Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

dadulaa
9. okt 2009

Ahojte, my budeme mať prednášky len 2 piatky za semester, no zato aj 2 nedele a to od rána do večera ☹

Jalao, už sa chystáš do školy,že? Kedy vyrážaš z práce?

sasiki
9. okt 2009

ja som na materskej, takže do školy idem vtedy, keď mi môže byť pri deťoch manžel alebo moja mama 😅 Zatiaľ sme mali len dva piatky, ďalšie prednášky majú byť už len v soboty, uvidíme, kedy budú skúšky 🙂

adetka
9. okt 2009

Bonjour 😉 😵

jalao
9. okt 2009

Adet - bon, boj,,,ako bolo? Zvladla si to bez vacsej ujmy? 🙂 🙂
Dadka, ano, o hodinku tu koncim, finisujem s nejakymi pracami, este rychlo na obed a hura na to!
Sasi, jasne, neuvedomila som si, ze mas este maleho kocurika 🙂 🙂 🙂

adetka
9. okt 2009

jalao... supeeeer.... sa mi nedari vratit spat do reality 😅 ...

grettka
9. okt 2009

ahojte studentky 🙂
adetka, vitaj doma z dalekej cudziny 🙂 no rozpravaj, pis... prehanaj... ako bolo, akos a ti pacilo 😉

ludka_r
9. okt 2009

Ahojte..
Ja som tiež pekne lenivá.. Budúci štvrtok mám už prvú skúšku a ešte som to ani nevidela.. Tááák sa mi nechce... ☹ No a dovtedy som chcela spraviť aspoň jednu seminárku.. Som ja zvedavá, ako to všetko postíham...
Držte mi prsty...

jalao
9. okt 2009

Adet, ano, aj ja chcem vediet nejake podrobnosti, nenechaj sa prosit!! 😀 😀
Neskor si to docitam, majte sa tu krasne vsetky. 😉 😉

adetka
9. okt 2009

co mam?... 😀
no super bolo... videli sme budovu europskeho parlamentu, stretli sme sa s odbornikmi spomedzi nasich eurouradnikov, mali moznost pozriet na fungovanie celeho kolosu, podiskutovali sme si aj s nasimi europolitikmi (tusim okrem Kukana prisli vsetci), televizne a rozhlasove studia, vzrusujuce a zabavne bolo sledovanie zasadnutia europskeho parlamentu nazivo... jedli sme na aurotackach s europribormi... ubytko bolo romanticke, francuzske... strava fajn... moj konzultant si so mnou pri pohari vina potykal (boli tam vsetci 😅)... uriekol ma sympaticky riaditel nasej informacnej kancelarie... a taaaak
a tera mi robi problem sa dostat myslienkami do reality... 😒
jedine co mi chybalo... bolo moje dieta... som povedala, ze nabuduce ju tam beriem zo sebou 😉

grettka
9. okt 2009

adetka, tak hlavne aj ten let si zvladla, aj ked si sa obavala..mozno dobre, ze si na chvilku zmenila prostredie, verim, ze ti malicka chybala... a ked budes mat moznost vziat ju, tak preco nie 🙂

mamina007
10. okt 2009

adetka ... juj ako Ti závidím ... ale samozrejme v dobrom ... super, že si to zvládla .. bolo by fajn, keby mohla malá byť s Tebou ...

skúšku som spravila, tak som rada ... a už len 6 ... 😎

tatolu
10. okt 2009

Mamina gratulujem 😉

Ja sa tiež pochválim. Mám urobenú jednu prácu. Ešte možno nejaké úpravy, ale v celku už vlastne je. Síce bude stačiť, keď je donesiem ku skúške (a to ešte neviem kedy bude 😀 - u nás začína skúškové až v januári ale posledný dec. týždeň môže byť predtermín 😀 ). Ako sa však poznám, tak budem doháňať učenie 😔

alika54
10. okt 2009

ahojte,,,papty tak dnes sme mali biologiu a na 30 oktobra nam dala z nej aj skusku,,,no len nam toho akosi pribuda,,,aby som zacala drvit 😅 ,,,, a co ty? ako bolo???

akzuzs
10. okt 2009

čaute, tak som včera a dnes mala tri prednášky 😠 a čo bolo úplne úžasné že, cestou do školy sa spolužiačky stále rozprávali o skúške, tak som sa opýtala kedy je a ona no dneska 😖 Tak fajn, ja som o ničom nevedela,lebo som pre zdrav. dôvody nemohla ísť na prednášku a tu bol výsledok. 😒 No nevadí aj tak som to riskla, rýchlo sa do toho mrkla 😝 a predstavte si 😅 dostala som A 😀 Keď sa štastie pomýli, aj na mna sadne 😀 😀 😀 Dobre, nie? Ale musím uznať, že to nebol neako ťažký predmet, lebo by som si to nemohla asi dovoliť pri odbornom alebo štátnicovom 😵

sasiki
10. okt 2009

akzuzs - super 😀 😀 😀
aj ja chcééém 🙂

adetka
11. okt 2009

mamina... blahozelam 🙂
tatolu... pre mna bolo pisanie prac niekedy namahavejsie ako ucenie na skusku... takze gratulujem k napisaiu 😉
akzuzs... zavidim... a blahozelam 😀

mamina007
11. okt 2009

akzus ... skvelé - aj ja blahoželám .. 🙂

akzuzs
11. okt 2009

nezávidte, ☹ lebo to najhoršie len príde, 😢 lebo naša prednášajúca si zmyslela že už koncom mesiaca chce skúšku z predmetu, o ktorom mala ešte raz prednášať, ale spojila to do jednej s ktorej sme mali chaos 😖 a teraz je to na h.... 🤐 Neviem ako to zvládnem, ale neako bolo a aj bude! 😝 hahahahah 😀

akzuzs
11. okt 2009

Ozaj ako mám zohnať knihu z ktorej chce aby bola skúška a nemôžem ju zohnať ani v univerzitnej knožnici a ani na nete. Autor je mŕtvy a už ju nik nevidáva. Nemá ju náhodou niektorá stiahnutú? Volá sa Košt, J. , Sociológia, Bratislava 1997

grettka
11. okt 2009

akzus, a ani na inzerat? Skusila si pozriet www stranku ulozto? http://www.ulozto.sk/hledej/?q=sociológia
skus pozriet, autor tam sice nie je.. ale predsa...

podobne je to u nas, mame mat jednu skusku uz v decembri, kniha ma 600 stran.. spoluziacka ju nasla, lenze stahovat stale z netu nemozem, druha vec, ja musim mat papier pred sebou, neviem knihu citat iba v PC. Knizku (drahu jak svina, 860,-korun mi kupil priatel..) jednu som si uz stahovala a tlacila v praci, ale ta mala "iba" 300 stran... A prednaska? S dennymi studentami ma vraj 13 prednasok po 2 hodiny, s nami 2 prednasky po 4 hodiny, tak mila prof. nam za prve sedenie eeeexpresne odprednasala 6 prednasok.. chaos v hlave? to je slabe slovo... 😝
Inak gratulujem k tej necakanej, ale uspesnej skuske 😉

akzuzs
11. okt 2009

Presne to viem, aj ja nemôžem čítať z PC proste mi to vadí a k tomu to aj tak musím prepisovať, lebo si to ľahšie pamätám. Asi to bude fotogenické učenie. Alebo iné? To je fuk! No tie knihy....? To by bola asi kapitola sama o sebe 😀

grettka
11. okt 2009

ja totizto ked mozem tak citam, takze nosim ucebne texty v taske a citam, v buse, pocas cakania na bus, v praci cez obednu prestavku a podobne... a nemozem predsa nosit so sebou cely comp 😀 😀 😀

akzuzs
11. okt 2009

😀 😀 😀
No ja len iba večer od 😀 20:00 do 22:00 aj dlhšie, lebo v prácie no neexistuje a doma do večera nemám kedy 😝 ale dá sa to. 🙂

ludka_r
12. okt 2009

Akzuzs, tak to teda nezávidím tú skúšku... Ja sa teda tiež moc nemám čím chváliť... Vo štvrtok mám skúšku a ešte som sa do toho ani poriadne nepozrela. Vždy si hovorím, že budem poctivejšia, ale tentoraz to bude zas tak, že sa budem učiť dve noci pred skúškou a budem v depkách... ☹ Našťastie to vyzerá byť celkom ľahký predmet...
Mne sa lepšie učí s papierov, tak všetko, čo sa idem učiť, si vždy upravým a vytlačím... Tak potom tiež s tými papiermi behám všade...

jalao
12. okt 2009

zdrvim vas studentky, ja som mala tiez v pia+sob. skolu, aj vy sa domov vraciate take unavene, ze sa vam uz nechce ani rozpravat?? Ja vzdy pridem taka vycerpana, zrejme si budem musiet na to nove tempo privyknut...so roboty do skoly, zo skoly nastup ku sporaku, aby bolo co aj na sobotu... Mali sme Makroekonomiu, takze pre mna dost zrozumitelna vec, nastastie... 😉 😉 😉

jalao
12. okt 2009

A dodatocne gratulujem dievcatam, ktorym sa uz zadarila skuska...uprimne. Aj Tatolu, tebe ku praci, jasne to vidim, ake je to tazke sa prepinat z polohy PRACOVNICKA na polohu STUDENTKA a vzapati na MAMA....dalsie polohy nejdem rozoberat.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulaa
12. okt 2009

Ahojte,
akzuzs a mamina, dodatočne blahoželám ku skúške.. 🙂

Jalao, tak my už máme aj termín na skúšku,čo nám v sobotu dal - 12.dec., ale našťastie to nie je až taký ťažký predmet..prídu aj ťažšie 😖 😉

jalao
12. okt 2009

ahoj Dadka, tak aky ste mali vikend? Vcera od nevidim do nevidim, nie? A ako ste cestovali? 😉

dadulaa
12. okt 2009

Jalao, včera sme nemali prednášku iba v sobotu. Išli sme autom, sú tam aj baby od nás. Vy ste mali aj včera,že? 😉

jalao
12. okt 2009

aha, na nastenke som videla, ze DTI ma prednasky aj vcera do 20 oo. hod.. ☹ ☹ ☹ Ale asi ine skupiny, nez vy.
Ja som bola piatok do vecera aj v sobotu. My nedele vobec nemame.
Tento vikend idem len sobotu, mame anglictinu. Tiez sme sa tam dali dokopy baby z PB, tak nemusim chodit sama a oni su rady, ze sa nemusia trmacat busmi... 😉 😉 😉 a ako sa ti zatial paci?? 😉 😉