Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
23. jún 2009

Ramzesa ešte si uži prázdniny 😉
Hádam niečo nájdeš. Budem držať palce

mata9
23. jún 2009

Ahojte, babulky, ja som sem pisala pred par mesiacmi, ale to som este nemala ziiadne novinky, no teraz uz mam, prave dnes som sa dozvedela, ze ma prijali externe na pravo do Trnavy. 😀 Mohla by sa mi , prosim, ozvat nejaka babenka, ktora studuje pravo? Rada by som sa spytala na nejake veci. Zatial dakujem a vsetkym vam hrooozne drzim palceky, chodim sem casto. Paaa

maruschka
23. jún 2009

ramzesa, gratulujééém, si šikuľka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 užívaj si pohodu, leto s drobcami a konečne pokoj 😵 😵 😎 😎 😎 😎

mata, tak vitaj medzi nami..zasa nás je trocha viac..ale sa to pomaly vyvažuje-úmerne s odchádzajúcimi študentkami 😵 😵 🙂 🙂 🙂

bibinka
23. jún 2009

ramzesa- gratulujééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a prajem ti aby si si tieto chvíle užila na milión percent 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mamina007
23. jún 2009

ramzesa ... gratulujem ... skvelá správa ... šikulka ... 😉

tatolu ... aj ja držím paluchy ... a posielam pozitívnu energy ... 😎

maruschka ... aj u nás sú poburení ... mohli to aj skôr dať vedieť ... tiež máme v triede manželov aj mamu s dcérou ... im to nabúra rozpočet ...

mňa ešte čaká v sobotu sp s nezamestn. a vyhodnotenie praxe a môžem ísť na dovolenku ... 🙂

inak tá Balážová bola ako si hovorila ...absolútne sa nedalo opísať, ani radiť, bola prísna a mala pomocníčku ... niektorí boli nervní z nej ... ja som dala našťastie za A ... tak som bola happy ...

idem drobca nahnať do postele ... keď spí v škôlke je to katastrofa ... aj u Vás je to tak ? paaa

maruschka
23. jún 2009

mamina, tak sp s nezamestnanými sme mali túto sobotu-Mrázek..Jáááááj, to bol stres-vyhadzoval dostatočne za ťaháky,opisovanie, len muchu bolo počuť lietať po triede..Hovorím, že som sa aj bála vystrieť si chrbát, aby si nemyslel, že opisujem. Otázky nám dal len tak z hlavy - 7 a polovicu otázok sme v materiáloch ani nemali..Skupine po nás dal len jedinú otázku-kompletná práca s klientom- rozpísať to na tuším dve strany-decká hovorili, že to písali ako úvahu...Neviem, čo ho viedlo k takémuto skúšaniu, ale bol to des-bes 😕 😕

Prax máme koncom augusta, takže ešte pohoda...Tak ti držím palce na skúšku 😉 😉 😉 😉
Ja som s malou zostala na predĺženej materskej. Je strašne hyperaktívna-síce to nemá ako diagnózu oficiálne, ale naša deckárka mi to potvrdila. Takže naše pani učiteľky by sa z nej v škôlke zbláznili, keby nastúpila teraz v 3 rokoch. Preto chceme počkať aspoň do 4 rokov, či sa to trocha ukľudní, alebo nie. Lebo fakt je to hrôza. Je veľmi inteligentná, ale nerozpráva ešte dobre, teraz je napríklad 23,09 a ona behá po byte ako raketa, všetci odpadávame a ona nespí. V noci spí 2 hodiny a potom si len tak chodí po byte-aj v tme, ničoho sa nebojí. Takže moja chronická únava prekročila hranice chronickej únavy
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Najlepšie to vyriešili moji rodičia-za domom majú oooobrovský ovocný sad oplotený. Tam ju vypustili a ona behá,behá,behá celý deň. Tam majú skrýše, pasú ovečky, lezú po stromoch a jednoducho sa tam vie perfektne unaviť-ale tak zdravo.. Odvtedy to praktizujem aj ja. 😀 😎

ramzesa
24. jún 2009

ženuše ďakujem 😵 ... už som bola fakt taka unavená z tej školy 😖 ... keby som mala byť ešte jeden rok, tak neviem, neviem :-P...

mamina u nás je to inak, u nás ani v škôlke nespia, ani doma cez deň (moji) a ajtak nie a nie ich večer nahnať do postele a akoby posledné dni cítili zo mňa stres abo čo, lebo boli obaja strašní... jedno upišťané, druhé nervózne 🙄 ...

a vítam nové študujúce maminky 🙂...

tatolu
24. jún 2009

Ahojte,
konečne som sa dostala k PC.
Takže sa môžem pochváliť. Aj mne dnešným dňom začínajú prázdniny a som teda Bc. 😵😝 Všetkým vám ĎAKUJEM

V piatok máme záver skúšok, idem podať prihlášku aj na súbežné štúdium, takže budem potrebovať aj naďalej vašu pomoc 😉

V sobotu a v nedeľu máme mecheche so spolužiakmi a potom bdem loziť po celom Slovensku. Napracem deti do auta a pobeháme
😎
Jej prázdniny som nemala už celé 3 roky
😉

ramzesa
24. jún 2009

tatolu blahozeláááám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je uuulava ze? ziadne stresy :-P ... Tak si to uzi s drobcami 😵

tatolu
24. jún 2009

no zatvárajú sa mi oči 😉 Učila som sa do polnoci a o 4tej som už bola. Ešte som si o 5tej robila kúpeľ 😔

A keď som prišla o 10tej domov, zistila som, že som sa zabudla najesť 😀, tak som raňajkovala o 10.30, lebo som musela popratať ten bordel. MM si ľahol na zem (bol po druhej nočnej) a deti povyberali zo šuflíkov všetko, čo sa dalo 😵

ramzesa
24. jún 2009

jaaj tatoluu, ja som tak isla spat z nedele na pondelok, ze o stvrtej spat a okolo siedmej osmej sme vstavali :-P. Cez den po mne mala skakala, preliezala ma, taze spanok nic a odvtedy som spala az vcera vecer. Este som dorabala nejake veci od pondelka az do rana, o siedmej rychlo tlacit 🙄 a o osmej uz statnice 🙄 .
Taze tuto noc ajkeby buldozery chodili po izbe, ja by som si nevsimla 😀 . Ako som lahla, tak som bola az do rana 😀 . Aha, vlastne decka daco chceli vnoci, asi pit, tak v polospanku som donieisla vodu v pohari 😀 .
A teraz si ideme nase tituli oslavit 😀 spolocne 😀.

ramzesa
24. jún 2009

A ranajky som do seba nedostala, az obed... Som mala pocit, ze mam zaludok skruteny, ved som aj nejako zeleno musela vyzerat 😖 . A ostatni si dali pivko po statnicicach a ja dzus,lebo asi by ma rovno piclo na meiste 😅 😀 .
No a najblizsie dni asi len upratujem. Manzel to vcera zhrnul asi tak, ze v kuchyni mame na zemi asi pol tony papiera 😀 . Az sa toho hrozim, toho upratovania 😝 . Ale polku knih vratim do kniznice a snad tej kopy ubudne 😖 .

maruschka
24. jún 2009

TATOLU......GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 užívaj si prázdniny a hlavne rodinku...oddychuj koľko sa dá a vyspi sa do ružova..

A nezabudni osláviť Bc.. 😵 😵 😵 😵 😵

maruschka
24. jún 2009

ramzesa, hovoríš, že ten posttraumatický stres zo štátnic prekonávaš upratovaním v byte 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
24. jún 2009

Dievky ďakujem 😉
Už teraz si užívam 😵

janka46
24. jún 2009

Ramzesa a Tatolu JUPíííííí!!!!!!! Ste sikulky, patricne si to užite a jasne ten relax treba!!!!!!!!!!!!!!

Inak ja sa tiez po skluskach vyslovene odreagujem upratovanim 😀 hovorim ze mam dobru "psychoterapiu" 😉

adetka
24. jún 2009

tatolu a ramzesa... blahozelaaaaam zostatnicovanyyyym 😀 ... tesim sa s vamiiii... a nezabudnite to oslavovat aj nejak inak... 😉 ... uzite si skutocnu dovolenku... bez stresov...

najvacsiu chut upratovat dostanem - ked sa mam ucit na skusky... pripadne pisat pracu... vtedy mame najcistejsi byt 😅 ... po absolvovani skusok mam skor chut vyvolavat vsetkym priatelom, spievat si... a kaslat na vsetkooooo... 🙂 ... a teraz ked mam dieta, mam chut Mirku stale stiskat, tancovat s nou... 😀

dva dni mam prechladnuty krk... nemozem otocit hlavou... a dopujem sa panadolom... ☹ ... a dnes mi vsetko pada... moj konzultant ma po predlozeni ziadosti na zmenu temy dizertacky skoro vysmial... ktutiac hlavou povedal, toto nerobte... ale ze by pomohol nejakou radou, tak to nie... a profesorka, ktorej podpis potrebujem odisla dnes rano do Presova... a vraj pride mozno v piatok, mozno v utorok, mozno v stredu... 😠

tatolu
24. jún 2009

Adetka, Janka ďakujem 😉

Ja som tam musela chytiť prievan do ucha. Zrazu ma začala bolieť celá pravá strana hlavy - ucho, zuby, oko, spánok... Mám zjedený Ibuprofen, vatu v uchu a mala som priložený zemiak. Už je dobre 😉

lubka131
24. jún 2009

ahojte studentky, chcem niektoru z vas poprosit, ak sa taka dobra dusa najde, neviete niektora suprovo excel, grafy, vypocty, funkcie a pod.?lebo mam v sobotu skusku a nejako mi to nejde, na prednaske som bola a samoukovi to ide zle..mam rozne tabulky a zadania a neviem s tym pohnut...dakujem ak sa niekto najde, trapit sa so mnou🙂

dada1212
24. jún 2009

Tatulu a Ramzesa blahoželém Vám 🙂 🙂
A aj všetkým ostatným čo ukončili ročník. 🙂
Mňa zajtra čakajú prijímačky.

tatolu
24. jún 2009

dadka, ja už Ti môžem držať palce, takže budem 😉
Len kľud.
Na všetko si spomenieš 😉

dada1212
24. jún 2009

Tatulu dakujem za podporu 🙂

mimi
24. jún 2009

tatolu, ramzesa, super, gratulujeeeem!!!!!
Od dnesneho dna zacinam letne prazdniny, prvy rocnik je uspesne za mnou, huraaaa!!! 🙂 Konecne budem mat vikendy volne, uf, to je pocit!!!

tatolu
24. jún 2009

Mimi si dobrá.
Ja som si vždy niečo prenášala 😉

mimi
24. jún 2009

tatolu, no dnes som sa obavala, ze budem aj ja prenasat. Dnes rano o 5 hodine (po neprespatej noci)som sa rozhodla, ze pojdem na skusku-posledny termin a vyslo to, taka som stastna!!!!!!

bibinka
24. jún 2009

tatolu- GRTAULUJEEEEEEEEM si trieda, vlastne jednička. Prajem ti aby si si ten pocit vychutnala až do dna. A riadne to osláv 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som dnes hviezdila na promóciách 😅 😀 😀 😀, nakoniec to bolo fajn, aj rodina povedalaq, že pekné, deti ,hoci starší poobede nespal boli relatívne poslušné.Teda ja som sa o nich dnes nejako nestarala,len som im kývala v hľadisku🙂)
Ale ked sme prišli domov, padli do postelí ako podťaté 😀 😀 😀 😀, tak mám konečne o ôsmej večer ..................celý večer pre seba 😵 😵 😵 😵, muž sa išiel odreagovať na ryby, lebo mal na starosti mladšieho a ten mu dal vcelku zabrať

maruschka
24. jún 2009

bibinka, chcelo by to fotky...do albumu..tak isto aj všetky promované Ing,Mgr,Bc a iné šarže 😀 😀 😀

bibinka
24. jún 2009

už som sa zmohla,aby som dala foto z foťáku do pc, ale do koňa...dnes už nemám silu 😀

bibinka
24. jún 2009

no silu som našla, zatiaľ tri fotečky, kuk do môjho albumu 😉 , zvyšok musím pozmenšovať 😅

mata9
25. jún 2009

Ahojte, kocky, pripajam sa ku gratulantom a vsetkym uspesnym mamickam - studentkam /teda niektorym uz byvalym / gratulujem, to je ale super pocit, ze? Ja tiez niekedy rozmyslam, co som si to zasa vymyslela, no ved uvidime, co z toho vypali 😀

dada 1212 a na ake prijimacky dnes ides? Teda na aku skolu? Drzim palceky.