenka, už som Ti to poslala.. Inak, klobúk dole pred Tebou, že si sa dala ešte aj na ďalšie štúdium.. Ja by som sa na to asi nedala. 😖
Aj mne lepí zo štátnic, ale čo už.. Bzučo Ty čo študuješ? A v ktorom ročníku?

lasenka
3. feb 2007

katika
musela som na studium, mam skonceny 1. stupen a co s tym??? anglina je predsa anglina...

bzuco
3. feb 2007

ja študujem to, čo lasenka, len každá v inom meste - anglický jazyki a lit.
mám to ako doplnkové štúdium a momentálne som v 1. ročníku

katika1
3. feb 2007

Sú štátnice veľmi ťažké?
Ja tiež premýšľam nad druhým stupňom, ale neviem, či to s dieťatkom pôjde.. a či na to mám..

bzuco
3. feb 2007

tobina, ja som otehotnela pred 3. ročníkom. zimný semester som ešte chodila normálne do školy, robila skúšky a kedže v apríli som mala termín, prerušila som štúdium na rok. potom som chcela pokračovať individuálne, ale vyučujúci mi to vôbec neuľahčili, vôbec nebrali niektorí ohľad na to, že malá nemala ani rok - 10 mesiacov.
tak som si znova dala žiadosť, ale na diaľkové štúdium a parádička, klídek a pohoda a mala som to aj bližšie, lebo som chodila na detašované pracovisko a nie tam, kde som študovala denne

bzuco
3. feb 2007

no...to neviem, či sú ťažké, ale už si počula, že by boli štátnice ľahké?
navyše, ked ťa každá straší jednou učiteľkou - angličankou, ktorá je strašná

tobina
3. feb 2007

bzuco, ja budem chodit letny semester aj s bruskom a potom neviem ako. ale ak by sa dalo externe a chodila by som do skoly len v sobotu to by bolo super, aspon by sa otecko cely den staral a zaucal 😀 , ale ak by som musela mat skolu cez tyzden, tak to by bolo horsie 😠