Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

grettka
11. sep 2009

z matiky by som mala husiu kozu na tele a chaos v hlave..
MP je vystudovany programator, a ked som videla jeho stary index, skoro som odpadla... sam povedal, ze jeden z predmetov (cert ich ber, vsetky boli v podstate matika a nejake vypocty) bol svinsky tazky, na rok prerusil studium, isiel pracovat, a chodil na prednasky len z tohto jedineho predmetu, ktory si samozrejme musel platit, po roku zas normalne nastupil a skusku konecne urobil, nebol jediny, kto mal taky problem.

dadulaa
11. sep 2009

Jalao, aj ja gratulujem k zápisu 🙂 a neboj, určite tam nájdeš nejakú spriaznenú dušu.. 😉
Ja budem chodiť do školy so sestrou a ešte 1 kamoškou, tak sa nebojím, že by som tam nikoho nemala. A tá matika je takisto pre mňa postrach, som doslova antitalent na matiku a veru neviem, čo spravím, keď ju budeme mať hneď 1. semester. Spolieham sa jedine na MM, ktorý ju ovláda perfektne, tak mi s ňou hádam pomôže 😉

janka46
11. sep 2009

MARUSCHKA ,tak ja uz od pondelka "ZAREZAVAM" nechci vediet akych mame profakov 🙄 😕 hned ma aj chut presla na skolu 😖 mame subezne aj zapis a mame priniest aj vypísany Protokol o BC.práci 😲 😕 😨

jalao
14. sep 2009

Ahojte studentky...tu sa cely vikend prazdninovalo???? 😀 😀 😀

grettka
14. sep 2009

jalao, no predsa sa naberaju sily do skoly, nie? 😀 ako citam, tak niektori uz tvrdo zaberaju, a ini, ako napriklad ja si este mozgove zavity valaju... 😀 😉

jalao
14. sep 2009

ahoj Gretka, aspon ze ty si tu... 😉 😉 No ja som mala taky nabity a rozlietany vikend, ze som uplne stastna, ze je zajtra volny den a zostanem doma. Vecer som o 11 vypla kolac, stahovala som si English lessons, Tana zaspala hadam o pol 11 - akosi sa jej nedalo, stale na mna volala... doplazila som sa na gauc, ze si pozriem Federera 🙂 🙂 , ale po prvom sete som odpadla, az rano som pocula v radii, ze vyhral...A rozmyslala som nad tym, ze ako do tohto vsetkeho zakombinujem ucenie 😖 😖 😖 (ako vysklonovat v radii, v radiu? no hotentot som... 😀 😀 )

grettka
14. sep 2009

skonovanie - pohoda, ja mam tiez niekedy strasny problem... 😀 Ty mas teda poriadne nabity program... ja sa o jedenastej ledva plazim... pises, o nejakej Tani, predpokladam, ze je to dcerka? 😀
Inak, uz sa mi snivalo, ze som sedela v skole a NIC nevedela... desny pocit.... Dnes som v praci, ale tesim sa na zajtrajsie volno... uff...

jalao
14. sep 2009

😀 😀 😀 Gretka, tak SKONOVANIE?? 😀 😀 😀 To uz mas asi z tohto modreho KONA 😀 😀 😀 Ano, Tana je najmladsia 🙂
Planujete daco na zajtra? Ak nebude prsat, mozno dame nejaku minituristiku, resp. aspon riadnu prechadzku..MM je cely tyzden prec, tak to mam cele sama teraz na krku. Da sa to zvladnut, akurat ten klasicky ranny stres je dost blby. 😖

grettka
14. sep 2009

paaanecku... ja som fakt uz SKONOVANAAAA 😀 😀 😀
zajtra podla pocasia.. mozno tiez minituristika, alebo budeme doma lapiet, upratovat, co som neurobila cez vikend....

jalao
14. sep 2009

No a co ste porabali cez vikend? (keby bolo na mne, tak sa z domu nehnem, ale tie decka ma chtiac-nechtiac nutia vypadnut z bytu 🙂 🙂 ) Poslem ti este kusok v IP. 😉 😉

adetka
14. sep 2009

ahojte... tusim ze fakt ste vsetky vikendovali... a dovolenkovali... ja dnes uz trosku pracujem: zhanam odbornu literaturu na prednasky a opravujem externy rozvrh...

vamonika
14. sep 2009

Ahojte kocky, co studujete? Ako to zvladate? Ja mam 2 deticky a mam toho dost!

vamonika
14. sep 2009

chodite niektora na SZU?

jalao
14. sep 2009

ahoj Vamon, ja idem na manazment, co je SZU?kolkatacka si uz? povedz nam, ako fungujes... 🙂 🙂 🙂

adetka
14. sep 2009

jalao... Slovenska zdravotnicke univerzita (SZU)... cez google... 😉

jalao
14. sep 2009

Clovece, Adet, tak to som ani doteraz nepoznala... 😕 A ked ides do prace, kam davas Mimi? Alebo chodi s tebou? 🙂 🙂

blazka24
14. sep 2009

ahojte dievčatá túto tému som našla až teraz, mala som sa sem prihlásiť skôr........ja už som doštudovala ale tehotenstvo mi prinieslo väčší relax na skúšky aspoň čo porovnávam štátnice bakalár a inžinier, tak vám držím palčeky dúfam, že vám to dobre dopadne ...........

adetka
14. sep 2009

jalao... ako kedy... ked neprednasam, nemame zasadnutie... alebo ine povinnosti, kde musim komunikovat s ludmi... tak si ju obcas zoberiem zo sebou... ale tak maximalne na hodinku, hodinku a pol... dokonca sa jej niektore kolegyne tesia (skutocne len niektore)... ale ked sa potrebujem viac sustredit na pracu... mam viac stresu... a samozrejme, ked musim komunikovat a vybavovat... tak je slecna u babky (este ze ju mam, ale vlastne ak by nebola... tak platim opatrovatelku)... a snad od januara v skolke (ak sa podari vybavit)...

maruschka
14. sep 2009

janka, tak už dnes ideš na to... 😎 😎 my máme zápis až budúcu stredu, ale v sobotu hneď prednášku..Bože, nech to doklepeme už do konca, lebo ma z toho chytajú nervy, ešte len si idem spomenúť na školu..Nejako ma prechádza to obrovské nadšenie, čo ma držalo celé leto a doterajšie štúdium.. 😀 😀 😀 😀 😀
Máš pravdu, tento rok nám dali takú profesorskú zostavu, že ja odpadávam vždy, keď si na to spomeniem 😅

janka46
14. sep 2009

Ahojte!!!
Tak ja som to dnes "zhajila" normalne mama svalovicu na prstoch od tolkeho písania 😀 😀 😀 a zajtra zase 😉
Maruschka uz nam zozbierali Protokoli o BC.praci a v piatok budeme vediet ci nam tema presla alebo nie 😕 😨 tak to som velmi zvedava...Zajtra nas caka tazka prednaska sam pán ex.minister 🤐 😲 .... a doma odborvsky binec....manzel sa rozhodol malovat 😝 😝 😠bordel vsade a do toho sa dnes pustil do "burania" jednej priecky....som myslela, ze zinfarktujem, ked som prisla domov so skoly 😠 😠 😠fakt v najvhodnejší čas!!!!!!!

Inak prajem vsetkym krasny zajtrajší volný deň 😎 😵

Vamonika na SZU ...chodia moje kolegyne 😉 svagrina tam tento rok koncila Mgr.

adetka
15. sep 2009

janka46... prednaska exministra?... ktoreho?... Zajac?... drz sa pri dnesnom pisani... a tvojmu manzelovi odkazujem.. ze ked si vybral tak skvely cas.... nech si to aj sam uprace 😉

dnes som sa dozvedela, ze sa v tomto semestri mozem zucastnit troch konferencii... jedna v Zline (Cechy)... tak zacinam uvazovat, pre ktoru sa rozhodnem... a co na nej prednesiem... uff... 😅 ... tesim sa... ale som aj nervozna... ako to stihnut... 🙂 😖

vamonika
15. sep 2009

adetka - ako vidim uz si si to nasla, ano je to slov. zdrav. univ. kukam, ze ci tu mam volaake spoluziacky 😀

janka46- ktory odbor svagrina skoncila?

monkasponka
15. sep 2009

Ahojte, chcem sa spýtať na kombináciu: 3 ročne dieťa, nástup do škôlky, nástup mňa na VŠ, práca-pochybujem že stihnem a FINANCIE ?

tatolu
15. sep 2009

Monka, kto nevyskúša nevie, či to zvládne. Netreba hádzať flintu do žita.
Ja som to však nevyskúšala a tiež sa desím. V piatom ročníku ma to tiež tak čakaá. Ibaže s tromi deťmi
😝
😖

grettka
15. sep 2009

monkasponka, treba to skusit, ale co sa tyka financii zalezi aj na tom, aku skolu si vyberies... nie vsetky externe su spoplatnene...teda nehovorim o sukromnych

ludka_r
15. sep 2009

Ahojte..
Tak ja som už bola včera v škole.. Bola som tam síce len dve hodiny, ale mi až zle prišlo... 😨 Hneď nás informovala, že do konca októbra máme odovzdať formulár o Bc. práci. Takže si musím vybrať nejakú tému a aj školitela... Teda, tak toto som fakt nečakala, až tak za rok, keďže som len druháčka... Fuha, som zvedavá, ako to pôjde...
A tiež som sa mala rozhodnúť medzi dvoma predmetmi... Ja som si vybrala ten, čo sa mi menej pozdáva, a neviem sa rozhodnúť, či sa dať aj na ten náročnejší, ale zaujímavejší.... 😖
Od zajtra až do piatku začínam už o ôsmej ráno... Ma porazí, budem musieť vstávať o piatej ráno... ☹

binki
15. sep 2009

tak holky, asi na chvilku nebudu tohle fórum sledovat 🙂 chtěla jsem vám popřát hodně štěstí, ať se vám ve školách daří a ať vám to uteče jako mně 😉

jalao
16. sep 2009

dobre rano studentky! 🙂 🙂 🙂 Tatolu, kde si bola stratena? 😅
Monka, ja som si podobnu (resp. este komplikovanejsiu ) otazku polozila uz asi 150 krat.. 😝 😝 😝

tatolu
16. sep 2009

Jalao, ja vás priebežne pozerám, ale prispievať nemám čo 😉
Zatiaľ prebehol zápis jednej školy, rozvrh ešte nevieme a čakám na zápis do druhej a tam tiež neviem rozvrh. Ak sa rozvrh nebude prekrývať, tak to znamená, že MM bude musieť každú sobotu byť doma. A to by mohol mať v práci problémy. Ak sa bude, tak neviem ako budem na dvoch prednáškach naraz.
Okem toho sa desím praxe (2 týždne z jednej a 2 týždne z druhej školy) a máme aj povinné hlavné cviká z jednej školy, ktoré budú v zimnom semestri 2 týždne a v letnom 3 týždne. Budem musieť povolať maminku, ale tá si našla od sept. prácu popri dôchodku.
No bude to zábava 😉 😝

jalao
16. sep 2009

tatolu, ved ty zijes pestry zivot, nevrav, ze nemas co prispievat.. 😉 😉
Ja mam uz 6 dni po zapise, snazim sa prihlasit do toho systemu MAIS na stranke, aby som si zapisala predmety...ale vobec mi to neberie heslo, som z toho tu vytocena...A ak si dobre spominam, vraveli nam, ze ak sa na 3x neprihlasim, tak ma to zablokuje 😠 😠 😠 .Ale nie som si vedoma, ze by som robila v postupe chybu...tak neviem, ci je to nejaka technicka prekazka...budem musiet nahanat toho spravcu systemu a to ma vazne tesi.. ☹ ☹