Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
3. dec 2009

tat 😀 😀 😀 😀 😀 Ano.....posledna vyzva pre studentku zo Zvolena!! 😀 😀 😀 (ako na stanici)... 😝 😝

tatolu
3. dec 2009

jalao 😉 😀
V noci si mala nakopovať, teraz musím okolo detí pobehovať
😉 😵
Ešte dobre, že sa mám stále na čo vyhovoriť 😨

jalao
3. dec 2009

ok, ved vecer pridem, budem aj seminarkovat, aj kukat na kona, slubujem...Teraz tiez pribezne nazeram, nie velmi aktivne, lebo mam povinnosti, tak zatim, a ani neviem, co sa to ucis?

tatolu
3. dec 2009

No teraz pšoebecnú psychológiu.
Samé rozdeľovačky a poučky. Niečo sa zdá samozrejmé, ale neviem, či mi to bude pripadať aj na teste 😠

ludka_r
3. dec 2009

Ahojte.
Zas som tu dlhšie nebola.
Minulý týždeň som mala skúšku z médií, tak som sa jej dosť obávala, lebo som sa do toho moc nepozerala, keďže som popri tom robila aj prácu... Našťastie to bola písomná skúška, tak snáď som čo to napísala... Cez víkedn som si spravila voľno a potom som prišla na to, že idem robiť v piatok skúšku z nemčiny.. Tak som si robila práce. Ale zajtra tam aj tak nejdem, kašlem na to, pôjdem budúci týždneň.
Zajtra musím ísť ale do školy kvôli novej akreditácii. Aj mi tam povedia, ako dopadla moja práca, čo som robila minulý týždeň, tak som zvedavá..
Držte mi prsty, bolo to dosť náročné... 😒

petrahy
3. dec 2009

budeme na teba myslieť 😉
ja sa neviem dokopať naučiť sa na utorňajšiu skušku skoro všetko je v latine a to som sa nikdy nenaučila ani na strenej proste na to nemam hlavu. Na skusku ale pojdem aspon uvidim co vyzaduje naozaj

jalao
3. dec 2009

Ludka, co to vidim v tvojom pase noveho??? GRATULUJEM!! 😉 😉 😉 fakt som si to tam len teraz vsimla....No ja som v tychto tyzdnoch len okolo zachoda tocila 😉 😉 a spala a spala...takze akokolvek si to napisala v skole...si borec!! Drz sa. Ja tiez cakam kazdym dnom vysledky tazkej skusky...nechava nas cakat ten pan cakat... 🙄 🙄

dadulaa
3. dec 2009

Jalao, daj hneď vedieť, keď budeš mať výsledky z tej skúšky 😉

Ludka, radšej by som robila 3 skúšky z nemčiny ako jednu z tej, čo ma čaká budúcu sobotu.. 😠 je to dosť ťažká skúška, všetci sa toho profáka boja. Budem držať palce..

Tatolu, všeob.psychológiu mám už úspešne za sebou, no bola to fuška... 😉

grettka
3. dec 2009

ahojte, nestiham sem chodit, v praci sa stahujeme, zajtra pridu stahovaci... strasne cosi... do toho pisem seminarku po nociach, na hrubo je napisana, este ju upravit a hadam ju do polnoci dopisem, zajtra ju musim odovzdat, v urotok ma caka sluzobka.. a nieco na mna lezie, v hrdle mam smirgel...
Psychologiu mi ani nespominajte, mali sme priebezny test a nestacila som sa vsetko naucit.. teda zo zakladov psychologie, z dejin psychologie mam napisat do buduceho piatku seminarku a 16.12 skuuuska.. no ja sa faaakticky "tesim".. drzte sa pri skuskach... paaaa 😉

tatolu
3. dec 2009

Tak som sa dozvedela, že sme v sobotu min.týždeň skúšku spravili všetci 😵 Ako presne, to sa dozviem až v sobotu 😉
Mali sme Biologiu a fyziologiu.

sasiki
3. dec 2009

grettka, ja mám psychológiu v sobotu - pedagogickú a školskú,
tatolu, no gratulujem ku skúške 😉 🙂

tatolu
3. dec 2009

😉 sasiky, takže psychológiu máme obe 😝 My máme ydruženú zo Základnej a Vývinu detí a mládeže 🤐

maruschka
3. dec 2009

janka, prosíííím ťa, tak sa mi na tú prof.Žákovú mrkneš?

tatolu, no odpovedám neskoro, ale predsa-majú tam najlepšie ceny..Dúfam, že tá vábnička príde 😉 😉 😉

mamina, to máte super, že ste písali referát, nám dala svoju knihu, knihu od Brnulu, dohody,zmluvy,zákony..Skrátka niekoľko sto strán a z toho bude písomka..Je mi ťažko, lebo to nemám skompletizované a netuším, čo všetko máme vedieť..Ešte som sa k tomu ani nedostala, lebo teraz v sobotu máme skúšku s rómskymi komunitami a až dnes nám konečne schválili témy k bakalárkami a tak idem budúci týždeň za konzultantkou do BB..A 12.12 mám skúšku z týchto azylantov..

Baby, ale mne fakt hrabe..Teraz som si preklikla na kalendár skúšok a tam vidím 5.12 o 8,00..Spotila som sa až po korienky vlasov, lebo som si myslela, že je 4.12 pred polnocou..Vôbec som si neuvedomila, že je 4.12 nadránom.. 😀 😀 😀 😀 😀 Až mi zle zostalo...To mám z toho, že ponocujem, som nevyspatá..Ešte sa učím, ale už idem spať..Tak dobrú noc.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alika54
4. dec 2009

ahojte studentky 🙂 ,,,tak som dnes z nemocnice domkov dosla a myslite ze som sa tam cosi ucila??? ani prt a nabuduci tyzden skuska,,,,no zajtra nastastie len prednaska,,,tak skusku z dejin mam spravenu,,,sice mam E ale neva,,,som stastna ze ju vobec mam urobenu 😅 ,,,Papty ako sa drzis??? co seminarka???

maruschka
4. dec 2009

alika, gratulujem, veď E je super-prešla si a to je hlavné 😉 😵

alika54
4. dec 2009

maruschka dakujem 😉 aj ja sa snazim tak utesit 🙂

jalao
4. dec 2009

alika, a co ty v nemocnici? Nieco neplanovane, ani som nepostrehla, ze by si daco take spominala...n no tak sa dajte do poriadku, nech ste na sviatky v poriadku 😉 😉 😉 A mne by Ecko teda isto nevadilo, vzhladom na podmienky, v akych sa pripravujem...stale nemam vysledky zo skusky minulu sobotu...nechava nas docent v riadnom napati.. 😒 😒
Marush a drz sa zajtra, aj Tatolu.
Gretka, stahujete sa do krajsieho, novsieho? alebo len menis kacle?? 😅 😅

tatolu
4. dec 2009

Alika - E je skratka excelentne 😉 takže gratulujem

tatolu
4. dec 2009

Zajtra väčšina zo spolužiakov na prednášku z hlavnej školy nejde. Profák za seba posiela nejakú náhradu, má nejaké zdravotné problémy, takže rozdeliť sa nebudem musieť. Mala som totiž problém ako sa zúčastniť naraz dvoch prednášok 😒
Pôjdem iba na písomku (skúšku) a potom ostanem na prednáške o Komunikatívnych zručnostiach.
Najbližšia skúška bude 15.12 a na 16.12 chalani vybavili ďalšie dve skúšky 😔. Ak sa podaria všetky, mala by som mať z 8 skúšok spravené minimálne 5 v predtermíne. Totiž neviem, či nedá ešte do Vianoc aj skúšku z tých komunikačných schopností 😉. Potom by mohlo byť spravených 6. len aby sa neprekrývali 😕

maruschka
4. dec 2009

tatolu, tak máš toho požehnane veľa..Tak si držme palce, nech to do tých Vianoc zvládneme.. 😵 😵

alika54
4. dec 2009

tatolu ze E-excelentne super ,,,,si budem pamatat 😀 ,,,,jalao mam problem s rukou tak mi ju rezali 😝 ,,,teraz sa neviem ani podpisat 😅

papty
4. dec 2009

caute baby, alika super, aspon mas dalsiu skusku za sebou. mna caka 19. decembra z Teorie statu a prava - mate aj vy takyto predmet? Seminarku este neviem vysledky.
skore zotavenie 😉

tatolu
4. dec 2009

Papty, my našťastie nie 😉, nemáme taký predmet

janka46
4. dec 2009

Maruschka ,prepač...priznam sa nemala som vobec cas,vsetko sa tak nejak zomlelo,prelozili nam dedka z nemocnice a vcera nam doma aj zomrel,zajtra mame pohreb...tak vobec som sa k tomu nedostala,nemam doma ani index,ale to meno mi nieco hovori,mylim si ze aj my sme mali s nou a aj ta kniha mi je povedoma....urcite si sprav pomocky a myslim,ze to bude jedna z tym pohodovejsich skusok 😉
Teraz som v praci,tak sa mi podarilo aspon nazriet...no a hned som zistila ake tu mam resty....fakt ma to mrzi Marusch... 🤐

grettka
4. dec 2009

janka, to je smutne, drz sa... 😒

papty, dnes sme mali prednasku z prava, typek je teda exooot... no sulali sme sa na nom... akurat si musim zohnat obciansky zakonnik...skuska v januari...

jalao, nejdeme do noveho, sice do starsej budovy, ale z okrajovej casti mesta do centra do vacsich priestorov...idem sa kurirovat, boli ma hrdlo....majte sa dievcata...

tatolu
4. dec 2009

Janka, úprimnú sústrasť 😔

maruschka
4. dec 2009

janka, úprimnú sústrasť, to mi je ľúto 😢 😔

a kvôli tamtomu sa netráp. Už som si niečo zistila od kamošky z minulého roka. Máš toho teraz dosť hovoríš. No, aj to patrí k životu, čo už narobíme ☹ ☹ Tak sa drž najlepšie, ako sa dá..

janka46
5. dec 2009

Dakujem babenky 😔 ste zlate.

tatolu
5. dec 2009

Idem sa pochváliť. Takže tá skúška z min týždňa je za 1, a tá dnešná združená z 2 predmetov tiež za 1 😵
No pedagogická fakulta písmenká asi nepozná, keď dáva výborný, chválitebný a dobrý 😀

maruschka
5. dec 2009

tatolu, teda ty si trieda, gratulujem.. 😵 😵 😵

ja mám dnes Rómov za B..som na seba naštvaná, lebo som sa hlúpo pomýlila v jednej otázke, ale čo už narobím, ide sa ďalej, bojujeme...

V pondelok idem do Banskej Bystrice..takže si urobím taký malý výlet za konzultantkou..Už sa naozaj teším, musím sa nachystať všetko čo potrebujem, lebo toho teda veľa nemám-teda skoro nič.. 😕 😕 😕