Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sasiki
10. sep 2009

ahojte, tak to ja som rada, že študujem popri MD 🙂

silvulienka
10. sep 2009

Ja som v praci nikomu nehovorila, ze studujem. Ale mozno to tusia. Ak si beriem dovolenku tak sa nepytaju naco. V mojej praci je podstatne, aby bolo urobene to co je treba a aby to bolo v termine. Kedy to robim nikoho nezaujima. Keby toho nebolo vela, tak by to bolo uplne super...

adetka
10. sep 2009

my sme mali skolu iba po sobotach, tak sa dalo... a naskusky som si bravala dovolenku... ale ked som v stvrtom rocniku badala, ze sa popri praci nestiham ucit (a aj o dieta sme sa marne snazili - dva spontanne potraty)... tak som sa rozhodla rok a pol pred ukoncenim studia odist z prace... zivil ma manzel a rodicia - co nebolo velmi prijemne... a aj ked mi praca neskutocne chybala... a trpela som... musela som si urcit priority: dokoncenie skoly a otehotnenie .. 😅 a v poslednom semesti som zistila, ze som opat v druhom stave... a tentokrat uspesne... 😵

jalao
10. sep 2009

Jasne, Adet, priority su priority....to nebolo o čom váhať.. Akurát mne sa to akosi to poradie poplietlo...najskor deti a teraz škola..no nebolo by to lepšie naopak??? 😀 😀 😀
Adet a nestraš ma s tou vetou, že si sa popri práci nestíhala učiť...čo dám tie decká do úschovne, kým maminka neporobí skúšky?? 😀 😀 😀 😀

ludka_r
10. sep 2009

Adetka, tak to si veru dobre vyriešila, veď sa Ti podarilo úspešne narodenie dieťaťa... 🙂 Veľa stresu naraz nie je nič moc... Tak aj ja som rada, že som na MD. Mne to práveže vyhovuje, že študujem takto, a nie skôr. Študovala som aj hneď po škole, a už nikdy viac.... 😖 Viac zábavy ako štúdia....
No, musíme to nejako zvládnuť, snáď nám tí chlapi deťi čas od času postrážia...

sidus
10. sep 2009

Ahojte,

Ludka, aj ty chodíš do Žiliny. My máme budúci týždeň 3 dni v kuse ráno od siedmej do večera do siedmej, je to o nervy, ale mne to takto vyhovuje, je to lepšie ako chodiť po víkendoch. Aký odbor študuješ?

jalao
10. sep 2009

caute zajtra, valím na ten zápis!!!!! 😉 😉 😉 😉

binki
10. sep 2009

nakonec jsme malého na promoci vzali a byl celkem hodný, na to, že to bylo dlouhé a on je neposeda, skoro dvouletý, tak to šlo 😀

jenn44
10. sep 2009

binki, tak to je super 🙂 dvojrocne babo, no vyborne. Nic nevykrikol? 😀

tatolu
10. sep 2009

Majka, chodila som do KE a prespávala u starejmaminkinej sesternici 😝

Bibi, takže mal zážiok aj on 😉 Dúfam, že si sa nezabudla pofotiť. Lebo ja áno 😔 😕

jalao
11. sep 2009

Dobre ranko, tak uz som zapisana aj ja!! 🙂 🙂 Myslela som, ze nas tam bude 20 ludi, ale bola uplne plna velka trieda!! Ziadnu "kamosku" som si tam ale zatial nevyhliadla... 😒

sasiki
11. sep 2009

jalao, aj to príde 😉 kamošiek ešte bude..........len to chce čas 🙂

silvulienka
11. sep 2009

Neboj jalao to sa utrasie ved si tam bola len raz 😉 Ak budes cestovat, tak si rychlo najdes kamosky.

maruschka
11. sep 2009

jalao, stačí, ak si sadneš na prvú prednášku a ono to pôjde aj samo..Ja som mala chvalabohu pri sebe manžela a bývalú kolegyňu z práce a teraz nás tam je na jednej kope takých 20 kámošov-v triede nás je 100.. 😉 😉 😉

baby, ešte si užívame prázdniny..ešte pár dní..hurááá. v pondelok si idem vybaviť prax-tak som zvedavááá.. 😎 😎

jalao
11. sep 2009

diky dievcata 🙂
bola tam veru vela dvojic, skupiniek, particiek...ja som kolektivny typek 😀 , tak fakt verim, ze coskoro sa tam s niekym na seba nalepime 😀 😀 Hrozne ma mrzi, ze ten moj kamos, co sme sa spolu hlasili, to vzdal. 🙄 🙄

ludka_r
11. sep 2009

Jalao, určite sa nalepíš na niekoho... 😀 Ja s týmto problém nemám, bavím sa so všetkými celkom dobre.. Len tak rozmýšľam, keď sa budeme musieť dať do skupín tak po dvoch, tak ja tam s nikým až taká kamoška nie som, všetci sú tam viac menej popárení, tak neviem, neviem, ako to bude.... 😖
Siduš, môj odbor sa volá mediamatika.. A Ty máš aký odbor?? A koľkatáčka si?

grettka
11. sep 2009

ja tiez dufam, ze sa na niekoho nalepim... videla som tam nejaky parik, a potom aj nejake kaamosky sa tam vo velkom bavili.. tak som zvedava.. prehodia som par slov iba s jednou, kvoli studentskemu preukazu, a bola velmi mila ..ale inak.. dalsia, co sedela vedla mna sa tvarila znacne otravene a povysenecky, tak budem dufat, ze to bolo iba ten prvy den.. 😖

jalao
11. sep 2009

gretka, ja som si sadla ku jednej babe, co bola uz tridsiatnicka, mysliac si, ze to je ono 😀 , ale vobec nemala zaujem sa o nicom bavit, dala m to jasne najavo. A potom som sa este s jednou milou, ale ta mi vykala a na papieri jej RC zacinalo cislom 89 ☹ ☹ ☹ Ved dufam, ze sa to vsetko vyselektuje..skoda, ze nemozeme my chodit spolu,alebo s Ludkou, boli by sme dobri sparing partneri 😀 😀 😀

sidus
11. sep 2009

Ahojte,
Jalao, tak blahoželám k zápisu 😀 .
Ludka ja mám ekonomiku a manažment a som prváčik 😀 Nás je v odbore len 35, takže je to fajn 🙂 Čo je to mediamatika? To počujem prvý raz 😕

sidus
11. sep 2009

Ludka, už som si to našla na našej stránke. No môže to byť zaujímavé 🙂
Jalao, neboj sa, určite si tam časom nájdeš nejakú spriaznenú dušu 😎 Ja mám šťastie, lebo chodím s mojou najlepšou kamarátkou, spolužiačkou zo strednej. 😅

grettka
11. sep 2009

myslim, ze my by sme nemali problem sa bavit 😀 ale aspon takto sa mozeme podporovat

jalao
11. sep 2009

Ta pani nam asi 5x zopakovala, ze najvacsi problem maju studenti s matematikou a mnohi tu skusku ani nespravia...fakt ma to nabudilo.. 😖 😖

binki
11. sep 2009

jenn44: ale to víš, chvilku ho to bavilo, než začali hrát na hudební nástroje, pak jsem si všimla že ho tatínek a moji rodiče průběžně přiváděli a odváděli, držel se statečně 😀 každopádně už mám dipolm doma! hurá, koukám, jak to uteklo...

sidus
11. sep 2009

Jalao, o matike mi niečo hovor. 😝 Po večeroch počítam príklady a najviac ma ide poraziť, keď jeden rátam pol hodiny a ešte mi výjde zle 😠 Vy máte matiku len jeden semester, my dva. A ten druhý je sto razy horší. Integrály, derivácie a tak 😝 😝 😝

jalao
11. sep 2009

sidus moja, ja tomu nerozumiem absolutne...obdivujem ta, ze vies vobec tie priklady ratat... Pre mna su vsetky tieto pojmy novum, vytlacila som si cez google nejake matice a determinanty a hladim na to, hladim, slovka neprerieknem... 🙂 🙂 🙂

jenn44
11. sep 2009

sidus, hej, no my sme tiez mali matiku dva semestre, bolo to ... ehm, zaujimave... nic si uz nepamatam... no teraz mame tiez vraj matiku (skrytu) tak sa ,,tesim,, ☹ ☹

sidus
11. sep 2009

Matikára máme dobrého, vysvetľuje to fakt ako debilom 😀 Len strašne rýchlo 😠 Akože, toto sa počíta tak, toto tak a ideme ďalej. Srandista 😝

jalao
11. sep 2009

sidus, takeho presne aj ja potrebujem, co ma lopatisticke metody 😀 😀

jenn44
11. sep 2009

sidus, tak to u nas stale: no to by ste mali vediet zo strednej...(u nas je vacsina ludi z gympla) jednou rukou pise, druhou stiera... na prednasky sa ani neoplati chodit, na chvikach bolo ine...

adetka
11. sep 2009

urcite sa na Vas dievcata nejaka partia nalepi... 😀 ... nasa trieda sa v tretom rocniku dost zmenila (pribudli nam stvrtaci z dvojodboroveho a niektori nasi poodchadzali)... a aj tak sa urobila celkom pekna partia... a aj tri roky po vyske si aspon obcas nieco napiseme (na faceeboku 😀 ) ... a obcas sa nejaka partia stretneme... 😉 ... snad nam to vydrzi aj dvadsat rokov po... 😅

z tej vasej matematiky mam husiu kozu... 😅