Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
20. júl 2009

Marusch, ja to doma nepoznám. Všetky pekne spia vo svojich - zatiaľ 😉

Ešte ma čaká víkend - stretávka a potom budem možno zas vymýšľať 😎 😀 čo s voľným časom.

akzuzs
20. júl 2009

čaute! 🙂
Chcem sa opýtať, či niektorá z vás má taký istý problém ako ja! Hrozne zabúdam. Ale príšerne. Som zvedava ako zvládnem školu s mojou sklerózou. Som taká roztržitá a nepozorná. Dokonca mi moja kolegyňa povedala aby som s tým niekde išla 😀 😀 😀 Ako to riešite ak má niektorá s tým problém.?

No ako tak čítam to školstvo som rada že pracujem v domove dôchodcov 😒 Nie je to ktovie čo ale......

mamina007
20. júl 2009

ahojte kočky ... určite mi budete vedieť poradiť ... chcem sa spýtať, ako je to s hľadaním a oslovením potenciálneho konzultanta na bakalárku ?

Dáva sa mu aj niečo na podpis, aby som vedela, že ho už mám istého alebo aký je postup ? Mám vytlačenú zo školy takú dohodu o vykonaní práce medzi školou a konzultantom ... to si mám vyplniť a dať mu to už teraz ? díky moc

janka46
20. júl 2009

Adetka teda ta obdivujem ze dokazes ficat aj cez prazdniny 😉

Tatolu vitaj z dovolenky 😎 😎 teda inak ako citam.....aj vaham ci napisat,ze ta nasa spi s nami stale v posteli😖 😖 😖 no mame co sme chceli 😉

bibinka
20. júl 2009

janka- nič si z toho nerob, my sme mali Fifka do cca 1,5r medzi nami, potom dosta posteľ,ale aj tak sa veľmi často v noci ku nám pritmolí. a mladší, ten je tam od narodenia, ani sme nevyťahovali postieľku 😅 😅 😅 a neverím, že len tak skoro odíde do "svojej " postele 😀 😀 😀 😅 ................som zlá zlá matka 😅

mamina- ja som nikdy nič nevypisovala ani nežiadala konzultanta takým oficiálnym papierom. proste som sa osobne dohodla a bolo. ako to fičí na iných školách,neviem,ale u nás sa nič také nerobilo 😔

adetka- tak koľko si toho dnes napísala? ťa obdivujem. 😉

janka46
20. júl 2009

Bibka ved práve,postel si bola aj sama vyberat,ale zabralo to snad na tyzden a zase ju mame stale u nas 😀

maruschka
21. júl 2009

janka, my máme manželskú postel a dokúpili sme k nej takú istú ešte jednu jednoposteľ, takže máme v spálni táááááketo posteľové letisko pretože naše baby viac spia s nami, ako samé.. 😎 😎 A je absolútny zážitok, keď ťa 6 ročná dcéra v noci kopne do hlavy, pretože sa jej niečo zlé sníva 😕 😕 takže ty si na tom ešte relatívne výborne 😀 😀 😀 😀

adetka
21. júl 2009

mamina... ja tiez asi neporadim... u nas studenti vypisu akurat prihlasku na zaverecnu pracu... s temou a napisanym konzultantom... temn by to mal podpisat, ze o tom vie (ale nie vzdy to tak studenti robia)... nas veduci k tomu pripise oponenta a podpise duhlas... s externymi konzultantmi a oponetmi podpisuje zmluvu katedra... ale nerobi sa to casto... nakolko sa za to plati (tusim raz za pat rokov to veduci povoli)...

marush.. nezavidim mtie kopance... 😅 ... ja som si take uzila na tohtorocnej dovolenke v Chorvatsku... s Mirkou som spavala na rormalnej manzelskej posteli... takze som takmer kazdu noc menila miesto a polohu... 😀

mno... napisala som tri strany... a pridala nejake veci, ktore som si pozistovala v priebehu roku (z mojich prispevkov na konferencie)... takze moja minimovka uz nabera kontury... 🙂...
a akoby som nemala dost prace... zacala som snivat, ze sa zucastnim dalsej konferencie... co by znamenalo do konca augusta napisat prispevok... 😖 😲 😅... som sialena... asi sik to vytlciem z hlavy...

tatolu
21. júl 2009

adetka, si šikovná
😉 ale nepreháňaj to

bibinka
22. júl 2009

adetka- 😀 😀 😀 😀 😀 a nechceš ísť po doktoráte na csc? 😀 ........jj si šikovná 😉

maruschka- aj my sme mali takú trojposteľ, ale keďže bola tesne pod oknom, Filipko mi raz otvoril veľké okno a tak posteľ putovala opäť na druhú stranu 😅

adetka
23. júl 2009

tatolu... vsak, uz sa liecim 😀
bibinka... hihih... necitim sa byt velmi intelektualom... v duchu som sa musela pousmiat, ked mi nas veduci povedal, ze ved si o pat, sest rokov mozete urobit docenturu 😀 ...

uz som pochopila dovod prazdnin a dovoleniek... v tom teple sa cloveku skutocne nechce robit... zamrzla som na sestnastich stranach... 😅 (este ze staci odovzdat az pri zapise do druheho rocnika 😔 )

tatolu
23. júl 2009

čaute večné šudentky 😉
Ja si prázdniny užívam plným dúškom. Každý večer čítam beletriu. Júj ako mi to chýbalo 😉 Tie knihy do školy ma až tak nebavili 😀

ness
23. júl 2009

caute kocky, uz som tu nebola sto rokov, najprv som sa ucila na skusky, potom som pisala bakalarku, 2 tyzdne pred odovzdanim mi pozmenili temu, tak som mala co robit, aby som to stihla a kedze u nas su statnice bakalarske v auguste, tak by som sa mala uz ucit, ale vobec sa mi nechce, mam hrozny odpor a neviem ho prekonat, hlavne v tomto teple,
neviem sa odpichnut, kde zacat, a za 3 tyzdne mam skusky, ale hlava protestuje

tak pekne prazdninujte, ja idem s malym do bazena, inak sa v tomot horku ani neda

tatolu
23. júl 2009

Ness držím palce.
Zvládneš to 😉

ness
23. júl 2009

dik tatolu, nic ine mi ani nezostava

tatolu
23. júl 2009

Bola som na tom podobne. Našťastie pred mesiacom 😉

maruschka
23. júl 2009

ness, už odteraz ti držíme palce...takže pohoda, zvládneš to 😉 😉 😵 😵

adetka
23. júl 2009

ness... urcite to zvladnes... aj to ucenie... ja som statnicovala v auguste (koncom)... a dalo sa... 😉 ... tiez budem na teba mysliet...

ness
24. júl 2009

dakujem kocky za podporu, potrebujem to 🙂

adetka
27. júl 2009

vidim, ze sa tu dovolenkuje, vikenduje, uziva leta... aj my sme si cez vikend uzili... ale dnes si sadam za pocitac... a dala som si za ulohu napisat tri az pat stran (Mirka je u svokry na zahrade)... uvidim, kolko sa podari... 😅

ness.. ako ide ucenie?

janka46
27. júl 2009

Cauko studentky...ako Adetka splnila si plan dna 😝 😎 😎 ?

tatolu
28. júl 2009

Ness, kedy to presne máš a ako sa Ti darí?

Myslím na vás všetky 😉

adetka
28. júl 2009

janka... hihih... mno ako by som... hihih... napisala som dve strany... 😅

maruschka
28. júl 2009

adetka, tak to je skoro splnený plán😀 😀 😀 stále lepšie, ako jedna alebo žiadna, no nie? 😀 😀 Pomaly ďalej zájdeš...Lepšia kvalita, ako kvantita...Lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche...ďalšie porekadlá ma momentálne nenapadajú 😎 😀 😎

bibinka123
28. júl 2009

Ahojte, chcem sa spýtať, či niektorá z vás študuje sociálnu prácu na Trnavskej univerzite. Zaujímalo by ma, či je problém sa tam dostať na II. stupeň. Ďakujem.

mamina007
28. júl 2009

adetka ... v tako teple sa ani nediv ... teda aspoň mne bolo dnes v práci teplo a pomaly mysliaco ... 😀 takže aj 2 strany sú niekedy dosť ... 🙂

ness ... aj ja držím paluchy ... 😉

bibinka123 ... neviem ...

maruschka ... ako si dopadla s konzultantom ? už si sa ho pýtala ?

paa

majjat
30. júl 2009

ahojte, rada by som sa pripojila k mamickam studentkam. prijali ma na socialnu pracu externe na vssvalzbety, co som velmi rada... chcem sa spytat,neviete ci sa da vybavit individualny plan aj na externe studium...
som vdacna za kazdu radu...

maruschka
30. júl 2009

majjat..asi nedá..pretože už samotné externé štúdium je dosť odľahčené o tie dochádzky na prednášky-teda aspoň u nás vo vyších ročníkoch sa prezentačka už podpisovať nedáva, či sme na prednáške alebo nie sme..Takže prichádzame iba na tie, na ktoré sa nám dá a potom už len na skúšky...Táto škola je maximálne ústretová...Tak sa neboj, že by si to nezvládla...A okrem toho, nikdy nie je iba jeden termín skúšky, vždy sú 2-3 termíny, takže si vyberie naozaj každý, kedy mu to vyhovuje-a dá sa ísť aj s inými skupinami na skúšky, takže nielen so svojou skupinou v predpísaný termín...
😉 😉 😉 😉

tinkab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majjat
30. júl 2009

maruschka..ahoj, dakujem za odpoved..asi to budem riesit vzdy s danym vyucujucim, kedze mam porod na jesen a neviem ako s prednaskami...