Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

duskaf
21. jún 2009

Kočky, ďakujem za podporu. Už čakám kedy bude zajtra, aby sa to poriešilo a mala som v sebe kľúúúúúúd. 😀 Pre povahu ako som ja toto celovíkendové čakanie- dobrá záťaž na trpezlivosť. A to my ľudia hovoria aká som trpezlivá, no a si veľmi nie. 😵
Maruschka- ja som sa jednu dobu dosť intenzívne zaujímala o hospicovú starostlivosť(pod našimi oknami stavajú hospice a mala som tam pracovať,a le makjú nejaké problémy a nie a nie to otvoriť)- mám doma aj nejaké veľmi zaujímavé knižôčky, tak keby si sa rozhodla ísť tým smerom rada Ti ich všetky požičiam, ak by si chcela.

luciarisko
21. jún 2009

Ahojte. Skoda, ze som tuto temu, objavila az teraz 😠 ja som 9.6 konecne skoncila vysoku skolu 🙂 ale poviem vam nikdy viac.maly bude mat rok, ked som bola este tehotna tak sa dalo, ale teraz, na statnice som sa ucila po nociach, od 8 ked zaspal do 3 rana, som rada, ze ma priatel neopustil, lebo ten si to vzdy zlizol, strasne som bola nervozna, ale uz je potom. drzim aj vam vsetky palce!

janka46
21. jún 2009

Luciarisko, nevadí,ze si nas objavila az teraz,gratulujeme k titulovaniu 😵 😵 😵

janka46
21. jún 2009

Maruschka,ani my nevieme este vobec temy BC prac......len tak namatkovo netusisi,kedy byvaju na Alzbete statnice Bc??????

maruschka
22. jún 2009

luciarisko tak gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 no, s malým drobčekom je to vždy najťažšie a škola je vždy potom 2x ťažšia, ako pre ostatných študentov, ale si to zvládla výborne 😉 🙂 🙂

janka, štátnice prebiehali u nás v PN tieto posledné dva týždne a aj u vás na východe..Myslím, že na niektorých miestach na východe už aj v máji, lebo mi jedna milá študentka písala niekedy okolo 15-20 mája, ako u nich prebiehali obajoby a štátnice-že vyhadzovali teda parádne..U nás v PN ešte výsledky neviem, všetko zistím. Potom ti napíšem. Dúfam, že to bolo v pohode..Inak sa máme na čo tešiť.

Tie témy nám sľúbili už tento rok, no ale tuším zabudli. Ja som sa rozhodla, že si nechám túto moju.Hneď začiatkom septembra by sme mali mať seminár ohľadom bakalárky,tak sa všetko dozvieme bližšie.. Inak duskaf veľmi pekne ďakujem-si zlatá. 😵 😵

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adetka
22. jún 2009

tak to mate tazke babenky... niektore nase rocniky tiez nemaju indexy... ale maju vikazy o studiu... ja som tomu hovorila kreditna karta 😅 ... predsa len, je lepsie ked sa tie znamky pisu este niekam okrem AISu... v pocitaci sa daju veci menit, da sa v nom podvadzat...

ja dnes dotvaram interny a zacinam tvorit externy rozvrh... uff, uff... 😅

duskaf
22. jún 2009

Kočky moje zlaté, tak som sa jej dovolala a predstavte si, ona nemá môj test, no bolo mi do plaču. Ide hľadať, ale , že má veľa práce, tak sa tu dusím vo vlastnej šťave. A začala som si to čítať, keby to nenašla, som ochotná aj dnes ísť, len nech už mám s tým pokoj.Skúška bola pred dvomi mesiacmi, známky spolužiačkam zapísala pred týždňom- zabudla na nás. A mne sa to už z hlavy dostalo von, všetci skladatelia, symfónie, opery, dejiny hudby od Praveku. Celým bytom mi tu znejú skladby, ktoré sme mali rozšifrovať- asi 50 skladieb, tak tie som si celkom zapamätala.
Ale od budúceho roku si dám podpisovať od vyučujúcich, že som tam bola, alebo sa s nimi odfotím ako odovzdávam písomku. Som ironická viem, ale som z toho smutná. 😔

bibinka
22. jún 2009

ahojte, dmonikad- ver tomu, že sa dostaneš. A na aký odbor, ak smieme vedieť?

adetka- teda, ty makáš jedna radosť 😀

luciarisko- gratulujem k titulu!!! 😉

maruschka- fakt vyhadzovali? juj, to je nepríjemné. ja by som tak chcela vedieť, že prečo takého študenta vyhodia- či pre prácu, alebo že absolútne nič nepovie k otázkam, či čo. fakt, by som to rada vedela.

duskaf
22. jún 2009

Kočky, pred chvíľkou mi ju zapísali, tak už konečne kľúúúúúúúd.
Všetkým prajem ten pocit uvoľnenia. 🙂

maruschka
22. jún 2009

duskaf, tak je to za tebou a obrovská úľava 😉 😉 😉 paráda, že to tak dobre dopadlo.. 😵 😵

janka, vieš niečo o tom, že by sme mali platiť školné na celý rok + zápisné už v auguste? Je mi z toho už teraz zle, lebo podľa nových dodatkov k smerniciam nám to s manželom dokopy vychádza viac ako 1070 eur..Doteraz sme to vždy platili august a marec a teraz všetko naraz. 😕 😕 🙄 .A za štátnice je to 100 eur-potvrdenie musíš priniesť na skúšku, inak dovidenia.. 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 Jáj, už sa fakt hrozne teším, ako sa vyhádžeme z peňazí.

tatolu
22. jún 2009

Luciarisko a dmonikad - GRATULUJEM

No dnes som bola dať prekontrolovať prezentáciu profesorovi a on že, to musím prerobiť. Tak som to doobeda prerábala a poslala som mu mailo, či dobre...
Okrem toho mi zmenili dátum a hodinu štátnic. Volal profák, či by mi vyhovovalo zajtra o 18tej - išla by som posledná. No teda nevyhovovalo, MM ide o 17tej na nočnú, tak že teda v stredu ráno na 7.30 alebo zas posledná o 18tej. No čo už. Cez deň sa nemám kedy učiť, tak pôjdem ráno 😖

Asi už začínam stresovať 😒

luciarisko
22. jún 2009

baby dakujem za gratulacie, ste zlate!

duskaf - no ja by som asi zinfarktovala, ale oni v tom maju pekny bordel!

tatolu - drzim palce!

bibinka- na mojich statniciach vyhadzovali kvoli práci aj kvoli otazkam, proste jedna baba nevedela ani zatat o otazke co si vybrala ani sa nechytala na otazky, vsetko zalezi od komisii, ja som mala super komisiu pomahali, neriesili, ved kazdy moze mat okno.

maruschka
22. jún 2009

tatolu, že stresovať..Ešte stále rozmýšľaš racionálne a si v realite-vidíš, myslíš na manželovú nočnú. 😉 😉 Takže si v pohode..Ak prestaneš myslieť na všetko a bude ti jedno, kam ťa postavia, tak to je stres 😀 😀 😀

luciarisko, tak to dúfame, že budeme mať zhovievavú komisiu 😀 😎

tatolu
22. jún 2009

Marusch tak ten som už asi mala uplynulé dni 😉 😀

duskaf
22. jún 2009

Tatolu, veľmi na teba myslím, Ty to zvládneš a keď napíšeš dobré správy tak si tu zaskandujuem. 😀

tatolu
22. jún 2009

Keď mňa teraz viac tešia a zaujímajú deti 😉
Tomík je teraz prevesený cez postieľku a vykrikuje: Táááá-ti, te-ta a Tánička sa zas morduje s macom. No nie je to lepšie počúvať ich, ako sa učiť 😀 😉

tatolu
22. jún 2009

No mne asi pere - ja som ich do postielok dala o hodinu skôr 😔 a čudujem sa, prečo nevypili celé grísky a prečo ešte nespia 😕 😀 😀 😀

bibinka
22. jún 2009

tatolu- no tak ťa obdivujem, ja by som behala po byte ako čarodejnica,naštvaná na celý svet a ak by do mňa niekto vrtol, tak by som vybuchla ako sopka.Prosím ťa a už si si prešla všetky otázky?Taký stres mať o pár dní skôr štátnice uf.... no ja infarktujem miesto teba..... 😀 😀 😀 😀

duskaf- no vidíš, predsa ti ju zapísali. 😉

maruschka- no teda to je dosť peňazí. ☹ ☹ ☹ ale nevyberieš si, že, hlavne aby si to s manželom úspešne dotiahla do konca. Inak dnes som sa bavila s jednou kočkou čo chodí na alžbetu na mgr.že za semester platila 7 tis(sk) a už na zápis bolo treba doniesť bloček na 3 tis. 😔 😔 😔

maruschka
22. jún 2009

bibinka, toľko platíme aj my..Len sme to mali pekne rozhodené na semestre-takže sa to dalo zvládnuť. Lenže teraz nám to dali všetko zaplatiť už v auguste naraz..Takže je to pekná finančná pálka 🙄 🙄

tatolu, to je pohoda. Tá lepšia verzia by bola, keby drbci spali o tú hodinu skôr..Ale sa aspoň máš na čom zasmiať, tie detské hlášky fakt nepoznajú hranice fantázie 😎 🙂 🙂 🙂

aj naše decká sú dnes totálne unudené. Už nemám síl po nich behať a upratovať.Vonku od rána leje ako z krhly a nemôžeme ísť von. Tak som vytiahla takú veľkú školskú premietačku/čo som kúpila od jednej pani uč./ a premietali sme si dve hodiny rozprávky na stenu. Decká mali zážitok z tejto retro techniky a ja som sa nestačila diviť, koľko rozprávok som už pozabúdala z našich detských čias 😀 😀 🙂

janka46
22. jún 2009

Maruschka tak to citam prvykrat o tom platení 😲 😕 😕 😕 normalne az oci vyvalujem....to Vam dali akoze oficialne vediet,alebo co.....ved ja o nicom neviem....mam pokoj od skoly uz asi mesiac 🤐

Inak dobry program to s tou projekcoiu pre deti,ja som tiez dnes malu ucila hrat pexeso,celkom jej to islo 😀

Duskaf...tak tie stresy a nervy....fakt hroza ôen citat 😒

Tatolu chcela by som to takto s kludom zvladnut o rok ako ty 😉 😉 😉
strasne silno drzim palce uz teraz!!!!!!!

maruschka
22. jún 2009

janka, je to na oficiálnej stránke školy www.vssvalzbety.sk....ževraj preto, lebo dlho vymáhajú školné od študentov za letný semester-je veľa neplatičov. Tak aby mali istotu, že to budú mať všetko naraz od nás zaplatené..Takže musíme už k zápisu priniesť potrvrdenie, že sme zaplatili školné za celý rok+zápisné 🙄 Je to uvedené ako dodatok k smernici o platení za školné...A dnes sme to už rozoberali na našej stránke, môžem ti povedať, že väčšina študentov je pobúrená.. 🙄

adetka
23. jún 2009

duskaf... tak to som rada, ze sa problem so zapisom vyriesil... este, ze dotycna prednasajuca sa vyzna vo svojom neporiadku v papieroh 😉 ...

tatolu... drzim palceeeee... 🙂 ... urcite to zvladnes... aj ked ist na rad tak neskoro 🙄 ... nezavidim... ja radsej chodim prva 😅

marushka... aj ja chcem premietackuuuu 😵 ... Mirka sa v dazdivych dnoch najradsej hrava s vodou 😀 ... takze mame mokro aj doma (nastastie vsade mame kamennu dlazbu)... alebo pozeranim rozpravok na pocitaci... vcera, dnes, vo stvrtok a piatok vsak bude u mojej svokry... co je fajn... ale niekedy ani nie 😖

pokracujem v skladani rozvrhov... a par hodin stravim behanim za pedagogmi.. tiez si musim dat pozapisovat par veci do vykazu a AISu 😅 ... snad nestravim na chodbach skoly celu mladost 😉

tatolu
23. jún 2009

adet, však pôjdem prvá 😉
Dahý príde ráno o 6.30 z nočnej, ja ho budem čakať pred domom a o 7mej už môžem byť v škole. Bojím sa, že zaspím, lebo všera sa mi podailo preisť iba pár otázok a niektoré sa ani učiť nejdem. 😕

ramzesa
23. jún 2009

tatolu, drz sa 😵 ... ja Van tu vecer cosi napisem 😀 ... papa zatial 😝

bibinka
23. jún 2009

tatolu- silno silno silno ti držím všetky palúchy a očakávam od teba pozitívnu odpoveď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
23. jún 2009

bibi ďakujem.
Práve pemýšľam, či vôbec existuje otázka, ktorú by som chcela dostať. Zisťujem, že tých, čo by som nechcela je viac ☹

ramzesa
23. jún 2009

No ja som dnes statnicovala 😝 😅 . Ja sa konecne vyspiiiiim, ja sa taaaak tesiiiim. Tatolu neboooj, ked ja som tam enskolabovala, tak Ty to urcite zvladnes 🙂 😉 . Ja som musela byt fialova, bordova, zelena, ruzova 😀.

tatolu
23. jún 2009

ramzes gratulujem a krásne prázdniny 😉

ramzesa
23. jún 2009

tatolu dakujem 🙂, uz aby som si zacala hladat pracu tak na september, november :-P... no som zvedava, ci sa mi nieco podari ☹...