Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

zuzka2010
19. nov 2009

nerobi si niekto z vas doktorat externe ?

petrahy
19. nov 2009

takže sa hlásim asi k neuspešnemu zvladnutiu skušky ☹ dala nam nakoniec pisomku na pol hodiny 10 otazok a ja som si skoro nič nevedela spomenúť, výsledky nám povedia dodatočne 😒
no čo už narobím musím sa ísť drtiť na pondelnajšiu skusku nech nedopadnem podobne

jalao
19. nov 2009

petrahy, no ved uvidis, ked budes mat vysledky...mozno to na tu polovicu aspon bude... 😉 😉 😉 To si ja stale hovorim, ze nech aspon vacsiu polovicu viem, nech prejdem... 😝 😝

dadulaa
19. nov 2009

petrahy, no snáď si to urobila, a ak nie, život ide ďalej, spravíš ju na 2. krát, nie? 😉 🙂

alika54
19. nov 2009

petrahy neboj,,,ja som tiez pri poslednej skuske mala pocit ze som isto nic suce nenapisala a nakoniec to bolo za B,,,,drzim palce a ak si neurobila neva vsak je druha sanca 😉

ludka_r
19. nov 2009

Ahojte.
Tak mám za sebou úspešne tú skúšku zo soboty.. Takmer som sa na ňu neučila, tak som sa veľmi bála. Ale bolo to ako pre debilkov.. Bolo nás tam okolo 50 a písali sme len test zo zakrúškovaním správnych odpovedí. Takže malina... 😀 Jediné čo neuznával, tak bolo preškrknutá odpoveď a zakrúškovaná iná. Na tom spolužiaci stratili najviac bodov...
Škoda len,že budúci týždeň ma čaká podstatne ťažšia skúška, ale dajako len bude..

grettka
19. nov 2009

jeej, co by som ja dala za kruzkovacie testy... ale u nas nehrozi.. ☹ normalne sme museli pisat odpovede na niekolko riadkov, plus definicie, plus priklady...

grettka
19. nov 2009

petrahy, ja náápodobne minuly piatok, 10 otazok, a v hlave okno jak svet...

petrahy
19. nov 2009

ja dúfam že v pondelok bude test na krúžkovanie aspoň nám to slúbila prednášajúca za celý den som sa nič nenaučila iba dve strany neleze mi to vobec do hlavy a to som maleho nemala doma
gratulujem tým čo majú skúšku za sebou

papty
19. nov 2009

alika54 z coho si pisala seminarku? Ja mam zajtra odovzdat esej Pravny stat, moc som tomu nedala teda 😒 . Dufam, ze ma pusti na skusku. Baby vy mate aspon tie skusky teraz, ja sa mozem urcite ucit cez sviatky 😠

tatolu
19. nov 2009

ževraj krúžkované testy 😕

Petrahy hádam si spravila 😉

Papty cez sviatky sa budeme učiť spolu 😀

alika54
20. nov 2009

caute,,,,papty dali nam temu najstarsia socialna cinnost v mojej obci,,,,takze zhanat nieco najstarsie,,,,cerveny kriz som opisala,,,ty teraz nemas skusky? nam zas nasypali skoro vsetko teraz,,,, 😝

jalao
20. nov 2009

Ludka...gratulujem...aj ku skuske maline 😀 a aj ku 11. tyzdnu...az teraz som si to vsimla v tvojom profile!! 😉 😉 😉 Nas je v triede 62! 😝 😝 😝

alika54
20. nov 2009

jalao kde studujes??? nas je v triede 67-tiez riadna skupina 😅

jalao
20. nov 2009

Ahoj Ali, ja som na Presovskej uni., ale chodim do Dubnice na detasovane pracovisko. Aj dnes idem, aj zajtra...medzitym musim vecer absolvovat oslavu 50.. ☹ vobec si to neuzijem, budem cely vecer na hodiny hladiet, kedze rano vstavam a soferujem... 😠 buduci vikend mam uz 2 skusky.. 🙄

dadulaa
20. nov 2009

baby, nás je v triede 120! 😝 😀

alika54
20. nov 2009

uff mas to rusne,,,,drzim palce aby si v poho zvladla,,,,ja mas skusku na buduci vikend takze najvyssi cas zacat zodpovedne drvit, zatial som si to len tak citala,,,

grettka
20. nov 2009

tak nas je oficialne v rocniku 42, a na prednasky nas chodi tak max. 30.. a aj tak nevieme dohodnut ne jednom termine 😝 medzi sebou komunikujeme asi tak 5-7 a to je vsetko, ostatni na to kaslu zvysoka..

jalao
20. nov 2009

Gretka, bud rada...u nas, ked sa zacnu mrvit a rusit, ledva pocujem prednasku.. 😠 Nastastie sme sa tam uz zgrupili take hrubsie jadro, co spolu aj komunikujeme, aj stranku na spoluziakoch mame zalozenu, tak tam si vypisujeme postrehy, je to celkom mile...Ale cca 20 ludi sa tvari, ze su tam sami za seba...alebo sami so sebou? 🙄 🙄 , k nicomu sa nevyjadria, z prednasiek odchadzaju, bavia sa napr. len vo dvojiciach...no co uz, tak to uz byva.. 😉

sasiki
20. nov 2009

jalao, tak to už býva v kolektívoch, predovšetkým ženského zloženia 😀

janka46
20. nov 2009

Petrahy,tak ti budem drzat palce nech to mas hlavne za sebou...na pismenku nezaleži!

Ja som to vcera spravila a som statsna ako blcha,este cakam ako mi prejde Protokol o Bc praci a mam komplet spraveny zimny semester 😝 😝 😝 Normalne sa vytesujem,ze konecne sa mozem vyriadit na domacich pracach 😀 😀 😀

Jalao uži si 50-tku a aspon sa trosku odreaguj!!!!!
Nas je tiez okolo 100 😉

sasiki
20. nov 2009

janka, tak to si dobrá, gratulujem 🙂

tatolu
20. nov 2009

Jani super 😉

Ináč my sme mali dva odbory prednášky naraz pri Bc. Začínalo nás 120 a končili sme 50 (asi). Náš odbor začínal 50-60 ľudí a skončili sme 18ti 😔

petrahy
20. nov 2009

janka gratulujem a to kolko ste mali skusok? a kedy ste zacinali?
nas je externistov 47 a dennych 17 v nasom odbore

papty
20. nov 2009

No tak mne dnes vratil pracu Pravny stat na prepracovanie ☹ Ale naozaj som tomu moc nedala, takze tak mi treba. A mozno to mozem brat z tej lepsej stranky, ze mi to vobec umoznil a pripustil ma na skusku.
Dobre sa mi to kopi. Nas externistov je 112, teda uz len 110.

grettka
20. nov 2009

tak, predtermin prvej skusky - pisomky stanoveny na 16.12. a ustna k nej je 21.12... este, ze mame este riadny termin plus dva opravaky... 😀 ako povedala spoluziacka, budeme chodit dovtedy kym nas nevyhodia chi chi chi 😀 😀
inak boli na prednaske nejaki dvaja spoluziaci, baba a chalan, videla som ich druhy raz, po minulej pisomke, tvarili sa naaaramne otravene az zduto.. odisli skor z prednasky, cez prestavku sa s nikym nebavili... take divne.. este, ze nas tam je viac, co sa bavime....

tatolu
20. nov 2009

Grettka a keď je predtermín, tak potom môžeš ešte na riadny termín a dva opraváky?
U nás je to tak, že keď idem na predtermín, ráta sa mi to už za riadny termín, takže potom už iba 1. opravný, 2. opravný a dekanský 😒 . No ale niektorí dovolia aj také čierne. Treba sa potom dohodnúť 😀

alika54
21. nov 2009

caute,,,,papty takze ides znova prepracovat? juj som zvedava co povie mne na tu moju pracu,,,,uz sa chystam o hodku mam prednasku,,,tak pekny vikendik prajem 😉

grettka
21. nov 2009

tatolu, ono sa to posuva, tak ako si to napisala.. kto ide na predtermin sa to rata ako riadny.... 🙂

janka46
21. nov 2009

petrahy zacinali sme tusim 14.9 prednasky a hned o tyzden sme mali prvu skusku....dokopy sme ich mali tusim 7 za semester 🤐